Psychika a tropické počasí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaudie91
Stálice 62 příspěvků 22.06.19 20:41
Psychika a tropické počasí.

Jak zvládáte tropy v posledních letech?

Já velice špatně, a to nejen fyzicky, ale i psychicky. Ačkoliv jsem se jako dítě jezdila ráda koupat, tak jsem léto jsem nikdy neměla ráda. Jakmile venkovní teplota přesáhne 20 stupňů, nevycházím dobrovolně z domu (krom výjimečných situací, zmíněného koupání apod.).

Letos jsem měla již od března úzkosti a strach, že se bude opakovat loňské počasí, z čehož mě na chvíli vyléčit celkem přijatelný květen, ale červen nezvládám a děsím se, že to bude ještě horší…zase přijdou bolesti hlavy, podrážděnost, neschopnost soustředit myšlenky na jiné věci než je vedro.

Dnes bylo relativně příjemně, ale když jsem viděla předpověď počasí na příští týden, bylo mi téměř do breku. Ve středu mám vyřizování, běhání po městě a má být 36 stupňů.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
stinga
Echt Kelišová 7806 příspěvků 22.06.19 20:43

Ano, taky jsme doma vždycky všichni podrážděni, když je nad 30 stupňů, a přitom se vždycky na léto těšíme, je to paradox

nozu
Extra třída :D 12577 příspěvků 22.06.19 20:44

My si to užíváme. Já nesnáším zimu, pro mě je toto počasí super.

laducha
Generální žvanilka 22624 příspěvků 22.06.19 20:48

Taky jsem agresivní z nevyspání, otrávená, nešťastná. Nejradši mám podzim, klidně i s mlhou a mrholením.

Uživatel je onlinelucenka
Hvězda diskuse 36724 příspěvků 22.06.19 20:49

No vidíš a já se teď přijela z tropů do ČR ochladit :mrgreen: to co je tady, totiž s tropy nemá nic společného. Tam je totiž ještě naprosto šílená vlhkost, která pocitově přidává další stupně.

ivašot.
Echt Kelišová 8304 příspěvků 22.06.19 20:51

Taky jsem z tohohle počasí podrážděná a taková vnitřné napjatá… Vlastně ve stresu z toho, že u nás prostě takhle počasí vypadat nemá :think:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15067 příspěvků 22.06.19 20:54

Mne nevadí vedro, ale to slunce. Snadno se spálím a tak jsem buď ve stínu nebo v obřím slamaku a různých satcich. Jinak pohoda. Aspoň nemusím děti navlekat do několika vrstev a sprchovat ze psa bahno

Klaudie91
Stálice 62 příspěvků 22.06.19 20:55

@nozu To se máte, že si tohle počasí dokážete užívat, já naopak mám zimu ráda, ačkoliv v posledních letech už ani pořádná zima není.

dedrichov
Závislačka 3457 příspěvků 22.06.19 20:56

Miluju zimní procházky sněhem. v létě pořád hic, v autě na chcípnutí, neustále parkuju na vyžhaveným parkovišti… všechno pořád propocené, tečou po mě čůrky, každou chvíli se někde připálím, stálá žízeň… no tak snad se ještě aspoň někde vykoupu

axelina
Závislačka 2759 příspěvků 22.06.19 20:56

@Klaudie91 a máš deti nebo ne? já vedra taky nemusím..ale od te doby co mam deti jsem jim docela prisla na chut protože když je čas tak je vyvezu k rybniku a nemusím se víc starat…maj o zábavu postarano :-)

Kriss Tina
Extra třída :D 11003 příspěvků 22.06.19 20:57

Já ty tropy nesnáším, dneska sem si užila že sem si oblikla dlouhej rukáv a 3× zmokla :mrgreen: podle předpovědi asi naposled v dohledné době, u nás hlasi až 40 stupňů :cert: ve městě je to ta trest, horko, spát se v tom nedá, nevím co na sebe abych nebyla úplně mokra, do MHD radši nevlezu, kamkoliv dojít je 2× tak vysilující, nějaká fyzická aktivita je prakticky vyloučena :zed:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16447 příspěvků 22.06.19 20:58

Letos je to super, často i prsi, tak se nekoná žádná Sahara. Mám ráda každé roční období, léto u bazénu, zimu na horách a přechodné období na kolech. Jsem ráda, že se nám to střídá. Peklo to musí být pro nemocné lidi, to ano.

Uživatel je onlineaiwwa
Nadpozemská drbna 26892 příspěvků 22.06.19 20:59

@Klaudie91 nezvládám a jestli se ti chce, přijď mezi nás do „nadávací diskuze“ :mrgreen: :kytka:

https://www.emimino.cz/…nkovani/347/?…

Lisdoonvarna
Kecalka 123 příspěvků 22.06.19 21:04

@Klaudie91 presne, mluvis mi z duse… mne se chce pri predpovedi na pristi tyden taky brecet :( Ty vedra snasim dost spatne, nemuzu spat, v praci klimoska frci naplno, doma vedro a dusno k nevydrzeni, do toho ja jsem unavena, nesoustredena, ve vlacich/autobusech je to rozzhaveny a vzduch na padnuti, vychlazena voda v lahvi okamzite ztepla :poblion: Mam z toho horsi ekzem, protoze pot a sucho do toho me drazdi, navic mam spatnou termoregulaci a po navratu domu z vedra jsem horka a sala ze me teplo az do druhyho dne. Nejsi v tom sama a jsem rada, ze je nas vic. Bohuzel s tim nic udelat nemuzeme :(
Pekne jsem si ale postezovala, ulevilo se mi :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 46244 příspěvků 22.06.19 21:05

V praci je to silene. Je mi lito predevsim deti ve skole, protoze ve tridach je masakr.
Mam problem tlak, takze se mi udelalo zle v tydnu, jak byl tezky a vydychany vzduch.
Dojdu domu (nastesti to mam 3 minuty chuze). Zahodim civil, dam plavky a skacu do bazenu. Pak je dobre. Jeste par dni vydrzet. Decka jsou unavene, roztekane. Nesoustredi se, kdyz je velke horko.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama