Psychika je mocná čarodějka, nebo jsem těhotná?

Anonymní
6.9.20 18:32

Psychika mocná čarodějka nebo tehotenstvi ?

Ahoj holky,
vím, ze se tady nevěští z křišťálové koule :D Ale přece jen mám dotaz určeny pravé pro ni. :D
Spis se mi i uleví když to někomu nápisu :)
Moje poslední MS byla 15.8. a trvala pět dni, s přítelem jsme od konce MS spolu spali 4 dny po sobe( nikdy bez vyvrcholení do mě, ale vím, ze stačí kapicka lásky :lol: )
Už týden mě poboliva v podbrisku, mám bílý výtok bez zápachu a svědění, prsa mi nebolí, jen hodně jim a jsem trochu unavená, nafouklé břicho a cítím se nesva.
Jen chci dodat, ze mám občas měsíc kdy se pozoruji víc a mám všechny příznaky :D a pak vždycky přijde.
Zajímá mi jestli je možnost tehotenstvi nebo jestli je ta psychika fakt mocná čarodějka?
Krásný zbytek dne holky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
48363
6.9.20 18:34
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5512
6.9.20 18:45

Těhotná budeš tehdy, až nebudeš mít žádný priznak, to Ti garantuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1035
6.9.20 18:47

Tak pokud máš nechráněný sex, tak těhotenství je možné i z „kapiček lásky“. Jinak bych nespekulovala, moc se nepozorovala a počkala na menstuaci. Bud se dostaví a nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 18:47

@Pavlička já si taky myslím, ze si to vymyslim :D :D :D no nic tak budu jen tlustá :D :D

• Citovat
  • Nahlásit
665
6.9.20 19:17

Nepravděpodobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2722
6.9.20 19:18

Pokud MS nedostaneš, běž si pro test :nevim: U prvního dítěte sem ani nevěděla, že su těhotná. Jenom sem prostě nedostala MS. Chápu, že asi mimíska moc chceš, jinak by ses tak nesledovala. Tož držím palce :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16627
6.9.20 19:25

Být tebou, tak to přestanu hrotit a udělám test při vynechání MS. To, co popisuješ může být PMS jako vyšitý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 19:34

No jo holky, miminko bych chtěl a to jsem vždy tvrdila ze nikdy :lol: :) muze být teda PMS 14 dni před menstruaci? Já nikdy moc své tělo nestudovala a ještě jsem brala HA asi 12 let… tak teď proste nevím jak mě tělo doopravdy funguje… dekuji za vaše názory :) opravdu :) nepsala jsem z důvodu, ze bych chtěla slyšet, ze jsem těhotná… jsem rada za upřímný názor :)

• Citovat
  • Nahlásit
5807
6.9.20 19:45
@Anonymní píše:
No jo holky, miminko bych chtěl a to jsem vždy tvrdila ze nikdy :lol: :) muze být teda PMS 14 dni před menstruaci? Já nikdy moc své tělo nestudovala a ještě jsem brala HA asi 12 let… tak teď proste nevím jak mě tělo doopravdy funguje… dekuji za vaše názory :) opravdu :) nepsala jsem z důvodu, ze bych chtěla slyšet, ze jsem těhotná… jsem rada za upřímný názor :)

Promiň mi moji otázku, ale pokud si miminko přejete, proč přítel neejakuluje do tebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.20 20:02

@Michelle_M
Není to tak, ze si ho vyloženě přejeme. Plánujeme je jednou… Mě spis začaly asi tikat hodiny, proto mi blbne hlava.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama