Ptejte se - rozmnožování

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nora2
Povídálka 48 příspěvků 20.02.18 15:01
Ptejte se - rozmnozovani

Ahoj. Poslední týdny sleduji různé dotazy ohledně ovulace, těhotenských testu atd. Napadlo mě, že bych mohla udělat dobrý skutek a některé nejasnosti objasnit. Studuji medicínu a nedávno jsem podrobne probírala rozmnožování živočichů a člověka. Nejsem samozřejmě odborník, ale ráda poradím a pomůžu, s čím budu umět.
Jsou vítány jekekoliv dotazy ohledně rozmnožování a pohlavniho vývoje od ovulace až po těhotenské testy.
Těším se :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Terez001
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 20.02.18 15:05

@Nora2 Nechci ti kazit iluze, ale tady je o tom spousta témat a maminky, co mají už děti poradí leckdy mnohem líp…Rozmnožování živočichů je malinko odlišnější :roll:
A teroie také…Každá žena je jiná a pochybuju, pokud nemáš zkušenosti s těhotenskými testy atd, že podáš nějaké relevantní informace. :nevim:

niki V
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 20.02.18 15:06

Před porodem jsem nevěděla kdy mám ovulaci, teď mám během ovulace takové bolesti ledvin a jakoby celého spodku břicha že vím přesně kdy ji mám…akorát teda nechápu proč mam bolestivou ovulaci..jsem po cs

Premek_Orac
Závislačka 4050 příspěvků 20.02.18 15:07

@Nora2 Dobrý den, je prosím pravda, že když se jedná o první pohlavní styk u dívky, že otěhotnět nemůže? :-)

terinka4444
Hvězda diskuse 64650 příspěvků 20.02.18 15:07

Prosím, nosí děti čáp nebo vrána? A co je to pohlavní vývoj od ovulace až po těhotenské testy?

terinka4444
Hvězda diskuse 64650 příspěvků 20.02.18 15:08
@Premek_Orac píše:
@Nora2 Dobrý den, je prosím pravda, že když se jedná o první pohlavní styk u dívky, že otěhotnět nemůže? :-)

ano, je to pravda a ještě platí pravidlo křížem. Takže když je jí sudý počet roků, tak může otěhotnět jen ze soulože v liché dny.

niki V
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 20.02.18 15:09

Počkej ty jsi probírala rozmnožování živocichů A člověka???Tak to nic..já mám syna normálně s manželem :mrgreen: :lol:

Nora2
Povídálka 48 příspěvků 20.02.18 15:09
@Terez001 píše:
@Nora2 Nechci ti kazit iluze, ale tady je o tom spousta témat a maminky, co mají už děti poradí leckdy mnohem líp…Rozmnožování živočichů je malinko odlišnější :roll:
A teroie také…Každá žena je jiná a pochybuju, pokud nemáš zkušenosti s těhotenskými testy atd, že podáš nějaké relevantní informace. :nevim:

Zkušenosti s nimi určitě mám. Rozmnožování živočichů je v mnohém tomu našemu velmi podobné, ještě štěstí, že se učím i o tom lidském, že.

Terez001
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 20.02.18 15:10

@Nora2

Toto téma budu sledovat, to mě fakt zajímá, co ostatním, coby teoretik, poradíš :think:

Nora2
Povídálka 48 příspěvků 20.02.18 15:10
@niki V píše:
Před porodem jsem nevěděla kdy mám ovulaci, teď mám během ovulace takové bolesti ledvin a jakoby celého spodku břicha že vím přesně kdy ji mám…akorát teda nechápu proč mam bolestivou ovulaci..jsem po cs

Po porodu nebo i po potratu začne být ženské tělo nějakým způsobem citlivější na jakékoliv hormonální výkyvy a zmeny, proto pocitujete bolestivou ovulaci. Je to běžné. Pokud to nehraničí s velkou bolesti, gynekologa bych neřešila.

niki V
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 20.02.18 15:11

Ale já svůj první dotaz myslela vážně :mrgreen: tak jsem trapná… :lol:

Petruna21
Echt Kelišová 9437 příspěvků 20.02.18 15:11

Hm zajímavé téma :think:

Nora2
Povídálka 48 příspěvků 20.02.18 15:11
@Premek_Orac píše:
@Nora2 Dobrý den, je prosím pravda, že když se jedná o první pohlavní styk u dívky, že otěhotnět nemůže? :-)

Ne, určitě to pravda není. Pokud se spermie dostanou do styku s pochvou, určite riziko otěhotnění tam je.

Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 20.02.18 15:12

@Nora2 mě by spíš zajímalo proč mě při PMS bolí nesnesitelně prsa a co se s tím dá dělat. Jo a jak přiblížit a oddálit menstruace, když nejím prášky.

Příspěvek upraven 20.02.18 v 15:14

Uživatel je onlinelachtanice86
Závislačka 4980 příspěvků 20.02.18 15:12

Taky mě zarazilo spojení pohlavní vývoj od ovulace až po těhotenske testy.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří... číst dále >

Zvrácený dopis doubického vraha: „Před vraždou byla statečná,“ vzkázal rodičům

Jejich dceru zabil brutálním způsobem. Škrtil ji několik hodin, do toho její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama