Psycholožka - spojení s manželem proti mne

Anonymní
20.5.20 10:55

Psycholožka - spojení s manželem proti mne

Chodila jsem k psycholožce kvůli partnerským problémům, postupem času mi čím dál tím více přijde, že se spojila s manželem, pomáhá jemu a je proti mne. Myslíte, že je to možné?

Prosím anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1539
20.5.20 10:56

Nemyslím si

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
785
20.5.20 10:57

Myslím, že určitě ne. A nebo to není dobrá lékařka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
20.5.20 11:03

Nebo vy jste přesvědčena, že většina problémů je o manžela a nejste schopná připustit, že by to mohl být jinak :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
728
20.5.20 11:03

Nemelo by to tak být, ale stát se to samozřejmě může. Řekni jí to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13812
20.5.20 11:04
@Anonymní píše:
Chodila jsem k psycholožce kvůli partnerským problémům, postupem času mi čím dál tím více přijde, že se spojila s manželem, pomáhá jemu a je proti mne. Myslíte, že je to možné?Prosím anonym.

Já si myslím, že jo. A je to teda neprofesionani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14179
20.5.20 11:05
@Anonymní píše:
Chodila jsem k psycholožce kvůli partnerským problémům, postupem času mi čím dál tím více přijde, že se spojila s manželem, pomáhá jemu a je proti mne. Myslíte, že je to možné?Prosím anonym.

určitě je proti tobě, najdi si psycholožku, která bude vidět za příčinu všech problémů manžela a ať se pak hádaj ony dvě mezi sebou :kytka:

P. S. a myšlenka, že bys za problémy mohla ty tě napadla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15456
20.5.20 11:06

Možné je všechno - i mezi lékaři jsou dobří a špatní, jako v každé profesi.

Ale spíš si myslím, že se Ti postupně ukazují věci, které prostě nechceš slyšet a už vůbec ne přijmout. Věci, které bereš jako osobní útok, ale ony přitom zkrátka mohou být - třeba nepříjemnou, ale přesto - realitou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 11:08
@pohledzdruhestrany píše:
určitě je proti tobě, najdi si psycholožku, která bude vidět za příčinu všech problémů manžela a ať se pak hádaj ony dvě mezi sebou :kytka:P. S. a myšlenka, že bys za problémy mohla ty tě napadla?

Ale ano, svých chyb jsem si plně vědoma, nikdy to není jednostranné.. Vím, co jsem mohla dělat jinak a lépe..

• Nahlásit
  • Citovat
20674
20.5.20 11:09

Klidne mize byt, me zase nutila do neprijatelnych dohod advokatka :lol: tak jsem ji vyhodila, protoze exmanzel svou advokatku měl a ja nemela penize na to platit mu druhou :lol:

Normalne bych to nadhodila. Jestli zacne manipulovat nebo se zbytecne durdit, uderila jsi hlavickou o hrebicek a je na case jit dal. Klidne bych zkusila chlapa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20674
20.5.20 11:10
@pohledzdruhestrany píše:
určitě je proti tobě, najdi si psycholožku, která bude vidět za příčinu všech problémů manžela a ať se pak hádaj ony dvě mezi sebou :kytka:P. S. a myšlenka, že bys za problémy mohla ty tě napadla?

Nikdy za problemy nemuze jen jeden, to vas na psychine neucili? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2502
20.5.20 11:11
@Anonymní píše:

Pokud máš tento pocit, tak psycholožku vymeň. K psychologovi bys měla mít duveru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2380
20.5.20 11:14

A jak se to projevuje?
Protože samozřejmě možné je všechno, ale jak je to konkrétně v Tvojí situaci, to nelze na základě tak obecně položeného dotazu říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 11:14

No řekla bych, že i jo. My chodili s manželem do poradny a pak jsem se dozvěděla, že když s tam byl s, mám, dostal řadu, ať se na nikoho neohlíží a zařídí si život podle sebe - konkrétně myšleno s milenkou. Tak to jsem hleděla, že tohle řekne manželská poradna…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 11:20
@Anonymní píše:
No řekla bych, že i jo. My chodili s manželem do poradny a pak jsem se dozvěděla, že když s tam byl s, mám, dostal řadu, ať se na nikoho neohlíží a zařídí si život podle sebe - konkrétně myšleno s milenkou. Tak to jsem hleděla, že tohle řekne manželská poradna…

Tý jo, tak to koukám.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama