Pubertální deník testů

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 18.01.18 06:52
pubertální deník testů

Prosím nemáte někdo takový ten „starý“ sešit různých pubertálních testů a básniček co se dříve psával? /Jsem ročník 1980/ Ráda bych ho sehnala a dala do kupy pro neteř. KDyby byl někdo tak strašně hodný a ofotil mi ho, klidně na mobil. Za rozumnou cenu i odkoupím. Moc děkuji. :srdce: :*

Reklama

Reakce:

Chupita
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 18.01.18 08:09

Já je mám myslím schovaný dva. Ale ofotit to jen tak nepůjde, jsou to dva plný sešity. Konkrétněji by to nešlo?

Uživatel je onlineKfětoslava
Ukecaná baba ;) 1569 příspěvků 18.01.18 11:31

Taky mám, to byla teda móda, kolem té 6.,7. třídy to frčelo páni, úplně jsem na to zapomněla. Dnešní holky si fotí kačeří huby a my žily takovýma věcma :lol: Náhodou to ale bylo super. Na ofocení je toho moc, ale když by byl čas, tak bych něco nafotit mohla

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 19.01.18 16:04

@Chupita stačí mi, když mi ofotíte klidně i na mobil třeba jen pět stránek, alespon něco, budu moc za to ráda… nebo odkoupím celé.

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 19.01.18 16:05

@Kfětoslava pokud něco ofotíte, budu Vám moc vděčná nebo celý odkoupím /ofocený/, aby se Vám ten čas nějak vyplatil…

Chupita
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 21.01.18 10:43

Tak tedy. snad to půjde přečíst :oops:

Chupita
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 21.01.18 10:44

.

Chupita
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 21.01.18 10:46

.

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 02.02.18 18:25

@Chupita moooc moc děkuji, prosím adresu do zprávy, zašlu dáreček. Monika

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama