Psychoterapie Ostrava a okolí

Anonymní
20.8.21 08:39

psychoterapie ostrava a okolí

Prosím máte nějak zkušenosti nebo typ na psychoterapii v okolí Ostravy? Nutně hledám, psychiatra mám ale ten jen napíše léky, napsal doporučení na psychoterapii ale mám si někoho sehnat sama. A kam volám, nikdo nebere nebo na podzim a je to velmi akutní. Zhoršující se myšlenky každý den…prosím pomozte.
Jednou jsem šla na nějakou léčbu energií..možná to bude fajn ale pak po mně chtěla paní 16000…což nemám.
Léky se střídají ale nezabírá asi už nic. Klepu se od rána jako pes…potřebuji s někým mluvit, probrat. S rodinou to nejde. Moc děkuji
A nemůžu si dovolit dávat 1000 za 50 minut, pokud víte o někom i na pojištovnu.

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17912
20.8.21 10:59

Zavolej jestli mají Niliusovi volné kapacity, takhle začátkem školního roku se často pár míst uvolní. Pokud ne, nech si doporučit někoho dalšího, neporadí idiota.

http://amkp.cz/

Péči hradí pojišťovna.

Stejně tak pokud už si v léčbě psychiatra delší čas, mohla by si mít nárok na lázně s indikacemi na psychické poruchy - to by mohlo dost pomoci, vypadnout na pár týdnů pryč, věnovat se sobě a kromě terapíí taky si nechat srovnat tělo pohybem a procedurami.

SKvělí jsou na to v Jeseníkích, jak v Priessnitzu, tak ve Schrottových lázních - tým, psychiatr, terapeuti - fakt skvělí.

Další účinná možnost je absolvovat psychoterapeutický stacionář, tím že to je každý všední den, tak to bývá efektivnější než psychoterapie jednou za týden.

https://www.ddz.cz/…rogramy.html
https://www.fno.cz/…ni-stacionar

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat