Psychicky ani zdravotně to nedávám

Anonymní
20.8.20 20:48

Psychycky ani zdravotne to nedavam

Ahoj, abych zacala byly jsme celkem stastna rodina. Je to cca 2 roky zper co si tata nasel milenku. Mamka to nejak zvladala, je jsem obcas brecela ale ok. Tentokrat to nejak uz nedavam, ani mamka tatka zije s nami, chodi obcas za milenkou chova se podrazdene, jsem uz taky podrazdena, taham se po doktorech z c ruznimy problemy od zaludku, bolesti beicha, bolesti v krku. No nedavam to, pritel me chce brzy pozadat o ruku, nejsem stastna, ale ani nestastna, ale nexhci mamku v tom nechat, proate bych se jen tak neodstehovala. Nevim co mam delat, bojim se o ni. Nikdy neublizil, ale jsem asi paranoidni. Poradte mi prosim :think: prosim anonym mam tu zname :hug: dekuji brzy si chci poridit miminko, mam sand i pocit ze moje maminka bude stastna babicka. A treba si to tata srovna v hlave. Dekuji moc :( :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5317
20.8.20 21:12

Je to smutný, ale bohužel je to mamky volba, že zůstává v nešťastném manželství. Ty si zarid svou rodinu a mamce můžeš poskytnout psychickou podporu a podat pomocnou ruku když i to bude stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
20.8.20 21:14

Treba jsou spolu kvuli tobe, az odejdes tak to rozseknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.20 21:21

To je věc tvých rodičů… Takže mamku klidně nechej s taťkou a nenech si tím narušit svůj partnerský vztah…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2103
20.8.20 21:21
@JancaS84 píše:
Je to smutný, ale bohužel je to mamky volba, že zůstává v nešťastném manželství. Ty si zarid svou rodinu a mamce můžeš poskytnout psychickou podporu a podat pomocnou ruku když i to bude stát.

Souhlasim, neboj se…mamka je svepravna dospela osoba ma vic zkusenosti z zivota nez mas ty. Zda se to byt sobecke, ale je to jeji problem ona vi jaka je jeji situace a ty se tim trapit fakt nemusis. Moc dobre vi, jake ma v takove situaci moznosti. Zustat nebo odejit. Pokud zustava, asi az tak moc ji to netrapi a tim padem ani tebe to trapit taky az tak moc nemusi. Jednou byli zamilovani partneri pak se vzali atd atd…je to jejich vztah a ty hled budovat ten svuj, neboj se odstehovat mamka to urcite zvladne jako doposud.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22509
20.8.20 22:01

Zarid si vlastni zivot, oni at si svoje problemy vyresi samy.
A rozhodne si neporizuj dite sobe ci nekomu jinemu jsko naplast. :roll:
Misto behani po doktorech zajdi za psychologe. Tve problemy budou dost mozna psychosomatickeho razu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
21.8.20 08:29

Přesně jak tady většina píše - tím, že se trápíš nad rodiči, tak nepomůžeš ani sobě, ani jim. Oni mají přesně ten stav, který potřebují ke své výuce a ty máš na výběr - buď si něco z toho na sebe „stáhneš“, budeš se trápit a odrazí se ti to třeba i zdravotně, aniž by to mělo smysl a nebo začneš žít svůj život a rodiče necháš jejich výuce.

Náhodx neexistují, setkáváme se tady jen s těmi, se kterými jsme se setkat měli a vše je interaktivní výuka. Zvol si cestu tak, jak ty potřebuješ, ne jak potřebují rodiče. Jinak se zacyklíš s nimi na mnoho let a než se nadáš, tak ztratíš spoustu času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama