Reklama

Pubertální deník testů

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 18.01.18 06:52
pubertální deník testů

Prosím nemáte někdo takový ten „starý“ sešit různých pubertálních testů a básniček co se dříve psával? /Jsem ročník 1980/ Ráda bych ho sehnala a dala do kupy pro neteř. KDyby byl někdo tak strašně hodný a ofotil mi ho, klidně na mobil. Za rozumnou cenu i odkoupím. Moc děkuji. :srdce: :*

Reklama

Reakce:

Chupita
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 18.01.18 08:09

Já je mám myslím schovaný dva. Ale ofotit to jen tak nepůjde, jsou to dva plný sešity. Konkrétněji by to nešlo?

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 18.01.18 11:31

Taky mám, to byla teda móda, kolem té 6.,7. třídy to frčelo páni, úplně jsem na to zapomněla. Dnešní holky si fotí kačeří huby a my žily takovýma věcma :lol: Náhodou to ale bylo super. Na ofocení je toho moc, ale když by byl čas, tak bych něco nafotit mohla

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 19.01.18 16:04

@Chupita stačí mi, když mi ofotíte klidně i na mobil třeba jen pět stránek, alespon něco, budu moc za to ráda… nebo odkoupím celé.

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 19.01.18 16:05

@Kfětoslava pokud něco ofotíte, budu Vám moc vděčná nebo celý odkoupím /ofocený/, aby se Vám ten čas nějak vyplatil…

Chupita
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 21.01.18 10:43

Tak tedy. snad to půjde přečíst :oops:

Chupita
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 21.01.18 10:44

.

Chupita
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 21.01.18 10:46

.

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 02.02.18 18:25

@Chupita moooc moc děkuji, prosím adresu do zprávy, zašlu dáreček. Monika

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >