Psycholog zaměřený na neplodnost - Praha a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Synekdoche7
Kecalka 189 příspěvků 11.09.18 18:24
Psycholog zaměřený na neplodnost - Praha a okoli

Název tématu diskuse je jasný. Dostala jsem se do fáze naprosté rezignace, odporu, znechucení a nedůvěry v postupy center asistované reprodukce. Nemám sílu dál pokračovat v IVF kolotoči, zároveň nejsem úplně smířená s bezdětností. Ráda bych si popovídala s někým, kdo se na tuto problematiku specializuje. Internetové diskuse můj stav spíše zhoršují. Nemáte kontakt na někoho koho byste mi mohli z vlastní zkušenosti nebo zkušenosti známých doporučit? Raději někoho, kdo není navázán na konkrétní IVF centrum. Klidně do soukromých zpráv.

Reakce:
annasmyc
Kecalka 383 příspěvků 11.09.18 18:40

Tereza Musilová, Brno -našla jsem ji, že se věnuje lidem, kteří jsou nedobrovolně bezdětní

annasmyc
Kecalka 383 příspěvků 11.09.18 18:41

https://www.ferti.cz/ -tady

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 22:09

Sama jsem to zažila. Pomohlo mi uzavřít tuhle kapitolu, dali jsme si na pár let pauzu a když jsem se na to cítila, dali jsme se do toho znovu. Jsem těhotná.....

Wildflower
Kecalka 223 příspěvků 20.09.18 14:53

Ahoj, pridavam se do skupinky a i ja bych byla rada za kontakt na psychologa, ktery se zabyva neplodnosti (Praha). Uz o tom delsi dobu uvazuju, ale stale jsem se neodhodlala - prave proto, ze nevim, ke komu jit. Nejlepsi je dle meho nekdo na doporuceni… Nekdy mam pocit ,ze uz si nezvladam pomoct a vse si v hlave sama rovnat. Spatne zkusenosti se nabaluji jedna za druhou a na cloveka uz je toho nekdy moc :? Je tu nekdo se zkusenostmi prosim?
Predem diky za tipy :)

Keshi
Závislačka 2687 příspěvků 24.09.18 22:51

@Synekdoche7 Já také doporučím doktorku Musilovou. Známá k ní jezdila přes celou republiku a velice jí pomohla. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >