Psycholog nebo psychopat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 23:41
Psycholog nebo psychopat?

Ahojte mám. takový dotaz, zdali jste se někdy setkali s reakcí psychologa takovou že. Objednate se na konzultaci, Onemocnite. Slušně se omluvite, že se nedostavite jste nemocná A reakce psychologa.No co to má znamenat. že nepřijdete No tak to udělame nasledovně Sežente si jiného psychologa nashledanou. podotýkám. že si učtuje 900 kč za hodinu

Reakce:
Lollitka
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 27.11.18 23:44

Ahoj, tak to je tedy síla. My máme v terapii (placené) nastavené pravidlo, že když se omluvím více, jak 24 hodin předem, tak terapii neplatím a dohodneme si jiný termín, jinak (pokud se omluvím méně, než 24 hodin předem, sezení uhradím, ale normálně mám pak další týden další sezení).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 23:48

Měla jsem k němu jit poprvé ale co jsem si z toho vzala je tedy to že mu jde především o prachy :?

Nature00
Kecalka 165 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 23:52

Uz bych tam nesla a napsala mu at si taky nekam zajde pokud chce pracovat s lidma.

Danulinka16
Závislačka 2505 příspěvků 27.11.18 23:53

No já bych tedy k němu už neměla důvěru jako v profesionála­.Psychologa si představuju jako klidného člověka,který by se měl umět minimálně tedy ovládat,když už chce pomáhat druhým…

beruska9
Extra třída :D 10864 příspěvků 28.11.18 02:42

Tak psychopat je hodne silne slovo, nicmene s takovym jednanim bych asi za zruseni byla I rada, jak ma takovy clovek pomahat druhym s jejich emocemi, kdyz se sam neumi ovladat :roll:

jannina1
Závislačka 4222 příspěvků 28.11.18 03:06

Jak dlouho dopredu jsi se omluvila?

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19005 příspěvků 28.11.18 07:18
@Anonymní píše:
Ahojte mám. takový dotaz, zdali jste se někdy setkali s reakcí psychologa takovou že. Objednate se na konzultaci, Onemocnite. Slušně se omluvite, že se nedostavite jste nemocná A reakce psychologa.No co to má znamenat. že nepřijdete No tak to udělame nasledovně Sežente si jiného psychologa nashledanou. podotýkám. že si učtuje 900 kč za hodinu

Bůh ví, jak to bylo. Interpretace celé situace z tvého pohledu bude jistě naprosto odlišná od toho, jak by ji popsal ten psycholog. Nakonec i způsob položení dotazu je dost podivný a koleduje si o to, abych pochybovala o tvé objektivitě. Takže jestliže ti doporučil změnu, aspoň ušetříš peníze.

Russet
Extra třída :D 13338 příspěvků 28.11.18 07:22
@Anonymní píše:
Ahojte mám. takový dotaz, zdali jste se někdy setkali s reakcí psychologa takovou že. Objednate se na konzultaci, Onemocnite. Slušně se omluvite, že se nedostavite jste nemocná A reakce psychologa.No co to má znamenat. že nepřijdete No tak to udělame nasledovně Sežente si jiného psychologa nashledanou. podotýkám. že si učtuje 900 kč za hodinu

A kdy ses omluvila? A jak moc jsi byla nemocná?

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26489 příspěvků 28.11.18 09:10
@Anonymní píše:

Psycholog by měl jít svým jednáním příkladem - toto není dobrý příklad - tedy to nebude dobrý psycholog. Nicméně jeho radu bych uposlechla… našla bych si jiného. :kytka:

Annabela11
Závislačka 2901 příspěvků 28.11.18 09:37
@Anonymní píše:

Psycholog blbec, zde je důkaz že studovaný člověk není vždy výhra.Asi bych mu napsala SMS s nějakým pěkným textem.

Annabela11
Závislačka 2901 příspěvků 28.11.18 09:38
Russet
Extra třída :D 13338 příspěvků 28.11.18 10:58
@Annabela11 píše:
Psycholog blbec, zde je důkaz že studovaný člověk není vždy výhra.Asi bych mu napsala SMS s nějakým pěkným textem.

Tak to má úroveň… :roll:

Annabela11
Závislačka 2901 příspěvků 28.11.18 11:12

@Russet Stejnou jako pan psycholog :roll: ..

Ou
Kelišová 5879 příspěvků 28.11.18 13:54

No tak evidentně vám dal velmi dobrou radu - a ano, vyhněte se mu :-D

Jinak tedy pokud už běží psychoterapie a člověk se omlouvá později jak 24-48 hodin předem, tak je obvyklé, že se zrušená hodina stejně platí, ale takovéhle hulvátství vůči novému klientovi je fakt lahůdka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >