Ptá se mě co chci v sexu a já nevím - komunikace o sexu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.5.22 00:07

Ptá se mě co chci v sexu a já nevím - komunikace o sexu

Potřebovala bych asi poradit celkově s komunikací ohledně sexu. Přítelovi to asi chybí, ale já to nějak nemám v sobě, jsem introvert.
Minulý partner byl pravý opak, nebavil se téměř vůbec, vše bylo intuitivní (ale bylo to super i tak).

Současný přítel je otevřený, i při sexu si prostě řekne přesně co kdy chce, ale já nevím, co mu mám třeba pořád psát nebo říkat.
Např. se mě často ptá, jestli o něčem sním, jak bych chtěla, aby mi to udělal, ale já jsem v tomto taková, že vlastně nějaké fantazie nemám. Resp. mě prostě vzrušuje on, přestavuju si náš „normální sex“, mně se to líbí skoro vše fakt hodně.
Jenže když odpovím upřímně, že nevím a že se mi to s ním líbí tak jak to je a že se mi líbí všechno, tak mi přijde, že to je málo.

Na druhou stranu ale lidsky si sedíme. Sex mě baví hodně. Nebydlíme spolu, sex máme při každé příležitosti, a ty dny kdy jsme spolu, tak i víckrát za den, třeba 10× za týden. Polohy a místa střídáme.
Zatím nebylo nic, co bych mu odmítla. Klidně máme sex venku, doma, v autě, polohy jakékoliv… Mně se to líbí a najevo to dávám, ale víc prostě nevím.
Když nejsme spolu, tak si píšeme, jak už se na ten sex zase těšíme nebo jak to bylo super atd.

Tak bych asi potřebovala poradit od někoho, kdo je v tomto trochu aktivnější, jestli mi neumíte něco poradit, inspirovat, jak bych mohla začít - klidně i jen třeba co partnerům píšete, co za fantazie příp. máte, jak ho slovně naladíe na sex…

Já už jsem z těch dotazů byla dnes nešťastná, už jsem si říkala, že jsem nějaká divná a říkala jsem si, že se k sobě asi nehodíme, mně už se dnes ani nechtělo si s ním psát. On je o dost zkušenější a starší než já, ženských měl spousty, já jsem měla jen jednoho chlapa… Ale zas z toho úpně nemám pocit, že je problém až tak v tom sexu, já si to fakt užiju a on si to taky chválí, třeba celej zbytek dne o tom mluví, jak to bylo skvělý, ale spíš v té komunikaci kolem toho. Že on by chtěl víc a já to v sobě nemám. Nevím, jestli se to dá nějak aspoň trochu naučit… Ale chtěla bych to aspoň zkusit, jen úplně nevím jak na to, když to není moje přirozenost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.5.22 00:23

Ajaj, to bude ten typ, co bude pořád vyhledávat nové a nové,,vzruchy”. Zachvíli mu nebudeš stačit. Samozřejmě to tak ale být nemusí. Možná je opravdu tak empatický, což by bylo naopak hezké

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 01:06

Úplně chápu. Taky jsem intuitivní a prožitková. A odvíjí se to i dle momentálního rozpoložení. Že se mi něco líbí neznamená, že z toho budu odvařená kdykoliv. A sama na začátku sexu nevím, jak to skončí. Tak mu řekněte, ze máte v sexu ráda - a úplně nejradši - když se o něm nekecá a nejede se dle scénářů. Taky nerada o tom píšu. Ne proto, že bych trpěla zábranami, ale že moje zkušenost v tomhle byla ta, že si pak dotyčný udělal třeba ten scénář v hlavě a jal se ho při nejblížší příležitosti přehrát, jenže na úkor té intuice - akorát se třeba netrefil do mojí nálady či rozpoložení a bylo po sexu, protože nejsem typ, který by prostě podržel, když mu to nesedne.
K tý zkušenosti - mi moc zkušenej teda nezní, co píšete. Už jen to, že o tom pořád pak mluví. Ono - kvantita nedělá kvalitu. To, že měl někdo spoustu sex. partnerů z něj zkušenýho milovníka fakt nedělá (jinak by mu došlo, že hemzání a psaní o sexu není váš šálek kávy a furt neprudil. Nebo by vás dokázal přirozeně a nenásilně nabudit a strhnout tak, že by to z vás pak šlo přirozeně samo - takhle se to totiž dělá, když chceme v někom druhým otevřít nějakou další jeho stránku.). Není výjimkou, že čím větší pověst milovníka chlapa provází, tím spíš je to pak trága. Zvlášť co se intuice na erotiku týče.
S tímhle vás sex baví. Což super. Ale jestli můžu radit, nikdy nedělejte v sexu, co vám v tu chvíli není vlastní, nic na sílu. A ani to mluvení, když to teď máte, jak to máte. Možná jednou zjistíte, že vám to přeci jen jde a dokonce baví, že to ve vás je - ale s tímhle asi fakt ne.
Bylo v sexu pár záležitostí, o kterých jsem si myslela, že mě neberou, že nemám na to a to sklony atd. A zjistila, že mám, jen jsem to nevěděla - ale nikdy ty stránky nebyly objeveny tak, že by mě někdo „ukecal“, že by to verbálně vykomunikoval. Ale prostě a jednoduše mě k tomu či tomu postupně dovedl. Potřebuje k sexu, vzrušení slova a mluvení? Tak ať zapracuje na tom, že to bude i vaší přirozeností. Zatím na to jde evidentně blbě.

• Citovat
  • Nahlásit
19842
19.5.22 01:51

Jestli na to nejsi, tak to nedelej.
Nedelej veci, co jsou ti neprijemne.
A presne takhle mu to i rekni.

Jak dlouho jste spolu…? Bohuzel mi to prijde jako ten typ, co ma sex a psani o nem jako primarni potrebu, a s kym to provozuje je podruzne, hlavne ze to ma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
436
19.5.22 05:33

Řekni mu pánský anál, že bys mu tam chtěla strčit okurku. A pak, že bys mu chtěla pomočit hlavu, hlavně aby nezavíral oči, před tvou močí. Třebas se uklidní. Že se ti líbí varlata ve svěráku a tak. Sex má 10 krát týdně a ještě vymýšlí hovadiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11762
19.5.22 05:56

Přijde mi, že ho zajímá jen sex. Mě by tedy tím neustálým otravovanim, jak to chci, kde to chci a kam to chci dostal do stavu, že to nechci vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8512
19.5.22 06:27

Děláte společně i něco jiného? Jak to funguje tam?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
436
19.5.22 06:35
@Uslava píše:

Dělaj, pak si o sexualních zážitcích povídají zbytek dne, máš to v tom dotazu, kdyby jsi pozorně četla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35218
19.5.22 06:51
@Anonymní píše:
Potřebovala bych asi poradit celkově s komunikací ohledně sexu. Přítelovi to asi chybí, ale já to nějak nemám v sobě, jsem introvert.
Minulý partner byl pravý opak, nebavil se téměř vůbec, vše bylo intuitivní (ale bylo to super i tak).

Současný přítel je otevřený, i při sexu si prostě řekne přesně co kdy chce, ale já nevím, co mu mám třeba pořád psát nebo říkat.
Např. se mě často ptá, jestli o něčem sním, jak bych chtěla, aby mi to udělal, ale já jsem v tomto taková, že vlastně nějaké fantazie nemám. Resp. mě prostě vzrušuje on, přestavuju si náš „normální sex“, mně se to líbí skoro vše fakt hodně.
Jenže když odpovím upřímně, že nevím a že se mi to s ním líbí tak jak to je a že se mi líbí všechno, tak mi přijde, že to je málo.

Na druhou stranu ale lidsky si sedíme. Sex mě baví hodně. Nebydlíme spolu, sex máme při každé příležitosti, a ty dny kdy jsme spolu, tak i víckrát za den, třeba 10× za týden. Polohy a místa střídáme.
Zatím nebylo nic, co bych mu odmítla. Klidně máme sex venku, doma, v autě, polohy jakékoliv… Mně se to líbí a najevo to dávám, ale víc prostě nevím.
Když nejsme spolu, tak si píšeme, jak už se na ten sex zase těšíme nebo jak to bylo super atd.

Tak bych asi potřebovala poradit od někoho, kdo je v tomto trochu aktivnější, jestli mi neumíte něco poradit, inspirovat, jak bych mohla začít - klidně i jen třeba co partnerům píšete, co za fantazie příp. máte, jak ho slovně naladíe na sex…

Já už jsem z těch dotazů byla dnes nešťastná, už jsem si říkala, že jsem nějaká divná a říkala jsem si, že se k sobě asi nehodíme, mně už se dnes ani nechtělo si s ním psát. On je o dost zkušenější a starší než já, ženských měl spousty, já jsem měla jen jednoho chlapa… Ale zas z toho úpně nemám pocit, že je problém až tak v tom sexu, já si to fakt užiju a on si to taky chválí, třeba celej zbytek dne o tom mluví, jak to bylo skvělý, ale spíš v té komunikaci kolem toho. Že on by chtěl víc a já to v sobě nemám. Nevím, jestli se to dá nějak aspoň trochu naučit… Ale chtěla bych to aspoň zkusit, jen úplně nevím jak na to, když to není moje přirozenost.

Ono, když jak píšeš, žádné fantazie nemáš, tak je zbytečné, aby Ti někdo napsal svoje a Ty je poslala tomu chlapovi, nevidím v tom smysl.

Už to nebudeš Ty a přece nechceš ve vztahu potlačovat sama sebe, časem bys na to dojela.

Anebo Ti jde hlavně o popis našich sex. fantazií, to je lepší napsat hned na férovku, než si vymýšlet takovou komplikovanou omáčku kolem, kterak se starší zkušený chlap se spoustou ženských zamiloval do nezkušené… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8512
19.5.22 06:56
@Sadman píše:
Dělaj, pak si o sexualních zážitcích povídají zbytek dne, máš to v tom dotazu, kdyby jsi pozorně četla.

Zbytek dne je kolik hodin?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 09:14
@Anonymní píše: Úplně chápu. Taky jsem intuitivní a prožitková. A odvíjí se to i dle momentálního rozpoložení. Že se mi něco líbí neznamená, že z toho budu odvařená kdykoliv. A sama na začátku sexu nevím, jak to skončí. Tak mu řekněte, ze máte v sexu ráda - a úplně nejradši - když se o něm nekecá a nejede se dle scénářů. Taky nerada o tom píšu. Ne proto, že bych trpěla zábranami, ale že moje zkušenost v tomhle byla ta, že si pak dotyčný udělal třeba ten scénář v hlavě a jal se ho při nejblížší příležitosti přehrát, jenže na úkor té intuice - akorát se třeba netrefil do mojí nálady či rozpoložení a bylo po sexu, protože nejsem typ, který by prostě podržel, když mu to nesedne.
K tý zkušenosti - mi moc zkušenej teda nezní, co píšete. Už jen to, že o tom pořád pak mluví. Ono - kvantita nedělá kvalitu. To, že měl někdo spoustu sex. partnerů z něj zkušenýho milovníka fakt nedělá (jinak by mu došlo, že hemzání a psaní o sexu není váš šálek kávy a furt neprudil. Nebo by vás dokázal přirozeně a nenásilně nabudit a strhnout tak, že by to z vás pak šlo přirozeně samo - takhle se to totiž dělá, když chceme v někom druhým otevřít nějakou další jeho stránku.). Není výjimkou, že čím větší pověst milovníka chlapa provází, tím spíš je to pak trága. Zvlášť co se intuice na erotiku týče.
S tímhle vás sex baví. Což super. Ale jestli můžu radit, nikdy nedělejte v sexu, co vám v tu chvíli není vlastní, nic na sílu. A ani to mluvení, když to teď máte, jak to máte. Možná jednou zjistíte, že vám to přeci jen jde a dokonce baví, že to ve vás je - ale s tímhle asi fakt ne.
Bylo v sexu pár záležitostí, o kterých jsem si myslela, že mě neberou, že nemám na to a to sklony atd. A zjistila, že mám, jen jsem to nevěděla - ale nikdy ty stránky nebyly objeveny tak, že by mě někdo „ukecal“, že by to verbálně vykomunikoval. Ale prostě a jednoduše mě k tomu či tomu postupně dovedl. Potřebuje k sexu, vzrušení slova a mluvení? Tak ať zapracuje na tom, že to bude i vaší přirozeností. Zatím na to jde evidentně blbě.

Děkuji za pochopení. Takhle to asi mám, že mě vlastně nějaké ty scénáře spíš svazují. Přesně, když řeknu, že nejvíc se mi líbí toto, tak je jasné, že příště bude dělat přesně toto a vím, že do toho jde hlavou kvůli mně a tak nějak se čeká, že já se třeba hned udělám nebo to bude pro mě něco extra a já to tam pak moc mám jako takový přeplý na rozum, že tam je to očekávání ode mě a neužiju si to tak. Nebo jak to vysvětlit. Naopak mi to nevadí, když něco řekne on a já plánovaně něco udělám „pro něho“, ale sama to tak nemám.
Jinak zas musím říct, že určitě už jsem s ním zkusila více věcí, co dřív ne, co by mě ani nenapadly, že bych mohla chtít a bylo to super. Jen to je tak, že on to nějak vymyslí a vyplyne to. Já nemám v hlavě tu myšlenku, že dneska to chci takhle. Já chci jeho a je mně jedno kdy a jak.
Nebo i v té komunikaci už jsem určitě řekla nebo mu napsala věci, které bych třeba tomu bývalýmu vůbec neřekla. Takže ono by se to ještě časem někam mohlo hnout, ale jak to ze mě doluje moc, tak to začíná mít opačný efekt, začíná mě to odrazovat a navíc jsem začala mít takový ten vnitřní pocit, že taková, jaká jsem, to není dost dobré.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 09:17
@Lucie_Sx píše:
Jestli na to nejsi, tak to nedelej.
Nedelej veci, co jsou ti neprijemne.
A presne takhle mu to i rekni.Jak dlouho jste spolu…? Bohuzel mi to prijde jako ten typ, co ma sex a psani o nem jako primarni potrebu, a s kym to provozuje je podruzne, hlavne ze to ma.

Děkuji za povzbuzení říct to znova jak to mám.
Jsme spolu pár měsíců. Nemám asi úplně pocit, že spolu budeme na věky, ale říkala jsem si, že když je to teď fajn, tak jestli se ta komunikace nedá trochu i naučit, že bych to prostě zkusila…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 09:18
@Sadman píše: Řekni mu pánský anál, že bys mu tam chtěla strčit okurku. A pak, že bys mu chtěla pomočit hlavu, hlavně aby nezavíral oči, před tvou močí. Třebas se uklidní. Že se ti líbí varlata ve svěráku a tak. Sex má 10 krát týdně a ještě vymýšlí hovadiny.

To se bojím říct, aby náhodou neřekl, že jo :-D :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 09:19
@Uslava píše:

Je to vlastně podobné celkově. On dominantní, já ne, on rozumem, já citem, on komunikativní, já méně… Akorát v jiných oblastech si asi víc věřím, takže když něco třeba odmítnu, tak pak ve mně nehlodá ta nejistota.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 09:20
@Sadman píše:
Dělaj, pak si o sexualních zážitcích povídají zbytek dne, máš to v tom dotazu, kdyby jsi pozorně četla.

No ono to tak vyznívá, ale to je tím, že píšu o jednom tématu. Jinak je to spíš naopak, aktivit máme hodně – cestování, sport + i třeba si pomáháme s domácími prácemi nebo na zahradě, když je potřeba.
Když jsme spolu třeba celý víkend, tak někde cestujeme, sportujeme a sex je ráno, večer, někde na výletě třeba…
A s tím mluvením – tak ono to není v jednom kuse, ale zatímco já bych to řekla třeba jednou nebo pak ještě třeba při loučení, tak on to řekne třeba 10×, jak se mu líbilo to, jak jsem udělala to a to…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat