Puchýřky na noze - co to může být?

31
31.3.20 21:35

Puchýřky na noze - co to může být?

Zdravim, prosim, pozna nekdo dle fotky, co to je? Vypada to trochu jak bradavicky nebo plisen, nevim. Je to vysev takovych puknutych puchyrku, ma to jen na tom miste. Jeste pred tydnem to u strihani nehtu nemel a na bazene jsme byli naposledy na zacatku brezna. Synovi je 11 mesicu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16115
31.3.20 21:51

Svedi ho to? Nosi boty nebo nejake ponozky z umelych materialu, ze by se ta noha zapotila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3583
31.3.20 21:55

Jde to hůře vidět na té foto. Ale dcera ted měla bradavici a pomohlo plátek česneku každý den večer vyměnit, přilepené náplasti. Za pár dní ta bradavice odpadla jakoby, šlo to jen nehtech strhnout. Jak jsme večer nalepili hůře se chodilo ale do rána to změklo, jen to děsivě smrdělo. Ale pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
31.3.20 22:00

@Kriss Tina vubec nijak na to nereaguje, jen jak jsem mu to dlouho zkoumala, tak mu to vadilo. Nosi jen bavlnu, boty jeste vubec, nechodi.

@Veru1987 dekuju za tip. Ja teda nevim jiste, jestli to bradavice je, korinek tam nevidim, jen proste takove pukle puchyrky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3583
31.3.20 22:02
@Andy777 píše:
@Kriss Tina vubec nijak na to nereaguje, jen jak jsem mu to dlouho zkoumala, tak mu to vadilo. Nosi jen bavlnu, boty jeste vubec, nechodi.@Veru1987 dekuju za tip. Ja teda nevim jiste, jestli to bradavice je, korinek tam nevidim, jen proste takove pukle puchyrky

tak česnek neublíží, ted bych stejně ke kožní ani nikam nešla jak ho to nebolí a nijak si nestěžuje. Dávejte ale večer, on přes noc změkne. A ráno to tak nebude vnímat. Plátek tenky a přileti náplasti. Uvidíte co to udělá. Určitě to česnek nezhorší. Zkus tři dny třeba.

Příspěvek upraven 31.03.20 v 22:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16115
31.3.20 22:03

Česnek bych nedávala, může kůži poleptat. Taky sem to kdysy zkousela, protoze sem si to přečetla jako babskou radu a slezla mi kůže, nechtela bych vidět co by to udělalo diteti, ktere ma jemnější kůži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3583
31.3.20 22:05
@Kriss Tina píše: Česnek bych nedávala, může kůži poleptat. Taky sem to kdysy zkousela, protoze sem si to přečetla jako babskou radu a slezla mi kůže, nechtela bych vidět co by to udělalo diteti, ktere ma jemnější kůži.

Fakt z česneku slezla? Dcera to měla ted asi pět dní a pomohlo to. A od kamárádky dcera dokonce přes 10 dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16115
31.3.20 22:06

@Veru1987 jo mela sem to vetsinu dne, vecer uz to stipalo a kdyz sem to sundala tak kuze uplne rozleptana, to misto hrozne palelo a kuze mi slezla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3583
31.3.20 22:07
@Kriss Tina píše:
@Veru1987 jo mela sem to vetsinu dne, vecer uz to stipalo a kdyz sem to sundala tak kuze uplne rozleptana, to misto hrozne palelo a kuze mi slezla.

tak u dcery v klidu měla to celý den na noze a večer jen vyměnila za nový. možná nějaká alergie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16115
31.3.20 22:11

@Veru1987 nene cesnek je celkem agresivni, popaleniny cesnekem nejsou nic neobvykleho. Mate kliku, ze to dceri nic neudelalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3583
31.3.20 22:29
@Kriss Tina píše:
@Veru1987 nene cesnek je celkem agresivni, popaleniny cesnekem nejsou nic neobvykleho. Mate kliku, ze to dceri nic neudelalo.

to slyším prvně, poradila mi to kamarádka, dělala to dceři a taky ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16115
31.3.20 22:39

@Veru1987 ja znam i pripady, kdy se holka doslechla, ze je to dobre na akne a popalila si oblicej 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
1.4.20 00:22

Taky jsem vyuzila této skvelé rady dát si na bradavici plátek česneku. Strasne me to poleptalo, jsem rada, ze jsem si to vyzkousela jen na sobe :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama