Reklama

Psychosomatika, pocit, že něco dělám špatně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 10:01
Psychosomatika, pocit, že něco dělám špatně

Ahoj uživatelky emimina :kytka:

Obracím se na vás, protože se potřebuju vykecat. Jak už z názvu vyplývá, mám pocit, že něco ve svém životě dělám špatně. :roll:
Poslední rok mám opakovaně zdravotní problémy (záněty močových cest, polycystické vaječníky). Mám pocit, že je to všechno způsobeno psychikou. Měla jsem od dubna cca složité období (maturita, v září opravná maturita, úmrtí babičky). Podle mě se to všechno prolíná. Má někdo zkušenost s podobnými problémy, popř. co vám pomohlo se vrátit zpět do pohody a zlepšit svůj zdravotní stav?
Předem děkuji za odpovědi. :kytka:

Prosím o anonym, mám tu známé.

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 25.01.18 10:11

Co partnerské vztahy? ženské potíže odráží spíš problémy i skryté v partnerském vztahu.

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 25.01.18 10:20

Chce to restartovat hlavu. Zkus kineziologii.

růžový achát
Závislačka 4251 příspěvků 25.01.18 10:24

Patrej po tom, co dělaš špatně a zkus to vědomě pojmenovat, proveď změnu 8),, už na tom pracuješ :palec:

Uživatel je onlinejenny.fields
Generální žvanilka 24722 příspěvků 25.01.18 11:27

Dojdi si poradnemu psychosomatikovi. Doporucuji mudr klimovou ve www.aktip.cz

elibro
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 25.01.18 11:32

Můžeš pracovat s psychoterapeutem nebo s lékařem orientovaným na psychosomatickou léčbu. Zároveň - máš objektivní potíže s nálezem - samozřejmě nezanedbat medicínskou léčbu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 13:24

@Verun83 To jsem taky někde četla, problémy ve vztahu nemáme, ale měli jsme dost velké. Cca 2 roky zpátky. Takže si myslím, že by to mohly být následky. :roll:

Děkuju holky za rady

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >