Psycholog - najde se mezi vámi?

Anonymní
21.1.20 01:35

Psycholog - najde se mezi vámi?

Potřebovala bych radu. Už nevím, jak dál a jestli to vůbec někdy může být lepší. Přeci není normální, aby na mě přítel pořád řval a urážel mě. A vždy ze mě udělá tu nejhorší. Není to nějaká psychická nemoc?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3657
21.1.20 02:17
@Anonymní píše:
Potřebovala bych radu. Už nevím, jak dál a jestli to vůbec někdy může být lepší. Přeci není normální, aby na mě přítel pořád řval a urážel mě. A vždy ze mě udělá tu nejhorší. Není to nějaká psychická nemoc?

Kdyby byla co se změní. Psychické domácí násilí je také násilí. Lepší to nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2957
21.1.20 06:01

Nebo je to jen hovado sprosty. V obou pripadech se mate sbalit a odejit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12282
21.1.20 06:36
@Anonymní píše:
Potřebovala bych radu. Už nevím, jak dál a jestli to vůbec někdy může být lepší. Přeci není normální, aby na mě přítel pořád řval a urážel mě. A vždy ze mě udělá tu nejhorší. Není to nějaká psychická nemoc?

je to psychická nemoc, ale tvoje. Že si to necháš líbit a neodejdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21466
21.1.20 07:20
@Anonymní píše:

Ano, pokud tedy hledáš psychiatrickou pomoc pro sebe. Když člověk není schopen vyhodnotit, že soužití s agresorem je pro něj nevýhodné a včas odejít, pomoc odborníka potřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3894
21.1.20 07:34

To je jedno, uteč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4742
21.1.20 08:10

Ne, není to normální, stejně jako není normální, že si to necháš líbit a stále ho nazýváš „přítelem“. Takže nehledej psychologa na eMiminu, ale v realitě a pro sebe, aby ses příště takovému kr. ténovi vyhla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1859
21.1.20 08:18

Možná tu psycholog bude, ale určitě by ti neodpovídat na takovémto fóru…

Většina těch mladých má WEBstránky, a nějaký email.
To co se ti děje je na hraně psychického týrání, možná za ní, takže klidně i bílý kruh bezpečí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 19:47

Jsem na tom úplně stejně. Moc ráda bych s tebou sdílela zážitky. Srazilo mi to sebevědomí, objevily se deprese a sebevražedné myšlenky. Někdy už i váhám, zda nejsem já ta špatná.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.20 19:51

Presne, taky mi to srazilo sebevedomi a nekdy uz si vazne myslim, ze jsem k nicemu. Ale proc je tak tezky od nej odejit? Pritom mam kam jit, ale asi porad doufam, ze se to zlepsi. Mne se kvuli tomu objevila panicka ataka a to je neco silenyho. Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.20 20:10

Tulipánku nevím, proč je těžké odejít. Je mi tě líto, psychické ataky nemám, ale jak jsem psala, trpím na deprese, z ničeho nic mě přepadne obrovský nezastavitelný pláč nebo jen sedím a koukám… On mě ponižuje, schazuje před ostatními a nedávno se ke mně doneslo, jak mě všude pomlouvá. Než jsem s ním byla, byla jsem někdo úplně jiný. Nevěděla jsem, co je špatná nálada, ale on mě nechal sáhnout na úplné dno. Taky bych mohla odejít, mám našetřené peníze, ale nedokážu to. Sakra proč?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.20 20:12

https://www.novinky.cz/…iva-40309989?…

Toto mi nedávno přeposlal někdo, kdo mého ne-přítele prokoukl. A sedí to na něj… Nejhorší je, že před ostatními působí jako skvělej chlap, přitom je to podle mě psychopat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.20 20:21

Vcera jsem tak silne brecela, ze jsem myslela, ze se mi z toho zastavi srdce. Nejhorsi je, ze ani nechape, proc vlastne brecim. A jeste na me řve a udela ze me tu nejhorsi vzdycky. Vcera jsem byla rozhodnuta, ze odejdu a dneska zas nic, jsem fakt slaboch. A mluvila jsi s nim o tom nebo to nema cenu? Hledala jsem si priznaky psychopata a uplne to na nej sedi. Jak ja zavidim zenam, co maj doma skvely chlapy, co o ne pecujou a chovaj se k nim, jak k princeznam a ja jsem pro nej jen bezcenny ho.vno. Tohle je muj prvni dlouhy vztah, predtim to byly mesicni zalezitosti a rekla jsem si, ze jestli tohle jednou ukoncim, ze uz se na zadnyho chlapa ani nepodivam! Hlavne on ze zacatku takovej nebyl. Byl hodnej, chapavej, starostlivej, proste projevoval o me zajem. A ted jsem jen jeho sluzebnice. Jak dlouho jste spolu? A branis se nejak nebo jsi jak zpraskanej pes a radsi se jdes nekam schovat? Tohle si prece nemuzeme nechat libit! Od nikoho!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.20 20:23

Jo presne tohle jsem si cetla a je to celej on. Zijeme s psychopatem.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.1.20 20:28

Na chvilku se tu odkreju. Napiš mi prosím soukromou zprávu. Hlavně nepiš sem, ať to můžu vymazat. Dobře?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama