Psychicky nezvládám víkendy, kdy jsou děti u ex a jeho rodičů

Anonymní
2.8.20 20:16

Psychicky nezvládám víkendy, kdy jsou děti u ex a jeho rodičů

Hezký večer holky, potřebuji se vykecat, je mi hrozně. Jsme půl roku s manželem rozvedení, máme kluky (10 a 7 let)a on se nastěhoval k rodičům, kvůli kterým jsme se hlavně furt hádali (jeho táta alkoholik) a jde o to, že já těžko nesu když má kluky na víkendy. Bere si je jednou za měsíc, teď o prázdninách 2× od čtvrtka do neděle a já to nějak nedávám, když jsou děti u nich.Maji doma hrozný chlív, všude láhve, bývalá tchýně vaří z těch nejlevnějších surovin, klidně i z prošlých, už 2× mi děti přijeli a bylo jim zle. V posteli s nimi spí pes, který je věčne špinavý, srst zacuckanou, hrozný. Minule je tahali někde po lese, kluci plno klíšťat, mladší měl úpal. Starsimu jsem dala 150,–Kč, kdyby si chtěli něco koupit a on mi říkal že se mu peníze ztratily.Kdyz jsem je vyzvedavala, říkala jsem to ex a on že to není pravda, že kdo ví kam peníze dál atd.Ted tam mají jet ve čtvrtek a mně už teď je zle :( Vůbec to psychicky nedávám, mám celý víkend úplně nervy, co se tam děje. Mate to někdo podobné? Vím že s tím nic neudělám, má právo si je brát, děti nic neříkají, že by tam nechtěli, ale nadšený taky nejsou.Tak já nevím, přeháním? Děkuji za vyslechnutí :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11438
2.8.20 20:19

Opravdu s tim nic neudelas. Musis se naucit vyrovnat se s tim. Otce jsi jim vybrala dobrovolne a vedela jsi, z jakych pomeru pochazi :nevim: Je to tezke, chapu te :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13999
2.8.20 20:21

Chápu. Nevím, jak funguje OSPOD, ale třeba by mohli přijít zkontrolovat místo pobytu dětí.
A když ti přijdou s upalem a klistaty, šla bych k mudr, ať to je '' potvrzené '', že je vrací ve špatném stavu.
Jinak vybavit sprayem proti klistatum a nějakým jídlem?
Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 20:25
@jizvíková píše:
Chápu. Nevím, jak funguje OSPOD, ale třeba by mohli přijít zkontrolovat místo pobytu dětí.
A když ti přijdou s upalem a klistaty, šla bych k mudr, ať to je '' potvrzené '', že je vrací ve špatném stavu.
Držím palce!

Děkuji! Když se ozvu, tak jsem samozřejmě hysterka a moc vše řeším, prý je moc rozmazluju.
Když u nich byli kluci minule, říkali mi, že u nich spala nějaká paní a taťka s ní druhý den šel pryč a vrátil se až večer. Takze celý den seděli doma jen s tchýni a tchánem.

• Citovat
  • Nahlásit
13999
2.8.20 20:29
@Anonymní píše:
Děkuji! Když se ozvu, tak jsem samozřejmě hysterka a moc vše řeším, prý je moc rozmazluju.
Když u nich byli kluci minule, říkali mi, že u nich spala nějaká paní a taťka s ní druhý den šel pryč a vrátil se až večer. Takze celý den seděli doma jen s tchýni a tchánem.

No, tak to, že jsou s prarodiči nic neuděláš. To by bylo asi to nejmenší.
Spíš by mi vadil chlív, špatný jídlo a klíšťata a úžeh :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29871
2.8.20 20:30

Dej jim repelent a rady, hotovo. Aby se umývali, pili vodu a nechodili na slunce s holou hlavou. V lese úpal nechytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21941
2.8.20 20:34
@inkakřivák píše:
Dej jim repelent a rady, hotovo. Aby se umývali, pili vodu a nechodili na slunce s holou hlavou. V lese úpal nechytí.

Asi tak. Kdyz se nepostara otec ci prarodice, tak zajistit, aby deti byly ci nejvic sobestacne a ne jen bezbranne odkazane na (ne)peci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8774
2.8.20 20:41

Důležité je, jak se cítí kluci?! ;)… Ty vidíš smradlavého psa v posteli, oni mazlíčka, který je večer hlídá, ty vidíš chlív, děti ne, ty vidíš klíšťata a úpal, děti dobrodružství v lese ;). Nějaká klíšťata bych neřešila a úpal se stane i normálním rodinám. Ty peníze třeba fakt někde ztratil :nevim:. A že tchýně vaří z těch levnějších potravin, no bóže, však tak jsou kluci jednou za měsíc ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28415
2.8.20 20:43
@Anonymní píše:

OSPOD ti řekne, že klíště mohou chytit kdekoliv. Šetření udělají, ale to by museli bydlet v nevytopeném chlívě, aby jim zakázali tam chodit. „Celý den seděli jen s tchyní a tchánem“ lze přeložit jako „byli s dědečkem a babičkou“, „celý den je tahali někdo po lese“ jako „byli na výletě“, to OSPOD řešit fakt nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31229
2.8.20 20:49
@Bábrdl píše:
OSPOD ti řekne, že klíště mohou chytit kdekoliv. Šetření udělají, ale to by museli bydlet v nevytopeném chlívě, aby jim zakázali tam chodit. „Celý den seděli jen s tchyní a tchánem“ lze přeložit jako „byli s dědečkem a babičkou“, „celý den je tahali někdo po lese“ jako „byli na výletě“, to OSPOD řešit fakt nebude.

Přesně. Běžný provozní bordel a takové problémy nikdo řešit nebude. Děti už jsou velké a měly by si sjednat pořádek. Já mám zkušenost, že dětem ten velký bordel až tak nevadí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
602
2.8.20 20:51

Ahoj zakl., já tě chápu, bohužel, s tím se musíme smířit všechny. Já řeším obojí, svého ex a mého partnera ex. S mým ex se naštěstí dokážeme domluvit, spíš řeším, u koho má kluk větší komfort:) ex mého partnera u nás taky může vidět psy jako spinavce a ja je doslova lestim. Na klíšťata bych dávala repelent, na hlavu kšiltovku a upřímně jsou kluci už dost velcí, aby věděli, co mají dělat. Je to těžké, ale nakonec si zvyknes. Bojovat s tím je ztráta času. Jste rozvedení krátce, zapracujte na komunikaci. Všechny jsme to zvládly, zvládneš taky :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7702
2.8.20 20:52
@Makca87 píše:
Důležité je, jak se cítí kluci?! ;)… Ty vidíš smradlavého psa v posteli, oni mazlíčka, který je večer hlídá, ty vidíš chlív, děti ne, ty vidíš klíšťata a úpal, děti dobrodružství v lese ;). Nějaká klíšťata bych neřešila a úpal se stane i normálním rodinám. Ty peníze třeba fakt někde ztratil :nevim:. A že tchýně vaří z těch levnějších potravin, no bóže, však tak jsou kluci jednou za měsíc ;).

Souhlasím…malinko hysteticka zřejmě zakladatelka bude… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62556
2.8.20 20:58

Podle projevu mi přijdeš jako hysterka… :nevim: NO tak byli celý den s babičkou a dědečkem v lese a chytli klíště. Zažívají to ted desítky tisíc dětí na táborech denně.. :nevim:
Takže problém zůstává bordel. A kvuli tomu je ti zle už teď?
Hele, co si nají nějakou zábavu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19693
2.8.20 21:01
@jizvíková píše:
Držím palce!

já ti nevím, ale argumentovat klíštaty to asi neprojde, kluci jich z lesa taky nosí hromady :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
2.8.20 21:12

Rozumím, s tím prostě nic neudělaš.
Fakt příprav děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...