Reklama

Puchýřky na bradavkách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 16.12.16 20:03
Puchyrky na bradavkach

Ahoj. Udelaly se mi puchyrky na bradavkach. Mala je narozena 26. tyden tak odsavam. Nejdriv se mi udelal jeden puchyrek na prave bradavce hodne bolela a objevil se puchyrek s cirou tekutinou asi 1mm velky, tak jsem ho propichla vydenzifikovala a bradavka prestala bolet a slo lepe odstrikavat. Vcera se mi udelaly dalsi asi tri malinke puchyrky na leve bradavce tak jsem je take propichla a vydenzifikovala a opet uleva u obojiho predtim predchazela bolest bradavky. Male je mesic odstrikavala sem ji mlicko a nevedela jsem o tom udelaly se behem chvilky a mleko dostala. Mela jste to take nektera? Docela se desim aby to nebyl opar :,(

Reklama

Reakce:

Hanka253
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 1 inzerát 16.12.16 20:09

@Elvinerha taky mi malá občas vysála na bradavkách puchýřky.. Jeden hned při prvním přiložení takový, že sestra až koukala. Je to nevhodným přiložením a sáním a dělalo se mi to jen zpočátku kojení, pak si bradavky zvykly.. Nic to nebylo..zaléčovala jsem to mastičkou Purelan a větráním prsou.. a myslím, že jsem nepropichovala.. S odsávačkou zkušenost nemám, ale to bude podobné..

Lenkahusa
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 16.12.16 20:13

Delalo se mi to na zacarku kojeni taky. V porodnici se na me divali jak na blazna ze to nikdy nevideli. Nicmene za par dnu puchyrky splaskly a kuze se odloupla a uz bylo vse v poradku.

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 16.12.16 20:16

Ja mam prave hrozny strach aby to nebyly opary mela jsem teda zatim opar vzdy jen na rtu. A je mi prave divne ze na tom druhem prsu byly hned tri. Nevim bubec jak takovy opar na bradavce vypada. O tom ze to muze byt „sanim“ jsem uz cetla ale ze by to bylo na obou bradavkach v rozestupu asi jen dvou dnu?

tulipán
Závislačka 2772 příspěvků 16.12.16 21:26

@Elvinerha Me se taky delaly. Vzdy po zurivem sani, kdy meli kluci nakojeno za limit 90 sekund :). Nekolikrat byly i naplnene krvi. Hruza na pohled, ale proti ragade brnkacka.

eriika89
Kecalka 111 příspěvků 17.12.16 14:30

Take jsem mela na začátku kojeni. Mazala jsem jen bepanthenem a nepropichovala. Zvladla jsem to kvuli malé, ale nez se mi to úplně zahojilo, trvalo to asi 2 měsíce…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama