Reklama

Puchýř po bradavici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stelamal
Kecalka 176 příspěvků 15.02.17 07:59
Puchýř po bradavici

Ahoj, chci se zeptat - vcera jsem byla na vypaleni bradavicky na prste a nejak me nenapadlo se informovat co s tim dal :?. Puchyr mam nechat az sam praskne? Mazat necim? Boli to teda pekne, prst mam jako kdyz pres nej dostanu poradnou ranu kladivem :) A s tou nasi pulrocni princeznou si ho asi stejne co nejdriv protrhnu. Mam to na ukazovacku pr ruky a tu potrebuju. Diky za rady :mavam:

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 40370 příspěvků 15.02.17 08:16

@stelamal ten nesmis jen tak nechat, znovu by to prirostlo. Po vypaleni musis jit na ustrihnuti toho puchyre s bradavici, myslim po 2 dnech, presne si to nepamatuju. Zavolej tam.

Iva575
Kecalka 352 příspěvků 15.02.17 11:38

Já s tím teda nic nedělala a v pohodě (ani doktorka neříkala, že by se s tím mělo něco dělat). Je to mrtvé a odpadne to samo..

stelamal
Kecalka 176 příspěvků 15.02.17 12:21

Diky. Volala jsem na kozni, tak mi rekli propichnout, vymacknout, nestrihat :?

blumen
Hvězda diskuse 40370 příspěvků 15.02.17 12:27
@stelamal píše:
Diky. Volala jsem na kozni, tak mi rekli propichnout, vymacknout, nestrihat :?

Aha, tak to je novinka, mne to strihali, ale to uz je snad 20 let zpatky, no.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama