Psycholog Alice Mlynářová Pardubice - zkušenosti

21.7.13 17:51

Psycholog Alice Mlynářová Pardubice

Ahoj, Máte s touto psycholožkou zkušenost? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

235
21.7.13 19:35

Jezdím do Pce ke gynekoložce ale psycholožku tam žádnou bohužel neznám. Jsem spíš na Aternativu jako je kyneziologie atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.18 18:01

Mgr. Mlynářová

Ahoj. Ráda bych znovu otevřela diskusi. U Mgr. Mlynářové jsem byla včera s manželem. A už mě k ní nikdo znovu nedostane :roll:. Vy jste u ní byla? A jak jste byla spokojená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.19 11:10

Ahoj, řešíme vážný partnerský problém, a jsem objednaná také k Mgr. Mlynářové…má někdo také nějaký postřeh, zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.19 18:45

Mgr. Mlynářová

Já tam byla s manželem. Hrůza. Ženská mi byla nepříjemná už když jsem ji jen zahlédla z chodby a doufala jsem, že nepůjdeme k ní. Doufala jsem marně. Celou dobu byla jen proti mně. Vůbec se nesnažila být neutrální. Prý,, Vy jako čekáte, že budete v manželství šťastná?,, Pak jsem jí řekla, že s manželem celé roky mluvím o všem zcela upřímně a že jsem mu i řekla, že ho nemiluji. Ona mi na to odpověděla, že to jsem neměla, že jsem ho zbytečně zatížila svými problémy. No a ještě spoustu dalších super keců. Asi 3krát jsem se chtěla zvednou a odejít. Prostě stará bába, co si tam jen hřeje zadek a čeká na důchod. Je placená ze státních peněz, takže jestli bude mít spokojené klienty, kteří ji budou dále doporučovat jí je úplně jedno. Prosím Vás rozmyslete si to. Zaplaťte si radši soukromou. Tak jim na klientech určitě záleží. My jsme to s manželem nakonec urovnali sami a jsme spokojení. Doufám že tohle už nebudu muset víckrát řešit. A kdyby přece, tak k týhle mě už nikdo nedostane. Doufám, že vám to pomůže k rozhodnutí a přeji Vám, ať to vše dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
4494
14.2.19 09:35

Můžu vědět, s jakým problémem jste u ní byli konkrétně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.19 17:09

Nezlobte se, ale předmětem diskuse jsou zkušenosti s paní Mlynářovou. Máte snad taky nějaké?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
15.2.19 07:43
@Anonym1122 píše:
Nezlobte se, ale předmětem diskuse jsou zkušenosti s paní Mlynářovou. Máte snad taky nějaké?

Jsme tam objednaní - vyjela mi tu o ni zmíňka, když jsem si následně po objednání do poradny dala její jméno do vyhledávače? Co je na tom špatného se zeptat??? :nevim:
Chtěla jsem vědět, s čím jste tam byly, jestli třeba má problém jen v přístupu ke konkrétnímu manželskému případu, nebo všeobecně - nic víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.19 08:13

Šlo o takové postupné hnití našeho vztahu. Samozřejmost, stereotyp. Jeden den jak druhý. Do toho staré křivdy, které jsem nedovedla odpustit. Odpustit se totiž dá jen to, co se už neopakuje. Naštěstí manžel po 150 vysvětlování pochopil a přehodnotil tak svoje priority. Myslel si totiž, že když si mě vzal, má se mnou děti a dům, že tak to prostě bude navždy a on se tak může věnovat a dávat přednost všemu ostatnímu. Tak jsem mu zkrátka dala najevo, že to takhle navždycky být nemusí. Že mít rodinu neznamená jen nosit domů peníze. Podle Mgr. jsem toho asi chtěla moc. A kdy jste tam objednaní? Třeba jsem jí jen byla nesympatická jako ona mně nebo jen neměla den. Docela by mě zajímal názor i někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
18.2.19 09:32

@Anonym1122 …jdeme tam na konci měsíce…tak uvidíme..fakt nepotřebuji, aby nás v naši situaci ještě takhle někdo odradil svým jednáním…ale tak není moc na výběr, poradny jsou dnes přetíženy…bohužel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
27.2.19 11:59

Aby to bylo spravedlivé, tak jsem ještě tedy napíši aktuální zkošenost s pí Mlynářovou - za mě ji nemůžu nic vytknout, byla milá, vstřícná, ochotná, trpělivá… a poradna obecně - alespoň jsem se mohla někomu svěřit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama