Psycholog v Hradci Králové

29.12.18 21:32

Psycholog v Hradci Králové

Dobrý večer, může někdo doporučit dobrého psychologa/psychoterapeuta v HK či v blízkém okolí… A který mě finančně nezničí.. Většinou jsou soukromé… Delší dobu mám už problémy se sebou a asi to bez pomoci nezvládnu :,(. Mějte se hezky. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Forest_Gump1
29.12.18 22:23
@Petra0009 píše:
Dobrý večer, může někdo doporučit dobrého psychologa/psychoterapeuta v HK či v blízkém okolí… A který mě finančně nezničí.. Většinou jsou soukromé… Delší dobu mám už problémy se sebou a asi to bez pomoci nezvládnu :,(. Mějte se hezky. Děkuji

Zkusila jsi fakultku ?

• Nahlásit
  • Citovat
30.12.18 16:16
@Forest_Gump1 píše:
Zkusila jsi fakultku ?

Nezkoušela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Forest_Gump1
30.12.18 16:39
  • Nahlásit
  • Citovat
2296
30.12.18 17:41

Mudr. Kopista
https://www.znamylekar.cz/…adec-kralove
ALE nedoporučuji ho z vlastní dobré zkušenosti. Mě jeho přístup těžce nevyhovoval, ale vím že mnoha lidem pomohl. Pracuje i „na pojišťovnu“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
16.1.19 21:54

Hledám skvělého dětského psychologa v Hradci Králové

Dobrý den,
hledám skvělého dětského psychologa s vysoce individuálním přístupem ke každému malému dítěti. Je mi fuk, zda bude na pojišťovnu nebo má soukromou praxi.
Na www.znamylekar.cz
jsem našla tři: Mgr. Denisa Smetanová , PhDr. Karin Šuchová , Mgr. Dagmar Jakubská
Ani jeden z těchto lidí tam na sebe nemá žádné reference.. Znáte některého z nich? Jaké máte s nimi zkušenosti? Máte někdo doporučení na některého z nich a nebo máte kladné zkušenosti s jiným dětským psychologem? Předem díky za všechny reakce. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama