Psychosomatika, pocit, že něco dělám špatně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 10:01
Psychosomatika, pocit, že něco dělám špatně

Ahoj uživatelky emimina :kytka:

Obracím se na vás, protože se potřebuju vykecat. Jak už z názvu vyplývá, mám pocit, že něco ve svém životě dělám špatně. :roll:
Poslední rok mám opakovaně zdravotní problémy (záněty močových cest, polycystické vaječníky). Mám pocit, že je to všechno způsobeno psychikou. Měla jsem od dubna cca složité období (maturita, v září opravná maturita, úmrtí babičky). Podle mě se to všechno prolíná. Má někdo zkušenost s podobnými problémy, popř. co vám pomohlo se vrátit zpět do pohody a zlepšit svůj zdravotní stav?
Předem děkuji za odpovědi. :kytka:

Prosím o anonym, mám tu známé.

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8862 příspěvků 33 inzerátů 25.01.18 10:11

Co partnerské vztahy? ženské potíže odráží spíš problémy i skryté v partnerském vztahu.

Janli
Kelišová 6332 příspěvků 25.01.18 10:20

Chce to restartovat hlavu. Zkus kineziologii.

růžový achát
Kelišová 5132 příspěvků 25.01.18 10:24

Patrej po tom, co dělaš špatně a zkus to vědomě pojmenovat, proveď změnu 8),, už na tom pracuješ :palec:

Uživatel je onlinejenny.fields
Nadpozemská drbna 25281 příspěvků 25.01.18 11:27

Dojdi si poradnemu psychosomatikovi. Doporucuji mudr klimovou ve www.aktip.cz

elibro
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 25.01.18 11:32

Můžeš pracovat s psychoterapeutem nebo s lékařem orientovaným na psychosomatickou léčbu. Zároveň - máš objektivní potíže s nálezem - samozřejmě nezanedbat medicínskou léčbu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 13:24

@Verun83 To jsem taky někde četla, problémy ve vztahu nemáme, ale měli jsme dost velké. Cca 2 roky zpátky. Takže si myslím, že by to mohly být následky. :roll:

Děkuju holky za rady

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >