Puchýřek u 3 mesičního miminka u pipinky

29.10.19 19:18

Puchýřek u 3mesičního miminka u pipinky

Holky prosim radu.
Ted jsme se přebalovali a male jsem nasla. takovovy vodový puchýřek vedle pipinky spíše na vnitřním stehnu ne přímo na ní. Je dneska.dost plactiva ale ma rymu tak jsem to prisuzovala tomu..malá bude mít 3 mesice. Ráno pujdem urco k doktorce jen nevim jestli letet hned na pohotovost…pripojila jsem fotku…edit:jwste pripominam ze jsme hned druhy den z porodnice meli stafylokoka a byla s tim hospitalizovana.. tak nevim jestli se muze vracet? :,(

Příspěvek upraven 29.10.19 v 19:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2915
29.10.19 19:22

Okamžitě to smažte proboha co :cert: :cert: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 19:23
@mofiz píše:

Prosim vas to neni pipka to je stehynko :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 19:24
@mofiz píše:

Jinak dekuju za radu opravdu :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1334
29.10.19 19:25

@Ejdrinnka Okamžitě to smažte a prosím, použijte mozek, než uveřejníte intimní partie Vašeho dítěte. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 19:26
@Coleta píše:
@Ejdrinnka Okamžitě to smažte a prosím, použijte mozek, než uveřejníte intimní partie Vašeho dítěte. :roll:

Nez zacnete resit intimno partie tak se opravdu podivejte co jsem psala ze je to na vnitnim stehynku… pipku bych tady nevystavila jezis a pouzij mozek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1334
29.10.19 19:26

@Ejdrinnka to emimino bude ráj pedofilů. Nevypadá to jako stehno. Pokud chcete radu:

1. smažte foto
2. zítra ráno za pediatrem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2915
29.10.19 19:28
@Ejdrinnka píše:
Jinak dekuju za radu opravdu :*

Rada zní víc větrat, a omývat například černým čajem. Těch pupínku tam máte daleko víc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1334
29.10.19 19:28

@Ejdrinnka Pobavila jsi mě s tím mozkem. Potřebuješ radu na netu k tomu, že máš jít zítra k doktorovi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6247
29.10.19 19:29

To nejsou intimní partie, ale stehno, dámy. Já bych to zkusila namazat normálně krémem na opruzeniny, něčím vysušit. Může to být jen zapařené a zároveň tam mohla dřít plenka. Malý měl občas takovéhle puchýřky mezi půlkami. Plašila bych, kdyby se objevovaly ještě jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6247
29.10.19 19:31

Teď koukám, že malá měla stafylokoka, tak to bych možná k dětské zavolala a řekla popsala jí to. Asi bych se tam zbytečně nehnala v období chřipek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 19:31
@Aduš8 píše:
To nejsou intimní partie, ale stehno, dámy. Já bych to zkusila namazat normálně krémem na opruzeniny, něčím vysušit. Může to být jen zapařené a zároveň tam mohla dřít plenka. Malý měl občas takovéhle puchýřky mezi půlkami. Plašila bych, kdyby se objevovaly ještě jinde.

Jooo dekuju nekdo me uz nahlasil a fotka tam neni :potlesk: dekuji za radu aspon ze tak :srdce: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 19:35
@Coleta píše:
@Ejdrinnka Pobavila jsi mě s tím mozkem. Potřebuješ radu na netu k tomu, že máš jít zítra k doktorovi :roll:

Psala jsem ze jdu zitra k doktorce…jen jestli mam letet radsi na pohotovost? Zmenil se cas ve starem case je skoro 21:00 nemas uz vecerku ze jsi vycerpana a neumis cist a misto stehna vidis pipinku? :zed: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
383
29.10.19 19:36

Fotku jsem nestihla, nevim jak pupinek vypada, ale muze to byt i potnicka. Nasemu se delaji takove, ze to vypada jako stipance od nejaky potvory (potvrzeno od doktora, tam jsme si toho vsimli poprvy). Takze vyvezrat a namazat sudokremem.
Zitra samozrejme doporucuju toho doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.10.19 19:38
@Elath píše:
Fotku jsem nestihla, nevim jak pupinek vypada, ale muze to byt i potnicka. Nasemu se delaji takove, ze to vypada jako stipance od nejaky potvory (potvrzeno od doktora, tam jsme si toho vsimli poprvy). Takze vyvezrat a namazat sudokremem.
Zitra samozrejme doporucuju toho doktora.

Jo jo lekar zitra stopro… dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama