Psychicky nezvládám uspávaní a noc s dvojčaty

Anonymní
9.4.21 22:01

Psychicky nezvladam uspavani a noc s dvojcaty

Pekny vecer preju. Mam rocni dvojcata. Uz od porodnice jsem je rada drzela v zavinovackach, usinali mi v naruci, proste jsem si je uzivala. Ted toho hodne lituju :nevim:
Neumi sami v postylce usnout, oba dva musim uspat v zavinovackach. Jinak neusnou :,( ve chvili co jeden usne, zanedu do postylky a houpu druheho. Kdyz usne, zanesu do postylky a zacinam se bat toho, ze se do pul hodiny jeden z nich vzbudi a ja jdu znovu houpat. Slysela jsem radu nechat vykricet, ale u dvojcat si to neumim predstavit, vzdyt by se jen prekrikovali..
Oba spi v postylkach a do pul hodiny se jeden z nich vzbudi. To musim rychle bezet aby se nevzbudil druhy :lol: uhoupu, spi. Za hodku krmim jednoho, za dalsi pul hodku druheho, za pul hodky se vzbudi dalsi, atd atd… Prakticky vstavam co pul hodky a nejdyl v kuse jsem spala 3 hodiny, ale to bylo pekne davno :oops: uz nevim co delat, kdybych je nechala, vyplakat, dobre nejak by usli ale co pak? V noci se jeden vzbudi a nemuzu ho nechat vykricet, protoze by vzbudil druheho :,( jeste k tomu se kolikrat jedem vzbudi treba ve 4 a do 6 nespi :zed: mate nejake rady, tipy? Za noc vypije jeden 3× 160ml mleka.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
627
9.4.21 22:05

To si děláš srandu ne??? To je jako dlouhodobě!???
Kolik toho za den vypijou??? :roll: :roll:
Mam teda jedno 7 měsíční mimco, tak nemůžu moc srovnávat, ale tohle si ani neumím představit, že vstávám 3 krát v noci???A ke dvoum miminkům??? Uf teda to ti nezávidím, opravdu :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
9.4.21 22:11

Ja mám teda skorodvojčata, ne dvojčata. Jsou od sebe necelý rok, ale taky byly začátky pěkně těžký, ale řešila jsem to tak, že jsem s nimi spala v posteli, vlastně spim do teď, když budou mít 2 a 3, kdybych je měla mít v postylkach, dopadlo by to nějak podobně. Tím, že jsem je měla v posteli, nemusela jsem k nim běhat, starší kojena nebyla, dost často se budila, vrazila jsem dudák a spali jsme dál. Synovi jsem vrazila prso, budili se na přeskáčku a i teď se někdy budí, ale pro mě to bylo dost lepší řešení než k nim lítat z ložnice, protože bych se nevyspala vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1319
9.4.21 22:11

V roce už téměř jiste nepotrebuji pit 3× za noc. Začala bych tedy tim. Já jsem nocni UM zrušila tak, ze jsem ho postupně ředila, až to byla jen obarvena voda. V tu chvíli jsem začala ubírat množství a bylo to. Asi po měsíci dcera nepil v noci vůbec. No budila se pro změnu kvůli dudlíku, celou noc začala spat až v roce a půl po přestěhování do pokoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 22:12

@KKikina pres den mleko pijou jen rano po snidani, asi 90ml a pak jen v noci, 3× se budi v noci na mleko, takze to mam 6× vstavani + dalsi vstavani co se budi jen tak bezduvodne, 15× urcite, nevim co delat :( a tolik otazniku opravdu neni nutne posilat :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
13827
9.4.21 22:12

Nemůžeš je zkusit rozdělit? Ty budeš spát s jedním, muž s druhým? Aby ses vyspala aspoň trochu a nebudili se vzájemně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 22:13

@Midaku dekuji za tip, dnes vyzkousim redit, snad to zabere :think: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1296
9.4.21 22:16

Začni ubírat dávky Těch UM až třeba dej jen tri odměrky na těch 150 ml. A postupně snižuj až na obarvenou vodu.. Přestanou to vyžadovat.. Věř, že bude lépe a zapoj chlapa si je rozdělte nějak? Nejde to? Prostě ať se trochu vyspis. Musí to být masakr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.4.21 22:18

@Deneriss dekuju, vyzkousim
Chlap se zapojuje, kdyz teda zrovna nepracuje, chodi delat mleko. Ja mezitim utesuju aby se nevzbudil druhy

• Citovat
  • Nahlásit
2033
9.4.21 22:28
@Anonymní píše:
@Deneriss dekuju, vyzkousim
Chlap se zapojuje, kdyz teda zrovna nepracuje, chodi delat mleko. Ja mezitim utesuju aby se nevzbudil druhy

Vzpomínám si na první rok dcery, ona byla strašně náročný miminko, abych se trochu vyspala, protože se budila i každou půl hodinu, pořídila jsem si dvě tyto termosky https://www.mall.cz/…zova-rybicky?…
Dále dávkovač na UM
https://m.alza.cz/…d2368152.htm?…
A během půl minuty jsem ji podala mléko, protože jsem to jen nasypala do termosky a hned ji to dala vypít, zabránila jsem tak tomu, že se probrala a byla třeba dvě hodiny vzhůru.
Do první termosky jsem nechala vodu ne úplně horkou, protože jsem ji to dávala okolo 23:00 a do druhé termosky jsem dávala horký, protože jsem ji to dávala někdy ve 2-3:00 ráno a to ta voda byla tak akorát vlažná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5137
9.4.21 22:30

Brutální 8o já jednu dobu vstávala i 3 nebo 4 krát za noc a to už jsem taky nedávala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
9.4.21 22:38

Teda přeji pěkné nervy, uz jsou celkem velcí tak snad do půl roka to bude dobrý :D ne fakt obdivuji. Mám jednoho 7mi měsíčního a ten dává zabrat. Od 21 hod sponka hezky do 00:00 hod pak mliko. A pak klidne co hodinu nekdy co pul a to je bud dudlik, čaj, nebo ho rozrusi jeho prd :DD pak kolem 03:-04:00 zase mleko a pak zase prdy, dudlik a nevim co vše. Ja teda nechavam syna v loznici, kdyz uz jsem uplne unavena a jdu si lehnout do obyvaku. Slysim když zacina plakat ale neslyším ten zbytek. Každý prd a každý pohyb v postylce. A vstávám tak o 2× méně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
9.4.21 22:41

8o vstávám dvakrát za noc na krmení k dvouměsíčnímu a jsem vyřízena. Teď teda víckrát, protože probíhá odblokování Kiss syndromu..ale tohle by mě teda zabilo 8o určitě bych um ubrala, v tomhle věku už v noci jíst nemusí a hodně zapojit manžela ať se vyspíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
9.4.21 22:45

My jsme teda už od narození jeli stylem, že pokud se vzbudil jeden na mlíko, brali jsme hned i druhého a pili současně. To ti ušetří polovinu vstávání. Pokud se nepletu, tak přesně do roka pili 2× za noc, pak měsíc 1× za noc a pak už spali bez krmení. Jinak co se týče samotného spaní, cca do 9 měsíců spali v postýlkách, ale to bylo taky pořád samé vstávání různě na přeskáčku a já ráno ještě vstávala do práce. Takže jsme si je vzali do postele, když něco, stačilo poplácat a spalo se dál :D A spí s náma teda pořád, ale nám to nevadí (čerstvě jim jsou 2 roky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13827
9.4.21 22:47

Hele, a jestli ještě můžu dodat naději (i když mám teda jen jedno nespavé dítě)… Ještě když dceři bylo 11 měsíců, myslela jsem, že si to hodím. Ve 13 měsících najednou poprvé spala celou noc. A od té doby se to pořád lepší a lepší (teď jí teda zrovna hromadně rostou stoličky, ale i tak). Takže vydrž, bude líp a může to být nečekaně brzy :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat