Pubertální deník testů

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 18.01.18 06:52
pubertální deník testů

Prosím nemáte někdo takový ten „starý“ sešit různých pubertálních testů a básniček co se dříve psával? /Jsem ročník 1980/ Ráda bych ho sehnala a dala do kupy pro neteř. KDyby byl někdo tak strašně hodný a ofotil mi ho, klidně na mobil. Za rozumnou cenu i odkoupím. Moc děkuji. :srdce: :*

Reakce:
Chupita
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 18.01.18 08:09

Já je mám myslím schovaný dva. Ale ofotit to jen tak nepůjde, jsou to dva plný sešity. Konkrétněji by to nešlo?

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2036 příspěvků 18.01.18 11:31

Taky mám, to byla teda móda, kolem té 6.,7. třídy to frčelo páni, úplně jsem na to zapomněla. Dnešní holky si fotí kačeří huby a my žily takovýma věcma :lol: Náhodou to ale bylo super. Na ofocení je toho moc, ale když by byl čas, tak bych něco nafotit mohla

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 19.01.18 16:04

@Chupita stačí mi, když mi ofotíte klidně i na mobil třeba jen pět stránek, alespon něco, budu moc za to ráda… nebo odkoupím celé.

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 19.01.18 16:05

@Kfětoslava pokud něco ofotíte, budu Vám moc vděčná nebo celý odkoupím /ofocený/, aby se Vám ten čas nějak vyplatil…

Chupita
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 21.01.18 10:43

Tak tedy. snad to půjde přečíst :oops:

Chupita
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 21.01.18 10:44

.

Chupita
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 21.01.18 10:46

.

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 02.02.18 18:25

@Chupita moooc moc děkuji, prosím adresu do zprávy, zašlu dáreček. Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >