Psychika matky v těhotenství

339
11.7.13 18:46

psychika matky v těhotenství

Jsem nyní ve 24tt a s miminkem zůstanu sama, přítel mě začal podvádět, nesu to docela špatně, naštěstí chodím ještě do práce, tak se krotím, ale když jsem sama, chce se mi pořád brečet. Jak může mít takový stav matky na miminko? Bude neklidné, když se narodí apod.? nebo se to nemusí vůbec projevit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14090
11.7.13 18:50

Může a nemusí to ti nikdo nepoví… Je mi líto co tvůj přítel prováděl taky jsem si tím prošla… ale snaž se myslet na prcka, najít si nějaký koníček nebo něco čím zaměstnáš mysl a uvidíš, že brzy bude zase lépe :hug: Vím, že se to lehko radí a v tuhle chvíli je to pro tebe nepředstavitelné, ale věř bude lépe :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.7.13 18:56

Se mnou v tehotenstvi vzdy cloumaji hormony, takze doma je Italie jak blazen, skoro nezvladam zit sama se sebou, vyjedu kvuli kazde blbosti, porad brecim. Kdyz jsem cekala prvni dite, tak jsme meli problemy s domem, stresy, hadky… A dcera je pohodarka, vesela, nijak se to na ni nepodepsalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
339
11.7.13 19:10

Nejhorší je to, že jsem to vůbec nečekala, malý byl plánovaný a chtěný.. ale věřím, že časem se to bude zlepšovat a dostanu se z toho… Ale teď je to nějak nepředstavitelné, ale hlavně ať je malý v pořádku, nic jiného si nepřeju víc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
11.7.13 19:33

Je mi lito co prozivas…Je skvele ze myslis na miminko. Neboj bude v poradku. Zrovna vcera jsem cetla clanek cituji:Stres, ktery matka behem tehotenstvi zazije, se prenasi na ploa, ale pokud nejde o dlouhodoby stres ci depresi, nejde o nic zavazneho.Je vsak dobre snazit se kazdy neprijemny zazitek vyvazit prijemnou relaxaci, eventualne slovnim vysvetlenim miminku o co slo a ze je to uz pryc. Jinde jsem cetla ze trocha stresu proziteho v tehu miminku pomuze pri porodu, ktery je pro nej stresujici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
11.7.13 19:37

Já jsem byla na nervy celé těhotenství, přítel sice nepodváděl ale věčně někde chlastal, věčně jsem řvala, taky kvůli financím, bála jsem se všeho, a malá byla naprosto klidný spavý miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
11.7.13 19:47

Vliv psychiky v tehotenstvi se dle meho nazoru zbytecne precenuje… a tehule jsou diky tomu vystresovane z vlastniho stresu. no uprimne, lze v dnesni dobe zazit 9 mesicu naprosto bez nervu?? stastlivec kdo to dokaze… :mrgreen: je mi jasne, ze to mas ted tezke, ale tim, jaky to bude mit vlivna mimco se vubec nezaobirej :) to bychom museli zacit resit i vliv smogu, pesticidu, chemie uvolnene z plastu atd atd… drzim pesti at se dari!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
11.7.13 19:54

.

Příspěvek upraven 02.02.14 v 19:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
11.7.13 20:06

Jj já vím, teď to chce hlavně to nějak moc neřešit, až se mi to rozleží v hlavě, tak to bude OK. K miminku mluvím a hladím si břicho, říkám mu, že to bude v pohodě, že to všechno zvládneme..tak snad to pěkně pozorně poslouchá, pořád krásně kope, tak aspoň vím, že je v pořádku :) a to je nejdůležitější..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2899
11.7.13 20:20

Ahoj taky jsem měla takové bopuřlivé těhu a prcek je kliďásek a flegmouš a věčně vychlamaný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
11.7.13 20:21

No to jsem ráda, snad to bude taky sluníčko :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama