Psycholog Brno? Zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bonnie83
Povídálka 45 příspěvků 19.09.18 18:37
psycholog Brno?? Zkusenosti?

Ahoj, hledám dobrého psychologa v Brně. Mám dva problémy, které bych chtěla řešit a to jsou postpsychotické deprese a taky strach z jizdy v dopravních prostředcích. Máte zkušenost alespon s něčím, s čím Vám psycholog pomohl? Předem moc děkuji za odpovědi..

Reakce:
Ou
Kelišová 5416 příspěvků 19.09.18 18:51

hm, koukám, že v Prahu zrovna mají jen sociální služby a psychoterapeutické následné budou znovu rozjíždět v rámci nějakého centra.

Ale rozhodně asi bude dobré se jich poptat na tip, budou mít přehled ke komu chodí jejich klienti a jak jsou s tím spokojené - pošlete jim mail.

http://www.prah-brno.cz/…-poradenstvi

ilufree
Povídálka 13 příspěvků 22.10.18 22:46
Kineziologie

Zdravím, spíš než psychologa doporučuji kineziologii nebo AFT. Psycholog pracuje pouze na vědomé úrovni a pod povrchem stále zůstává ten hnůj. Kineziologie nebo AFT jdou ihned do podvědomí, kde je často zakopán pes. Najděte si někoho dobrého a choďte k němu 1× měsíčně. Do roka jste v pohodě.

jamajka55
Nováček 6 příspěvků 28.10.18 14:05

Ahoj, našla jsem tvůj dotaz jestli toto téma ještě řešíš, tak můžu doporučit terapeutku Elišku Peace - je výborná! Hodně mi v životě pomohla. Případně můžu poslat kontakt.

Bonnie83
Povídálka 45 příspěvků 30.10.18 17:05

moc díky za doporučení, už jsem našla.. :) tak snad se to brzy vše napraví..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Tuno, A DOST! Ochranka tvrdí, že lžeš, a podává na tebe trestní oznámení

Moderátor Jan Tuna (45) tvrdí, že ho na vánočním večírku v klubu SaSaZu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >