Reklama

Psychicky nátlak? Chtěla bych slyšet názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jahoda12345
Povídálka 20 příspěvků 27.12.16 15:30
Psychicky nátlak? Chtěla bych slyšet názor.

Potřebuji znát nějaké nazory. S přítelem jsem byla 4 roky. Je to 14 dní co jsme se rozešli. Měsíc jsme spolu bydleli, za tu dobu mi pořád nadával a ponižoval, že tohle je špatně, tohle já žrát nebudu, jestli se ti tady něco nelíbí tak vypadni. To bylo skoro každý den. Pred 14 dnema přišel ze spal s jinou a ať si sbalim věci a vypadnu že na vánoce stejně pro me nic nemá, že si nic nezaslouzim, nejsem na dary ale tohle zamrzelo. Odešla jsem zpátky k rodičům. Je mi dobře. Ale on mi tedka začal psát jak mě miluje, ať mu dám šanci poslední, že si něco udělá když nemůže být se mnou. Za ty 4 roky jsem mu dala x šanci. Podváděl mě, vyhazoval me, a já se vždycky vratila a věřila jsem že to bude jiné. Bylo, ale jen chvilinku. Chtěla bych znát váš názor na to. Je mi 25 let.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9632 příspěvků 27.12.16 15:31

Snad nebi třeba cizi názor ne? Staci si to přečíst. Je to blbec

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 27.12.16 15:32

Názor? Přečti si co jsi napsala. Tady je snad jasné jak se zachovat!

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 27.12.16 15:32

Co chceš slyšet? Jestli nejsi troll tak buď ráda, že máš pokoj..

morinka7
Kelišová 6657 příspěvků 27.12.16 15:33

@Jahoda12345
Pokud to udělal už víckrát, tak bych se nevrátila. Tohle už se nezmění :? :zed:
A psychický nátlak to opravdu je :)

Jahoda12345
Povídálka 20 příspěvků 27.12.16 15:34

Ano, já jen nevím jak se vypořádat s tím co mi píše, jak mě miluje, že mě hrozně potřebuje, že je beze mě nešťastný, že už to nikdy neudělá. Ze se zabije jestli se nevrátím. Ať mu dám ještě sanci. Ja už na jednu stranu nechci, ale pořád nevím co kdBy…

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10339 příspěvků 27.12.16 15:36

Nevracej se a buď ráda, že sis nepřivedla domů ještě dvě děcka, o která byste se přetahovali jak na bazaru.

nostress
Extra třída :D 12889 příspěvků 27.12.16 15:37

Prosím tě, máš tohle opravdu ve svém věku zapotřebí? :nevim: Myslím, že odbornou pomoc potřebujete oba.

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 27.12.16 15:37

Názor na co přesně? Snad neuvažuješ, že bys ho vzala zpět? 8o

kulina22
Kecalka 144 příspěvků 27.12.16 15:37

Jen Tě psychicky vydírá, nic si neudělá, neboj.

Lekninka91
Extra třída :D 10212 příspěvků 27.12.16 15:38

@Jahoda12345 si zablokuj jeho číslo :think:

Petra Z
Hvězda diskuse 51815 příspěvků 27.12.16 15:39

Zablokovat číslo, utnout kontakt a vymazat ho ze života…

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 27.12.16 15:42
@Jahoda12345 píše:
Ano, já jen nevím jak se vypořádat s tím co mi píše, jak mě miluje, že mě hrozně potřebuje, že je beze mě nešťastný, že už to nikdy neudělá. Ze se zabije jestli se nevrátím. Ať mu dám ještě sanci. Ja už na jednu stranu nechci, ale pořád nevím co kdBy…

Ale pitchu zabije. Jen s tebou manipuluje. Kdyby se chtěl zabít, dávno by to blbec udělal. Vyměň si prosím telefonní číslo, zablokuj ho a žij svůj život. Na takového tydýta zapomeň.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 15:42

@Jahoda12345 - já se chovala kdysi dávno ke svému ex, jako tvůj ex k tobě.. stydím se za to, byla jsem nedospělá, podváděla jsem ho a nevážila si ho..Nakonec se rozešel on se mnou a já dělala to samé, co tvůj ex..Vyhrožovala, ale nikdy bych si neublížila..A můj názor je, že mu to nevyšlo s nějakou „další“..Pokud máš strach, napiš jeho rodičům nebo sourozencům či kamarádům o výhružkách a pak si ho všude blokni ;)

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 27.12.16 15:43
@Kassy píše:
Názor na co přesně? Snad neuvažuješ, že bys ho vzala zpět? 8o

Jasné, že uvažuje, je to jediná láska jejího života. Proto sem i píše a chce určitě slyšet, že on se po 26 změní a bude to prima muž, no ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama