Psychologicko pedagogické vyšetření přihláška

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
100
19.5.22 09:11

Psychologicko pedagogické vyšetření přihláška

Dobrý den
Chtěla bych vás poprosit o radu. Syn 3.5 roku chtějí k nemu ve školce asistenta málo mluví. Sehnala jsem si poradnu. Ve školce poslali zprávu o synovi do poradny aniž by mi ji ukázali. Maji na to prosím právo dle paní ředitelky jak mi bylo řečeno ano. Máte s tím prosím někdo zkušenost. Děkuji moc za odpověďi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2819
19.5.22 09:16

Ano. Běžně píšu na děti posudky a rodičům je neukazuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
19.5.22 09:20

Dle mého máte právo vědět jaký problém zmiňuje školka. A když už jí poslali, tak by vám to měli sdělit v ppp. Já byla v ppp se synem kvůli odkladu na vlastní žádost tedy, ale dali mi přečíst jak dopadlo vyšetření, dali mi přečíst to, co jsem jim sdělila. Takže by neměl být problém dozvědět se, co napsala školka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
19.5.22 09:24
@Fiveone píše:
Dle mého máte právo vědět jaký problém zmiňuje školka. A když už jí poslali, tak by vám to měli sdělit v ppp. Já byla v ppp se synem kvůli odkladu na vlastní žádost tedy, ale dali mi přečíst jak dopadlo vyšetření, dali mi přečíst to, co jsem jim sdělila. Takže by neměl být problém dozvědět se, co napsala školka.

Já nevím, zda to pak v poradnách dávají rodičům číst, u toho nejsem. Ale třeba v případě nějaké problémové rodiny by to mohlo být dost kontraproduktivní, to aby se pak učitel bál napsat pravdu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
19.5.22 09:28
@lucad77 píše:
Já nevím, zda to pak v poradnách dávají rodičům číst, u toho nejsem. Ale třeba v případě nějaké problémové rodiny by to mohlo být dost kontraproduktivní, to aby se pak učitel bál napsat pravdu. :nevim:

To ano, tam by stačilo myslím zmínit, že je třeba školka posílá kvůli podezření na hyperaktivitu apod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
20.5.22 02:05

Já měla dva výstupy. Jednu zprávu dostala školka (já dostala její kopii), já dostala ještě jednu. Součástí bylo i sdělení, proč si to školka vyžádala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat