Psychosomatika, pocit, že něco dělám špatně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 10:01
Psychosomatika, pocit, že něco dělám špatně

Ahoj uživatelky emimina :kytka:

Obracím se na vás, protože se potřebuju vykecat. Jak už z názvu vyplývá, mám pocit, že něco ve svém životě dělám špatně. :roll:
Poslední rok mám opakovaně zdravotní problémy (záněty močových cest, polycystické vaječníky). Mám pocit, že je to všechno způsobeno psychikou. Měla jsem od dubna cca složité období (maturita, v září opravná maturita, úmrtí babičky). Podle mě se to všechno prolíná. Má někdo zkušenost s podobnými problémy, popř. co vám pomohlo se vrátit zpět do pohody a zlepšit svůj zdravotní stav?
Předem děkuji za odpovědi. :kytka:

Prosím o anonym, mám tu známé.

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8436 příspěvků 33 inzerátů 25.01.18 10:11

Co partnerské vztahy? ženské potíže odráží spíš problémy i skryté v partnerském vztahu.

Janli
Kelišová 5009 příspěvků 25.01.18 10:20

Chce to restartovat hlavu. Zkus kineziologii.

růžový achát
Závislačka 3646 příspěvků 25.01.18 10:24

Patrej po tom, co dělaš špatně a zkus to vědomě pojmenovat, proveď změnu 8),, už na tom pracuješ :palec:

Uživatel je onlinejenny.fields
Generální žvanilka 24367 příspěvků 25.01.18 11:27

Dojdi si poradnemu psychosomatikovi. Doporucuji mudr klimovou ve www.aktip.cz

elibro
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 25.01.18 11:32

Můžeš pracovat s psychoterapeutem nebo s lékařem orientovaným na psychosomatickou léčbu. Zároveň - máš objektivní potíže s nálezem - samozřejmě nezanedbat medicínskou léčbu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 13:24

@Verun83 To jsem taky někde četla, problémy ve vztahu nemáme, ale měli jsme dost velké. Cca 2 roky zpátky. Takže si myslím, že by to mohly být následky. :roll:

Děkuju holky za rady

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama