Reklama

Puchýřek na dlani s černou tečkou

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 19:31
Puchýřek na dlani s černou tečkou

Dobry vecer. Udelal se mi dnes na dlani takovy pidi puchyrek s cernou teckou, nevite co by to mohlo byt? Na vnitrni strane ruky jsem nic takoveho nikdy nemela. Nesvedi to, kdyz jsem to chtela vymacknout (jestli to neni triska) tak to boli, triska to neni. Nevite co by to mohlo byt? Dekuji

Reklama

Reakce:

Loll
Závislačka 2919 příspěvků 05.04.18 19:33

Moc pěkná bradavice :)

Petája
Kecalka 432 příspěvků 05.04.18 19:35

Take si myslim, ze bradavice…zajdete na kozni…

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2479 příspěvků 371 inzerátů 05.04.18 19:50

Měla jsem nedávno taky a byl to jemný trn z kaktusu.

Heivka
Závislačka 2964 příspěvků 05.04.18 19:51

Je to bradavice, já se jich celkem úspěšně zbavila přípravkem kolodium z lékárny, začalo to jednou u palce na noze, na kožním po vypálení dusíkem se mi to rozneslo po celém palci na noze, na plosku chodidla a na ruku. To mazání z lékárny bylo minimálně bolestivé a za dva měsíce byly pryč.

Petruna21
Echt Kelišová 9844 příspěvků 05.04.18 20:08

To není puchýřek ale vážně bradavice jak se tady už píše :)

Petája
Kecalka 432 příspěvků 07.04.18 06:58

Ja se zbavila bradavice pomoci kury z citronu. Vzdy utrhla kousek, tou vnitrni stranou kury prilozila na bradavici a naplasti zalepila, trvalo to par dni a byla pryc..Zalepene jsem to mela na den, i na noc.
Je to babska rada, moc jsem neverila, ale me to pomohlo…
Predtim jsem potirala vlastovicnikem a nic, ucinek nula.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama