Ptáte se někdy, jaký to má všechno význam?

123
20.6.20 07:28

Ptate se nekdy jakej to ma všechno význam?

Ahoj holky poslední dobou se mi pořád stáva, že sleduji věci, události a pořád se mi na mysel reje oțázka, nač, jakej to ma všechno kolem nás význam? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24996
20.6.20 07:30

A jakej má význam tahle diskuze? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1032
20.6.20 07:33

Filosofický otázky v sobotu ráno. Tady je někdo masochista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6939
20.6.20 07:43

@Kasita Porad. Ted si i rikam, jaky smysl ma moje existence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43041
20.6.20 07:46

@Kasita udrzujes hladinku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7188
20.6.20 07:47
@matkabagristy
@matkabagristy píše:
@Kasita udrzujes hladinku?
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.20 08:09

Já jsem si přála dítě dva roky, brečela jsem, byla jsem nešťastná a po dvou letech se zadarilo. Zadarilo se v době, kdy byly tehotne snad všechny známé páry. Vše má svůj význam a čas. Díky tomu, že jsem otěhotněla až po dvou letech, chodí moje děti do školky s dětmi od osubky, díky které se dívám na svět jinak. Naučila mě hodně, rádi mi a motivuje, pracuji na sobě, abych byla šťastnější. Cítím se mnohem lépe, daří se to. Vše v životě má svůj význam.

• Citovat
  • Nahlásit
50543
20.6.20 08:18

Asi rozumumim, jakou mas myslenku.
Je fakt, ze tento rok je divoky. Zatim se na nas vali same problemy. Blazinec kolem covid, ekonomika dostala zabrat. Ted ty bleskove povodne. Bud neprsi vubec a je desive sucho. Nebo prsi neinteligentne, ze to pokozi lidem zivot, protoze je voda vyplavi a znici jim vse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13867
20.6.20 08:29

Já si zrovna říkám, jaký smysl má prát a skládat dětem prádlo. :think:
Stejně to hned všechno zmuchlají do koulí a že jsou špinavé jim nevadí :nevim:
Bych si mohla ušetřit práci.
Dřív se prý pralo jednou týdně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48794
20.6.20 08:32

Na všem musíš hledat to pozitivní- i když někdy je to těžké. Korona třeba přinesla dětem prázdniny- i když si je určitě představovaly jinak. Když prší, je to taky otrava- ale po každém dešti vyjde slunce. Je to jako v životě- jednou jsi dole, jednou nahoře. Jenom nesmíš být úplně v Prčicích. Všechno má svůj význam- některé těžké chvíle tě posunou dál. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
20.6.20 08:48
@mrav píše:
Na všem musíš hledat to pozitivní- i když někdy je to těžké. Korona třeba přinesla dětem prázdniny- i když si je určitě představovaly jinak. Když prší, je to taky otrava- ale po každém dešti vyjde slunce. Je to jako v životě- jednou jsi dole, jednou nahoře. Jenom nesmíš být úplně v Prčicích. Všechno má svůj význam- některé těžké chvíle tě posunou dál. :mavam:

Děkuji za reakci, tak nějak to i vnímam, že jednou je tak, někdy jinak, na život si nestěžuji, jsem vlastně šťastná, mám dva kluky ůplně pohodove, manžel se nám všem. věnuje ale ja se tak nějak jednou dostala s kamarady do debaty o tom smyslu a najednou furt každou volnou chvílku mě v hlavě prudí tahle otázka :nevim: :) No asi musim spiș mezi lidi méně filozofické :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
20.6.20 08:51
@Premek_Orac píše:
@Kasita Porad. Ted si i rikam, jaky smysl ma moje existence.

Ja už na to ani nechci myslet, bo to je pátračka neskutečná, ale furt jak mám volnou chvilku tak zas nad tím koumám, decka vyvadějí smeju se s nima, vše je ok a ja si to proste zasekávam takovyma pochodama, no to je něco :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13867
20.6.20 08:54

A jaký to má smysl? No já bych v tom vydělá pomstu přírody. Přeci jen stačilo by, aby výmřel jeden druh, hádej který. A zbytek planety by byl v bezpečí.

Já se snažím fungovat, a učím to i děti, tak abych přírodu co nejméně zatěžovala. A tenhle způsob neberu jako něco horšího, ale jako plus.

A jak se říká, Líp už nebude, to už bylo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
20.6.20 14:22

A nejlepší na tom je, že kdybychom se na hlavu postavili, přírodu jsme nikdy neměli, nemáme ani nebudeme mít ve své moci a kdykoliv se jí zachce, budeme všichni na sračky, tak žádný stres

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1335
20.6.20 17:02

Došlo víno? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu