Psycholog? Hubnutí, sebevědomí...

12
2.5.16 09:39

Psycholog? Hubnuti, sebevědomí..

Pekne dopoledne všem :kytka: Uz si nevím rady, pred nejakou dobou jsem sem psala o tom jak jsem zhubla a jak nemam rada sve telo, o tom jake mam „depky“ a ze uz se ma nalada odviji snad jen od cisla na vaze ci pocitu jak tesne nebo volne mi jsou rifle. Nic se nezměnilo a ja nevim jak dal…mam dny lepsi a horsi - kdy bych nejradsi nevylezla z bytu a nemusela se ukazovat mezi lidma. Ma vaha je 54kg na 168cm a citim se jako slon. Tak rada bych si rekla a dost…zacnu se mit rada, budu zase ta vesela mama, ktera se naji bez vycitek… Mam extremy..bud se prejidamm a jim jen sladke, nebo zdrave a pravidelne…a nebo se snazim drzet nesmyslne hladovky..ktere skonci prave tim prejezenim. Holky jak z toho ven? Sama..bez doktora? Jak se zacit vnimat lepe? Uz to narusuje i do ted fungující vztah s přítelem..jasne, kdo by taky chtel zenskou, ktera je vecne mimo a se skleslou naladou ze sebe same. Pritom me sam presvedcuje, ze pro nej jsem dokonala..ani to me do reality nevrati a kdyz tak jen na chvilku. Prikladam foto me postavy..a mozna i prosim o nezaujate nazory jak na tom jsem..a co zlepsit. Nikdy bych neverila, ze propadnu tomuhle zrovna ja. Dekuju vsem za poznamky a mozna rady jak se se v sobe srovnat.

Příspěvek upraven 02.05.16 v 10:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6058
2.5.16 09:54

Fotka je špatně nahraná, ale to nevadí…zajdi za psychologem, protože ANO, problém je ve tvé hlavě. ;) Máš štíhlou postavu, možná by i přibrat bylo fajn. Já se vloni vdávala skoro o 20kg težší než jsi ty a byla jsem šťastná a spokojená. ;)
Držím pěsti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
2.5.16 10:08

Foto dodatecne

Foto az ted…neslo mi vlozit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
2.5.16 10:19
@MisuleMa píše:
Foto az ted…neslo mi vlozit.

Ahoj, prosím tě co blázníš? Vždyť máš krásnou postavu, kolik z nás by dalo nevím co aby vypadalo takto po dítěti? Radím zajdi za psychologem nebo nějakým terapeutem který tě naučí mít ráda sama sebe :-) když bych to měla vzít ze svého pohledu můžes si pískat a chlapovi věř když ti říká že jsi pro něj dokonalá :-)Je to pouze v tvé hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6058
2.5.16 10:30

Já tak vypadat můj chlap se tetelí blahem ;) stejně jako tvůj :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1555
2.5.16 10:31

Viděla bych to jako náběh na nějakou formu přijmu potravy, pokud se tvá nálada odvíjí od čísla na váze a na tom, jak volné ti jsou nebo nejsou kalhoty… Taky bych doporučila začít to řešit a nenechat to rozjet naplno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
2.5.16 10:37
@Apocalypse píše:
Viděla bych to jako náběh na nějakou formu přijmu potravy, pokud se tvá nálada odvíjí od čísla na váze a na tom, jak volné ti jsou nebo nejsou kalhoty… Taky bych doporučila začít to řešit a nenechat to rozjet naplno…

ano, rozhodne psychologa a to pokud mozno okamzite.

pokud ti s touhle postavou a vahou prijde, ze nemuzes vyjit ven z domu a citis se cele dny sklesla, tak je to duvod vyhledat odbornika hned. to myslim vazne. videla jsem holcinu, ktera kvuli psychickym problemum s jidlem skoncila v nemocnici, neni to pekny pohled… mas dite, mas partnera, takze to udelej i proto, abys neznicila rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.16 10:46

Holka, jestli se nezačneš mít ráda, tak to odnese tvoje psychika, JSI ŠTÍHLÁ…napiš si to velkým písmem nad postel abys tomu věřila, vše je tvoje psychika, ženeš si to plnou parou přímo naproti mentální anorexii. mám pocit, že pod povrchem máš jiný problém, který je právě příčinou toho, že jsi sama se sebou nespokojená-např. despotický otec, zneužívání, šikamna ve škole, nebo v rodině, nebo jen sklon k nějakému psych. onemocnění. asi by to chtělo psychologa, protože tvoje potíže budou hluboce zakořeněné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
2.5.16 11:47

Dětství jsem nemela ideální…despoticky otec, to ano… Porad doufam, ze to nejak gvladnu sama…ale jsou dny kdy se mi chce brecet kdykoliv se na sebe podivam. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.16 11:56
@MisuleMa píše:
Dětství jsem nemela ideální…despoticky otec, to ano… Porad doufam, ze to nejak gvladnu sama…ale jsou dny kdy se mi chce brecet kdykoliv se na sebe podivam. :?

opravdu je vzhled tak důležitý? Proč vlasně? klidně mi pisni sz, jestli chceš pokecat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7142
2.5.16 13:43

@MisuleMa Na postavě není co vylepšovat, myslím, že je dokonalá. Takže doporučuju vylepšovat jen mozkové pochody. Každý den se na sebe usměj do zrcadla řekni si, že se máš ráda. Mmch, nic nedokáže tak otrávit chlapa, jako neustálé nářky jeho ženy na svou postavu. Pak se stane, že muži bouchne kotel, opustí svou hezkou, ale věčně nespokojenou manželku a odejde klidně za nedokonalou, ale pohodovou.
Taky jsem měla nebo občas mám chuť řešit pi. oviny, jestli nemám špek nebo malá prsa. Ale já mám štěstí v tom, že pracuji v neziskovce, kde se denně řeší jiné věci, třeba zanedbané děti, alkohol, drogy apod, takže pak mi jsou (např.) má malá prsa naprosto volné. Pokud máš času nazbyt, choď jako dobrovolník třeba předčítat nemohoucím do domova seniorů, tohle je léčba podobných životních problému, jako máš. Jinak je samozřejmě nechci zlehčovat. Není velkých a malých problému, jen těch momentálních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14551
2.5.16 14:02

Určitě bych zašla za odborníkem, nebo to zkus sama, jak píše kfětoslava…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5950
2.5.16 19:34

Doporučila bych v první řadě odborníka. Postavu máš moc hezkou, zbývá Ti akorát zamakat na tom mít se ráda ;). Doporučila bych Ti knížku Jak myslet štíhle - ne proto, abys zhubla, ale možná Ti pomůže v sebepřijetí ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
2.5.16 20:25

Děkuju moc za všechny komentáře, knížku zkusím a psychologa nebo terapeuta zrejme taky.. Říkala jsem si, že pokud to nezvládnu sama do Vánoc, zkusím odborníka…no a je květen…Vánoce uz dávno pryč a ja se v tom plácám už rok… Nerada bych aby to zničilo do nedávna fungující vztah a rodinu. Nelepsi se to…chvílema spis naopak. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38203
4.5.16 14:10

No vzhledem k tomu, jak jsi založila diskuzi v partnerství na téma - přítel chce, abych přibrala, ale já se nedám, musím zhubnout, si tady bud děláš z lidí psinu anebo švihej k psychiatrovi. Sice jak se říká - v každé tlusté ženské je hubená obalená čokoládou, ale u tebe to vypadá na nějaké rozdvojení. Halt si musíš vybrat - chceš hubnout anebo přibrat?
A když nechceš, aby si někdo takhle všiml, nesmíš vkládat stejné fotky. Pak už je pozdě je mazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat