Psychika na pokraji, mám si vzít do porodnice umělé mléko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 20:58
Psychika na pokraji , mám si vzít do porodnice umělé mléko?

Tak zase jedno,,vtipné" téma.
Manžel = totální workoholik se hnal a hnal až vážně zdravotně onemocněl, už se to táhne přes 3 měsíce, výsledek uzdravení = neznámý, mě do toho zbývá do porodu nějakých 11dní. Manžel je neustále podrážděný, je mu zle a doma prostě musí být klid, aby mu nebylo ještě hůře. Já běhám okolo malé ( 16mesicu ), vařím, funguji na 100% v domácnosti co mohu, jenže skrz to jak mu je se i v poslední době dost dohadujeme, hned se vytočí a začne nadávat. Já pak odcházím a je mi to líto, většinou se to do pár hodin uklidní a je zase klid. Prostě začínám mít psychiku totálně na dranc, když jsem se zeptala zda je rád, že nás má, vyjel po mě, že jezdí domu, píše mi, že mě miluje a, že co víc chci, že jediné co potřebuje, je být zdraví :( to já samozřejmě vím, ale někdy už to vnitřně nezvládám, a ještě mě štve, že mu nemohu pomoci. A tak si tak říkám zda si do porodnice nemám vzít umělé mléko, kdybych několika? S malou jsem měla mléka až, až, byla jsem psychicky v klidu.
Zakladatelka

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

FenekUsaty
Závislačka 4226 příspěvků 15.12.16 21:03

Nevim, jestli to na kojeni muze mit vliv, v tom se vubec nevyznam. Ale pokud by jsi nekojila, tak ti UM pro mimino v porodnici daji, to se fasuje uz uvarene hotove :)

Gabriela1234 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 21:04

Pořád je lepší se rozkojit, než absolvovat ten kolotoč okolo UM. Kdyby byla krize, tak v porodnici vás o hladu nenechají, mají svoje mléka, takže krytá záda tam máš. Držím pěsti, aby Ti hormony pomohly to ustát ve prospěch miminka.

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 15.12.16 21:07

Nemuze se manzel na par dni nekam uklidit? Chata? Jeho rodice nemaji misto? Probuzni? Kdo ti bude hlidat malou kdyz budes pryc, on? Nemuze prijit treba tvoje mamka, segra kdyz prave bude pryc? O mliko neprijdes ale budou to nervy, mm a um v porodkach maji, kdyz bude potreba tak ti ho dokrmi. Tam ti to pujde ale bala bych se co doma:( smutny obdobi, co se bude dit az mrne bude doma rvat? Ne kazdy mimi je klidny a spici… mel by fakt nekam odjet a nechat vam klid nebo si vzit leky, cokoliv, prece tam na vas nebude vyjizdet, pak to mimino bude tuplem rvat

lucillee
Echt Kelišová 8462 příspěvků 2 inzeráty 15.12.16 21:07

Milá zakladatelko, je mi naprosto jasné, že už se to doma hrotí, u nás taky chvílemi bojujeme, mám asi 25 dní do porodu a už jsem nervozní jak pes, do toho dva malí zlobivci a blížící se svátky :roll: Chlapi jsou v tomhle docela velcí sobci, jak se jim něco hroutí, zpravidla se nesnaží nějak přetvařovat a prostě to odnese ta nejbližší osoba, ať už je problém ve zdraví, v práci nebo čemkoli jiném…nechce ti určitě ubližovat, ale neví co sám se sebou, pere se to v něm. Když můj chlap byl nespokojený v práci, bylo to každý večer stejné, tvářil se jak bubák a jen čekal čím mu nahraju na smeč a pohádáme se, případně si zalezl a vůbec nekomunikoval, takže když jsem rýpla, bylo zle…

Drž se :hug: :hug: Smím li doporučit, choď kolem něj teď spíš opatrně, netlač na něj, nenuť ho k nějakým vyznáním lásky, určitě mu na vás záleží, ale teď je až příliš zaměstnaný sám sebou…oni selhání nesou fakt těžce. Pokecej raději s kámoškou nebo mamkou, případně tady…prostě zkus v sobě mobilizovat rezervy.

UM neřeš, pokud by bylo nezbytně nutné, dají v porodnici dokrm, ale na to vůbec nemysli, určitě to nějak půjde…

terinka4444
Hvězda diskuse 67752 příspěvků 15.12.16 21:11

Ne, v porodnici se z hygienických důvodů nesmí dávat vlastní mléko

truelly
Závislačka 2770 příspěvků 15.12.16 21:21

Malá šestnáct měsíců a do toho novorozeně? 8o no gratuluji. :potlesk: Tohle by mě položilo. Už jen ta představa megazáhulu a dvojích plínek. To chci vidět, jak se bude chlap tvářit potom :zed: No, holt máme každá ten pud sebezáchovy někde jinde :lol: |Hodně štěstí :kytka:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 5 inzerátů 15.12.16 21:36

@truelly když nemáš co napsat k věci, co kdybys šla raději o diskuzi dál? Jako kopnout do někoho, komu je zle, je fakt umění..ale hlavně že jsi se pobavila, že? Jak mohla zakladatelka vědět, že bude mít za půl roku od početí doma rozloženého nemocného manžela? Je dost dobře možné, že kdyby bylo vše jak bylo před jeho onemocněním, byla by v pohodě a neměla potřebu sem psát. Znám i holky, co chtěly děti blízko u sebe..

Nina Filipi
Kelišová 7327 příspěvků 15.12.16 21:41

Myslím, že manžel by potřeboval proplesk a to myslím vážně. On je malý děcko? co to je za přístup k těhotné ženě? Ty kmináš a on je chuďátko nemocný a tak se všichni po*erou?
No nevím, u nás doma by mu to rozhodně neprošlo. Holt by musel kmitat a začít pomáhat a nemyslet na kraviny

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 21:54

Těžko se radí, jak dál, ale ze své zkušenosti, netlač na nej. A zkus využít každou volnou chvilku, kterou budeš mít na odreagování :kytka:

Příspěvek upraven 15.12.16 v 22:05

truelly
Závislačka 2770 příspěvků 15.12.16 21:55
@Nina Filipi píše:
Myslím, že manžel by potřeboval proplesk a to myslím vážně. On je malý děcko? co to je za přístup k těhotné ženě? Ty kmináš a on je chuďátko nemocný a tak se všichni po*erou?
No nevím, u nás doma by mu to rozhodně neprošlo. Holt by musel kmitat a začít pomáhat a nemyslet na kraviny
:potlesk: :potlesk: :potlesk: přesně tak…co bude dělat, když budou děti dvě a hodně malé!!! Jak nepřiloží ruku, tak mu hrozí zhroucená žena.

kettkav
Kecalka 140 příspěvků 15.12.16 21:57

@truelly Jako vážně?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 21:58
Zakladatelka

@Gabriela1234 @FenekUsaty mám rodit v porodnici, kde vás chtějí nechat do poslední chvíle a tuším, ze par maminek psalo, ze jim nechtěli UM,,povolit" proto se ptám :oops: @AndelaCerna jeho rodiče budou hlídat dceru, takže ti budou u nás, zatím co on chce být se mnou a miminkem v porodnici. A naštěstí doma je barák pak tak velký, ze snad mu,,vadit" doma nebudeme :oops: @lucillee něco na tom co píšeš s těmi chlapy určitě bude :hug: já jen nevím jak se s tím vnitřně poprat… :( Škoda, ze nikoho na tenhle pokec nemám :( @terinka4444 tak to jsem vůbec netušila, ze vysloveně být nesmí, takže si ho mám proste kdyžtak vyžádat v nemocnici?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 22:00
Zakladatelka

@Hanka253 Díky,manžel vždy pomáhal, nikdy neměl ani teplotu, kašel, zdravý člověk a najednou toto, je to z nového nic, velká rána pro oba a samozřejmě to dopředu nešlo předvídat. :oops:

truelly
Závislačka 2770 příspěvků 15.12.16 22:00

@kettkav jako co vážně? Jen jsem napsala, že já bych do tak malého věkového rozdílu nešla a že jí držím palce, proto ta kytka na konci :kytka: |Nebudu jí malovat med kolem huby - prostě megazáhul to bude. Já mám děti dva roky a deset měsíců od sebe a taky to nebylo s prstem v nose, hlavně začátek - první rok.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >