Pubertální moresy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 4102 příspěvků 09.03.18 11:46
Pubertalni moresy

Muj nejstarsi syn, 12,5 roku aktualne, zhucel do puberty uz v 9 letech. On je velkej a statnej, tak to ani nepusobilo nejak moc nepatricne. Smrdel, mastny vlasy a miminko zacalo obrustat srsti :D Ted uz se mu hormony asi srovnaly ptz obcas i voni. Ale triska to s nim. Kecy, vecny protazeny ksichty, to je normalka asi. Nejvic me rozciluje, ze kdyby mohl, chodi spat tak ve dve v noci a vstava ve dve odpoledne. Pochlubte se, kdo mate co za exemplar doma? Jo a syn se jeste vyznacuje tim, ze dela hromadky ze spinavyho obleceni, na to mrskne mokrou osusku a kdyz mu to v pokoji lezi dva dny, desne se divi, ze jecim. A trousi obaly od jidla a spinavy nadobi…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9881 příspěvků 09.03.18 11:50

Boze ochranuj me :lol: kdyz si vzpomenu na sebe.. ty hromadky hadru a mokry rucnik jsem delala taky. A taky jsem se divila proc mama vysiluje :mrgreen: klasika

Tarjei
Závislačka 4102 příspěvků 09.03.18 11:52

@Šarlota4 :lol: joooo vsechno se nam vrati :lol:

Bábrdl
Generální žvanilka 21497 příspěvků 09.03.18 11:58
@Tarjei píše:
Muj nejstarsi syn, 12,5 roku aktualne, zhucel do puberty uz v 9 letech. On je velkej a statnej, tak to ani nepusobilo nejak moc nepatricne. Smrdel, mastny vlasy a miminko zacalo obrustat srsti :D Ted uz se mu hormony asi srovnaly ptz obcas i voni. Ale triska to s nim. Kecy, vecny protazeny ksichty, to je normalka asi. Nejvic me rozciluje, ze kdyby mohl, chodi spat tak ve dve v noci a vstava ve dve odpoledne. Pochlubte se, kdo mate co za exemplar doma? Jo a syn se jeste vyznacuje tim, ze dela hromadky ze spinavyho obleceni, na to mrskne mokrou osusku a kdyz mu to v pokoji lezi dva dny, desne se divi, ze jecim. A trousi obaly od jidla a spinavy nadobi…

To, že chodí pozdě spát, je normální. :nevim:
Pubošům se tak ty cykly posunou. tyk jsem to tak měla. http://www.osel.cz/…escence.html

Třeba můj bratranec zrovna nedávno strašlivě nadával, na své potomky (má v pubertě tři), kteří u babičky „vylezou z pelechu ve dvě odpoledne a blbě čumí“. A děsně se divi, když jsem dostala záchavat smíchu, protože přesně v té samé kuchyni si velmi podobnými slovy stěžovala před třiceti lety jeho matka mojí matce na něj :lol: :lol: :lol:

A začal, že to vůůůůbec nemůžu srovnávat, on tak maximálně v deset. A já na něj: bavily se u oběda. :lol:

Bábrdl
Generální žvanilka 21497 příspěvků 09.03.18 11:59
@Šarlota4 píše:
Boze ochranuj me :lol: kdyz si vzpomenu na sebe.. ty hromadky hadru a mokry rucnik jsem delala taky. A taky jsem se divila proc mama vysiluje :mrgreen: klasika

Hm, ty já dělám ještě teď :oops: I když už míň. :think: :mrgreen:

Tarjei
Závislačka 4102 příspěvků 09.03.18 12:02

@Bábrdl :lol: :lol: :lol: :lol: husty. Ja byla dost tvrde vychovavana, neco jako vstavani ve dve neexistovalo. I po parbe a navratu o pulnoci jsem musela vylezt druhej den v 7 rano…

Bábrdl
Generální žvanilka 21497 příspěvků 09.03.18 12:04
@Tarjei píše:
@Bábrdl :lol: :lol: :lol: :lol: husty. Ja byla dost tvrde vychovavana, neco jako vstavani ve dve neexistovalo. I po parbe a navratu o pulnoci jsem musela vylezt druhej den v 7 rano…

Jó, to mi moje maminka taky říkávala.
A já na to vždycky: ale chtěla bys, viď :cert: :cert: :cert:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19955 příspěvků 09.03.18 12:25

Jj, proto má 12,5 leta dcera pokoj nejdál co v bytě jde, a hlavně co nejdál od pokoje kluků 6 a skoro 8. Jejich režimy se o víkendu absolutně míjejí. :mrgreen:

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 09.03.18 12:27

Já v pubertě byla mnohdy nevděčna a bordelar až hanba. Pak táta umřel… strašně mě mrzí když si vzpomenu na hovadiny co jsem vyvadela. Úplně mě chytá takovej uzkostnej pocit… vím že to zní jako hloupost… :,(

Lenka_Hal
Kelišová 5350 příspěvků 09.03.18 12:29

Ty blaho, to je alespon diagnoza…presne tohle do puntiku mam doma. :mrgreen: co me ale stve nejvic, Jak s pubertou prestal vychazet s mladsim brachou. Obcas to vypada, ze je na nej uplne alergicky. :zed: ty hromadky (jinak uplne steny)dela v koupelne. A to klidne s rucnikem manzela. Pritom se z jeho caje nesmi nikdo Ani napit, jinak by prece Po tech bacilech jineho cloveka asi umrel.. :zed:

Tarjei
Závislačka 4102 příspěvků 09.03.18 12:32

@Lenka_Hal :mrgreen: jsou to hajzlici. Jednou to doufam prejde. No ja jsem vdecna za vzácné chvile, kdy vezme nejmladsiho na par minut na milost :D Jinak s brachama to nema jednoduchý, prostredni syn je mentalne hodne postizenej a nejmladsi ma poruchu vývoje reci a je to takovej citlivka ujecenej vecne protivnej, uvedomuju si, ze je stesti, ze je pubos jeste nezabil :D

Lenka_Hal
Kelišová 5350 příspěvků 09.03.18 12:32
@Tarjei píše:

Ja ho taky nenecham tak dlouho, ale on si pak jde „cist“, co nejdriv, a najdu ho pak zas tuhyho… :lol: obcas mi prijde, ze jen spi a ji…

Lenka_Hal
Kelišová 5350 příspěvků 09.03.18 12:36
@Tarjei píše:
@Lenka_Hal :mrgreen: jsou to hajzlici. Jednou to doufam prejde. No ja jsem vdecna za vzácné chvile, kdy vezme nejmladsiho na par minut na milost :D Jinak s brachama to nema jednoduchý, prostredni syn je mentalne hodne postizenej a nejmladsi ma poruchu vývoje reci a je to takovej citlivka ujecenej vecne protivnej, uvedomuju si, ze je stesti, ze je pubos jeste nezabil :D

Tak to je opravdu dobrej, ze to zvlada. Nas mladsi je akorat takovy provokater, ale do puberty to ten starsi v pohode daval… :nevim:

Tarjei
Závislačka 4102 příspěvků 09.03.18 12:36

@Lenka_Hal no presne :mrgreen: navrat do novorozeneckeho rozpoložení :lol:

Tarjei
Závislačka 4102 příspěvků 09.03.18 12:47

Právě jsem zjistila, ze me to miminko přerostlo. O centimetr :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >