Psychika mužů při snažení o mimi

afrikan
29.1.12 12:55

Psychika mužů při snažení o mimi

Ahoj holky, snažíme se s přítelem o mimi. Ráda bych se zeptala, jak to máte s partnerem doma vy? Užíval si toto období, kdy bylo sexu dost nebo si připadal jen jako „spermabanka“? My se s partnerem dnes tulili 3. den po sobě (dnes to nevyšlo) a argumentoval tím, že každý den to nejde, jenže dnes či zítra mám ovu, tak je mi z toho nějak smutno… Zkrátka mám pocit, jak kdybych ho pak znásiňovala :-). Prosím o podporu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24870
29.1.12 12:59

My to nějak nehrotíme, máme sex stejně jak před snažením. Jenže u nás to je každý den nebo ob den. Většinou jsem to já, kdo řekne - dnes ne, chlap by chtěl každý den 8) Takže shrnuto, můj chlap si jako spermabanka nepřipadne, baví ho to a snažení si užívá(me) :pankac:

Edit: Ovulaci atd. s ním neprobírám, pokud se nezeptá sám ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
afrikan
29.1.12 13:03

To ti přeju.

• Citovat
  • Nahlásit
16222
29.1.12 13:04

Ono záleží, jak se k tomu stavíš Ty sama. Jestli mu to podáváš způsobem „teď mám ovulku, tak teď fakt musíme“, do toho každou chvíli zkoušíš těhotenské testy, počítáš, plánuješ, sleduješ… tak je úplně normální, že je z toho otrávený. Sex na povel, protože „teď se to musí“, to je o ničem.

Pokud se snažíte jen chvíli, tak je lepší si to plánování dělat jen ve vlastní hlavě - a partnera k sexu vybízet míň násilně. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
colafit
29.1.12 13:07

afrikan, a tulíte se takto celý měsíc nebo jen teď, že čekáš ovulaci?

• Citovat
  • Nahlásit
afrikan
29.1.12 13:07

Ne, takovej blázen nejsem, ale máš pravdu. Je lepší, když to vím jen já a on je v pohodě. Díky, Bohunko. :)

• Citovat
  • Nahlásit
24870
29.1.12 13:08
afrikan píše:
To ti přeju.

Já to rozhodně nemyslela jako chlubení, jen píši svoji zkušenost. Někdy si spíš já připadnu, jako kdybych musela :roll: Ono je všude něco, buď ráda, že vám to jde alespoň ob den, to bohatě stačí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
afrikan
29.1.12 13:10

Tulíme se celý měsíc, ale zhruba tak 1× za 4 dny, což nám oběma vyhovuje, ale tak nějak se bojím zrovna to neprošvihnout, ale jak psala Bohu, je lepší, když o ovu vím jen já a partner bude v pohodě.

colafit píše:
afrikan, a tulíte se takto celý měsíc nebo jen teď, že čekáš ovulaci?
  • Citovat
  • Nahlásit
afrikan
29.1.12 13:11

No, obden to není, spíš jsem asi moc tlačila na pilu s tím, že teď se musí… To byla blbost, za zničený vztah mi to nestojí. Děkuju za názor. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
69305
29.1.12 13:14

Bože, já bych nechtěla být chlap jehož žena se snaží o dítě a sleduje ovulaci, musí si chudáci připadat jak chovní samci. Absolutně nejhorší scénář, kdy se jim celý měsíc nedá nebo se jim dá běžnou frekvencí jednou týdně a kolem ovulace by je jeden strhal, tedy jedna strhala. Můžou to snést jeden, dva , tři měsíce, víc asi ne. jsitěže to taky bude jejich dítě, jistěže by měli dělat vše pro jejich početí, ale jsou to chlapi. A že jsem snažilka byla s rořní pauzou 12let. takže se na né musí jinak, sex kolem ovulace stačí jednou za dva dny, podle našeho primáře CARu, bohatě stačí i jednou za tři dny, sex každý den, z hlediska oplodnění, je zbytečný, dokonce méně žádoucí než sex ob den. Takže, v ideálním případě nezatěžovat chlapa ovulací a výpočtama, nasadit vyšší frekvenci sexu už od konce menstruace, co každý třetí den, buď vydržet tuto frekvenci nebo okolo ovulace, bez zbytečných prohlášení o ovulaci zvýšit na jednou za dva dny, pokud mají sex co tři dny od začátku cyklu, celkem rychle a s nadšením se většina z nich přizpůsobí sexu ob den, nenásilně, ani nepostřehnou, že je zrovna den ovulace. Ikdyž některé ženy budou namítat, proč jako, vždyť i on chce dítě, žena počítá, měří teplotu apod, po něm se chce jen sex, tak proč cavyky okolo, je mnohem lepší, dlouhodobě užitečnější, pro klid doma výhodnější udělat to tak, jak píšu výše. nechat chlapivi častý sex pro radost bez strašáka jménem ovulace. To si můžeme psát tady, chlapovi bych tento termín neopakovala a v souvislosti se sexem nezmiňovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24870
29.1.12 13:31

Teri, v podstatě s tebou souhlasím, že by se tímto chlap zatěžovat neměl, pokud se sám nezeptá, ale.. Je docela dost podstatný rozdíl v psychice při snažení, když už někdo dítě má a když ještě žádné nemá :nevim:

Afrikan, určitě netlač na pilu, jak píšeš, zničený vztah ti za to nestojí. Tady na Emiminu se vypovídej - vypiš a chlapovi nic neříkej, pokud se sám nezeptá. Můj ví, že měřím BT, dokonce mě i budí, abych měřila ve stejný čas, ale tím to pro něj končí. Tak jednou za měsíc se zeptá, jak vypadají grafy s BT, takže to mu ukážu a vysvětlím, jak na tom jsem (jsme) a víc to neřeším, jen zodpovídám případné otázky. Tady ve skupinách se vykecám, vybrečím se vším ostatním, co mě zrovna trápí okolo snažení o mimčo 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
afrikan
29.1.12 13:43

Díky, Teri, už jsem pochopila, bavíme se doma o všem, tak jsem to tak brala i v tomto případě. Neudělala jsem dobře a jsem ráda, že to vím dost brzy. Děkuju za názor! :)

terinka4444 píše:
Bože, já bych nechtěla být chlap jehož žena se snaží o dítě a sleduje ovulaci, musí si chudáci připadat jak chovní samci. Absolutně nejhorší scénář, kdy se jim celý měsíc nedá nebo se jim dá běžnou frekvencí jednou týdně a kolem ovulace by je jeden strhal, tedy jedna strhala. Můžou to snést jeden, dva , tři měsíce, víc asi ne. jsitěže to taky bude jejich dítě, jistěže by měli dělat vše pro jejich početí, ale jsou to chlapi. A že jsem snažilka byla s rořní pauzou 12let. takže se na né musí jinak, sex kolem ovulace stačí jednou za dva dny, podle našeho primáře CARu, bohatě stačí i jednou za tři dny, sex každý den, z hlediska oplodnění, je zbytečný, dokonce méně žádoucí než sex ob den. Takže, v ideálním případě nezatěžovat chlapa ovulací a výpočtama, nasadit vyšší frekvenci sexu už od konce menstruace, co každý třetí den, buď vydržet tuto frekvenci nebo okolo ovulace, bez zbytečných prohlášení o ovulaci zvýšit na jednou za dva dny, pokud mají sex co tři dny od začátku cyklu, celkem rychle a s nadšením se většina z nich přizpůsobí sexu ob den, nenásilně, ani nepostřehnou, že je zrovna den ovulace. Ikdyž některé ženy budou namítat, proč jako, vždyť i on chce dítě, žena počítá, měří teplotu apod, po něm se chce jen sex, tak proč cavyky okolo, je mnohem lepší, dlouhodobě užitečnější, pro klid doma výhodnější udělat to tak, jak píšu výše. nechat chlapivi častý sex pro radost bez strašáka jménem ovulace. To si můžeme psát tady, chlapovi bych tento termín neopakovala a v souvislosti se sexem nezmiňovala.
  • Citovat
  • Nahlásit
afrikan
29.1.12 13:47

Maky, taky souhlasím s tím, že ty, které se snaží o první budou větší psycho, než ty, které už doma prcka mají, ale nechci tím říct, že je to pravidlo. Jsem ráda, že jsem napsala, je mi líp. :)

Maky.p píše:
Teri, v podstatě s tebou souhlasím, že by se tímto chlap zatěžovat neměl, pokud se sám nezeptá, ale.. Je docela dost podstatný rozdíl v psychice při snažení, když už někdo dítě má a když ještě žádné nemá :nevim:

Afrikan, určitě netlač na pilu, jak píšeš, zničený vztah ti za to nestojí. Tady na Emiminu se vypovídej - vypiš a chlapovi nic neříkej, pokud se sám nezeptá. Můj ví, že měřím BT, dokonce mě i budí, abych měřila ve stejný čas, ale tím to pro něj končí. Tak jednou za měsíc se zeptá, jak vypadají grafy s BT, takže to mu ukážu a vysvětlím, jak na tom jsem (jsme) a víc to neřeším, jen zodpovídám případné otázky. Tady ve skupinách se vykecám, vybrečím se vším ostatním, co mě zrovna trápí okolo snažení o mimčo 8)
  • Citovat
  • Nahlásit
69305
29.1.12 13:49
Maky, mně nemusíš o psychice při snažení psát, o první dítě jsme se snažili 7 let, zadařilo se až tehdy, když už běžela mašinérie adopce. O tuhle právě narozenou berušku skoro dalších 5 let přes pokusy IVF. Takže můj muž si prošel i oním několikerým odebíráním spermytu apod. Ten si užil, přesto trvám na tom, že to chlapi berou jinak, on už pak to dítě snad ani nechtěl kvůli sobě, už by to vzdal, ale kvůli mmě, já se zase snažilo, když bylo období pouze snažení se doma, aby vůbec nepocítil, že nějaké snažení je, aby měl stále pocit, že sex s ním takhle často provozuju protože je úžasný milenec a sex s ním mě baví, nějaké testy, bazální teplota apod. to jsem se snažila, aby šlo úplně mimo něj, taky jsme to naše dlouholeté snažení zvládli se ctí :lol: a bez toho, aniž by to narušilo vztah. Dodnes vzpomíná jako na svůj nejfrůznější zážitek odběr spermatu při prvním IVF, když mně v narkoze odebírali vajíčka. Prostě jsou jiné nátury a musí se na ně tak nějak v rukavičkách.
Maky.p píše:
Teri, v podstatě s tebou souhlasím, že by se tímto chlap zatěžovat neměl, pokud se sám nezeptá, ale.. Je docela dost podstatný rozdíl v psychice při snažení, když už někdo dítě má a když ještě žádné nemá :nevim:Afrikan, určitě netlač na pilu, jak píšeš, zničený vztah ti za to nestojí. Tady na Emiminu se vypovídej - vypiš a chlapovi nic neříkej, pokud se sám nezeptá. Můj ví, že měřím BT, dokonce mě i budí, abych měřila ve stejný čas, ale tím to pro něj končí. Tak jednou za měsíc se zeptá, jak vypadají grafy s BT, takže to mu ukážu a vysvětlím, jak na tom jsem (jsme) a víc to neřeším, jen zodpovídám případné otázky. Tady ve skupinách se vykecám, vybrečím se vším ostatním, co mě zrovna trápí okolo snažení o mimčo 8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24602
29.1.12 13:50

Jestli mu dávaš najevo že s ním spíš jen kvůli spermatu tak ho to velice rychle omrzí…
nejlíp je když mu neřekneš že máš ovu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat