Psycholog v Praze kvůli vyměšování dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Crackell
Stálice 54 příspěvků 27.03.18 17:06
Psycholog v Praze kvuli vymesovani ditete

Maminky,

Nemate nekdo kontakt na vyborneho psychologav Praze?
Mam 2 a 3/4 letou holcicku a cca 3 mesice se mi kousla s kakanim. Jednou nejako nesla, pak se natrhla a od te doby ma sileny strach kakat. Nastesti se zatim drzi max na 3 dnech a pak proste jde, ale uz tak mam pocit, ze musim vyhledat pomoc, protoze nevim, co s ni. Dnes chtela jit kakat, tak jsme makali zvenci domu a pak mi na mise brecela, ze to bude bolet.
Jidelnicek jsem jiz upravila, pohybu ma dost, chodi na nocnik ci zachod, jak chce, ale stejne se proste psychicky kousla.
Prosim o jakykoli dobry kontakt. Diskuzi jsem tu procetla mraky, ale uz nevim, co delat.

Reakce:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25053 příspěvků 27.03.18 17:10

Dřív než psychologa bych vyzkoušela kineziologii, znám dost lidí, kterým to pomohlo.

vodolejka
Vesmírná mluvilka 30816 příspěvků 27.03.18 17:20

Hodně dětem pomohlo projímadlo Forlax. Není návykové a tak ho můžeš dávat nějaký ten měsíc, dávkování pro malého prcka Ti poradí doktorka. Ono jí to změkčí hovínko a postupně na tu bolest zapomene.

Kosopemi
Kecalka 183 příspěvků 18 inzerátů 27.03.18 19:19

My to měli podobně. Paní doktorka nám také předepsala Forlax. Já jí dávala i Laktobacilky (tak se to přímo jmenuje) a upravilo se to samo. Dobře vím, jak trhá srdce, když tak malé dítě sedí na míse a pláče: mami, to bude bolet, to bude bolet :(

Crackell
Stálice 54 příspěvků 28.03.18 07:53
@Kosopemi píše:
My to měli podobně. Paní doktorka nám také předepsala Forlax. Já jí dávala i Laktobacilky (tak se to přímo jmenuje) a upravilo se to samo. Dobře vím, jak trhá srdce, když tak malé dítě sedí na míse a pláče: mami, to bude bolet, to bude bolet :(

Skocim do lekarny a zkusim to. Myslela jsem, ze to zvladneme upravou stravy, ale i kdyz uz ji to ted nekolikrat nebolelo, tak se tom furt brani a boji se, tak uz jsem zacala byt zoufala:( Dekuju moc.

Jenny o tom jsem take uz premyslela, jak jsem tu procitala ty diskuze, hodne maminek si to chvali, ale docela bych se bala jit k nejakemu no name. Myslim, ze kdyz jde o lymfaticly system, cakry apod., tak by mel jit clovek na referenci. Lecitelu je dnes na kazdem rohu a muze to byt nebezpecne a navic si myslim, ze alternativni lecba ma jit vzdy ruku v ruce s tou odbornou medicinou. Ale dekuju, pokud bys mela primo na nekoho kontakt, nebranim se tomu.

vodolejka
Vesmírná mluvilka 30816 příspěvků 29.03.18 12:11

Nevím, zda už je teď volně prodejný. Dříve byl na předpis. Ale třeba se to změnilo. Každopádně to chce ale vytrvat nějakou chvíli, aby dítě opravdu zapomnělo, že to bolelo. Jinak se ten problém pak vrací.

Kosopemi
Kecalka 183 příspěvků 18 inzerátů 29.03.18 17:11

Nám bylo právě vysvětleno, ze Forlax slouží k tomu, aby dítě chodilo pravidelně. Čím dýl to zadržují, tím víc to bolí a pak se děti seknout a nechtějí kakat. Ta naše si s tím užila, ale i ty Laktobacilky - pomohlo to.

vodolejka
Vesmírná mluvilka 30816 příspěvků 30.03.18 17:28

Vzdyt ano, vytrvat v uzivani Forlaxu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >