Reklama

Puchýřky na prstě v těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 20.02.17 15:42
Puchýřky na prstě v těhotenství

Ahojky maminky, vim, ze asi nejlepší je zajit k dr, ale hned a se vsim tam chodit nechci. Udelali se mi na prostrednicku dva takove puchyrky, maji bilou hlavicku jakoby akne.. (viz foto - nejde to poradne vyfotit). Pred tehu jsem na tom samem prste jakoby pod nehtem (na spicce prstu) mela pasovy opar a ted se mi udelali takove puchyrky… Obcas boli, obcas mam pocit ze to v tom miste hori a obcas to zase svedi… Nevite co to muze byt? Antibiotika jsem nebrala a udelalo se mi to z niceho nic… Mam jeste pockat nebo radai zajit k dr? Mam to asi 3 dny. Jsem ve 13 tt tehotenstvi.

Reklama

Reakce:

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 20.02.17 15:45

Takle to vypada

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 15:54

:think: me se takovy puchýře delaji kdyz mi startuje atopak na prstech a dlanich…ale radeji si s tim zajdi at to vcas zaleci.

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 20.02.17 17:23

Radši si zajdi k mudr. jsi těhotná, imunitní systém oslabený, pokud to je opar nebo ekzém to mi tady nurčíme.

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 20.02.17 17:55

@Maty80
Asi zitra radeji pojedu, jen uvazuji, jestli na kozni nebo jestli staci k obvodni dr…?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama