Psychika a změna počasí v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.7.22 11:40

Psychika a změna počasí v těhotenství

Dobrý den chci se zeptat zdali jste zazivali nebo zažívate v těhotenství podobné pocity jsem v 22tt a někdy mám divne pocity jsem taková smutná vnitřně nevím jak to zrovna popsat prostě nálada pod psa dnes třeba úplně včera to bylo super a dnes bolení hlavy, únava pocit na zvracení a ještě ke všemu ta deprese nevím jestli to je tou změnou počasí včera bylo zde krásně 25 stupňů a dnes prší už od rána a 19 stupňů tak jsem přemýšlela jestli takové velké výkyvy také nemají vliv. Nebo to jsou čiste hormony vypadám jak kdyby jsem proparila celou noc a to jsem šla spát v 22:00 a probudila se až v 9 ráno :D co děláte když máte takovou depku? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21712
5.7.22 11:53

Hele tohle střídnání tlaku je zátěži i na netěhotný organismus. Takže jo, hormony plus tohle může psychiku dost nahlodat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1545
5.7.22 15:00

Jasně, je to normální, jeden den se cítím dobře a druhý den bych nejradši někam zalezla. Počasí mě taky hodně ovlivňuje, víc než za netěhotna. Chce to prostě vydržet a těšit se na další den a říkat si, že zítra bude určitě líp. Zamysli se, co by ti udělalo radost a dopřej si to. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat