Pubertální moresy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 3379 příspěvků 09.03.18 11:46
Pubertalni moresy

Muj nejstarsi syn, 12,5 roku aktualne, zhucel do puberty uz v 9 letech. On je velkej a statnej, tak to ani nepusobilo nejak moc nepatricne. Smrdel, mastny vlasy a miminko zacalo obrustat srsti :D Ted uz se mu hormony asi srovnaly ptz obcas i voni. Ale triska to s nim. Kecy, vecny protazeny ksichty, to je normalka asi. Nejvic me rozciluje, ze kdyby mohl, chodi spat tak ve dve v noci a vstava ve dve odpoledne. Pochlubte se, kdo mate co za exemplar doma? Jo a syn se jeste vyznacuje tim, ze dela hromadky ze spinavyho obleceni, na to mrskne mokrou osusku a kdyz mu to v pokoji lezi dva dny, desne se divi, ze jecim. A trousi obaly od jidla a spinavy nadobi…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9118 příspěvků 09.03.18 11:50

Boze ochranuj me :lol: kdyz si vzpomenu na sebe.. ty hromadky hadru a mokry rucnik jsem delala taky. A taky jsem se divila proc mama vysiluje :mrgreen: klasika

Tarjei
Závislačka 3379 příspěvků 09.03.18 11:52

@Šarlota4 :lol: joooo vsechno se nam vrati :lol:

Bábrdl
Neúnavná pisatelka 19842 příspěvků 09.03.18 11:58
@Tarjei píše:
Muj nejstarsi syn, 12,5 roku aktualne, zhucel do puberty uz v 9 letech. On je velkej a statnej, tak to ani nepusobilo nejak moc nepatricne. Smrdel, mastny vlasy a miminko zacalo obrustat srsti :D Ted uz se mu hormony asi srovnaly ptz obcas i voni. Ale triska to s nim. Kecy, vecny protazeny ksichty, to je normalka asi. Nejvic me rozciluje, ze kdyby mohl, chodi spat tak ve dve v noci a vstava ve dve odpoledne. Pochlubte se, kdo mate co za exemplar doma? Jo a syn se jeste vyznacuje tim, ze dela hromadky ze spinavyho obleceni, na to mrskne mokrou osusku a kdyz mu to v pokoji lezi dva dny, desne se divi, ze jecim. A trousi obaly od jidla a spinavy nadobi…

To, že chodí pozdě spát, je normální. :nevim:
Pubošům se tak ty cykly posunou. tyk jsem to tak měla. http://www.osel.cz/…escence.html

Třeba můj bratranec zrovna nedávno strašlivě nadával, na své potomky (má v pubertě tři), kteří u babičky „vylezou z pelechu ve dvě odpoledne a blbě čumí“. A děsně se divi, když jsem dostala záchavat smíchu, protože přesně v té samé kuchyni si velmi podobnými slovy stěžovala před třiceti lety jeho matka mojí matce na něj :lol: :lol: :lol:

A začal, že to vůůůůbec nemůžu srovnávat, on tak maximálně v deset. A já na něj: bavily se u oběda. :lol:

Bábrdl
Neúnavná pisatelka 19842 příspěvků 09.03.18 11:59
@Šarlota4 píše:
Boze ochranuj me :lol: kdyz si vzpomenu na sebe.. ty hromadky hadru a mokry rucnik jsem delala taky. A taky jsem se divila proc mama vysiluje :mrgreen: klasika

Hm, ty já dělám ještě teď :oops: I když už míň. :think: :mrgreen:

Tarjei
Závislačka 3379 příspěvků 09.03.18 12:02

@Bábrdl :lol: :lol: :lol: :lol: husty. Ja byla dost tvrde vychovavana, neco jako vstavani ve dve neexistovalo. I po parbe a navratu o pulnoci jsem musela vylezt druhej den v 7 rano…

Bábrdl
Neúnavná pisatelka 19842 příspěvků 09.03.18 12:04
@Tarjei píše:
@Bábrdl :lol: :lol: :lol: :lol: husty. Ja byla dost tvrde vychovavana, neco jako vstavani ve dve neexistovalo. I po parbe a navratu o pulnoci jsem musela vylezt druhej den v 7 rano…

Jó, to mi moje maminka taky říkávala.
A já na to vždycky: ale chtěla bys, viď :cert: :cert: :cert:

andelka83
Neúnavná pisatelka 18325 příspěvků 09.03.18 12:25

Jj, proto má 12,5 leta dcera pokoj nejdál co v bytě jde, a hlavně co nejdál od pokoje kluků 6 a skoro 8. Jejich režimy se o víkendu absolutně míjejí. :mrgreen:

Vladimirovna
Kecalka 387 příspěvků 09.03.18 12:27

Já v pubertě byla mnohdy nevděčna a bordelar až hanba. Pak táta umřel… strašně mě mrzí když si vzpomenu na hovadiny co jsem vyvadela. Úplně mě chytá takovej uzkostnej pocit… vím že to zní jako hloupost… :,(

Lenka_Hal
Závislačka 3411 příspěvků 09.03.18 12:29

Ty blaho, to je alespon diagnoza…presne tohle do puntiku mam doma. :mrgreen: co me ale stve nejvic, Jak s pubertou prestal vychazet s mladsim brachou. Obcas to vypada, ze je na nej uplne alergicky. :zed: ty hromadky (jinak uplne steny)dela v koupelne. A to klidne s rucnikem manzela. Pritom se z jeho caje nesmi nikdo Ani napit, jinak by prece Po tech bacilech jineho cloveka asi umrel.. :zed:

Tarjei
Závislačka 3379 příspěvků 09.03.18 12:32

@Lenka_Hal :mrgreen: jsou to hajzlici. Jednou to doufam prejde. No ja jsem vdecna za vzácné chvile, kdy vezme nejmladsiho na par minut na milost :D Jinak s brachama to nema jednoduchý, prostredni syn je mentalne hodne postizenej a nejmladsi ma poruchu vývoje reci a je to takovej citlivka ujecenej vecne protivnej, uvedomuju si, ze je stesti, ze je pubos jeste nezabil :D

Lenka_Hal
Závislačka 3411 příspěvků 09.03.18 12:32
@Tarjei píše:

Ja ho taky nenecham tak dlouho, ale on si pak jde „cist“, co nejdriv, a najdu ho pak zas tuhyho… :lol: obcas mi prijde, ze jen spi a ji…

Lenka_Hal
Závislačka 3411 příspěvků 09.03.18 12:36
@Tarjei píše:
@Lenka_Hal :mrgreen: jsou to hajzlici. Jednou to doufam prejde. No ja jsem vdecna za vzácné chvile, kdy vezme nejmladsiho na par minut na milost :D Jinak s brachama to nema jednoduchý, prostredni syn je mentalne hodne postizenej a nejmladsi ma poruchu vývoje reci a je to takovej citlivka ujecenej vecne protivnej, uvedomuju si, ze je stesti, ze je pubos jeste nezabil :D

Tak to je opravdu dobrej, ze to zvlada. Nas mladsi je akorat takovy provokater, ale do puberty to ten starsi v pohode daval… :nevim:

Tarjei
Závislačka 3379 příspěvků 09.03.18 12:36

@Lenka_Hal no presne :mrgreen: navrat do novorozeneckeho rozpoložení :lol:

Tarjei
Závislačka 3379 příspěvků 09.03.18 12:47

Právě jsem zjistila, ze me to miminko přerostlo. O centimetr :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pošťák Ondra se změnil k lepšímu, nechal si narůst vousy a zmužněl

S krátkou pauzou již třináct let pomáhá Ester Janečková prostřednictvím svého... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama