Puchýřky na prstě v těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 20.02.17 15:42
Puchýřky na prstě v těhotenství

Ahojky maminky, vim, ze asi nejlepší je zajit k dr, ale hned a se vsim tam chodit nechci. Udelali se mi na prostrednicku dva takove puchyrky, maji bilou hlavicku jakoby akne.. (viz foto - nejde to poradne vyfotit). Pred tehu jsem na tom samem prste jakoby pod nehtem (na spicce prstu) mela pasovy opar a ted se mi udelali takove puchyrky… Obcas boli, obcas mam pocit ze to v tom miste hori a obcas to zase svedi… Nevite co to muze byt? Antibiotika jsem nebrala a udelalo se mi to z niceho nic… Mam jeste pockat nebo radai zajit k dr? Mam to asi 3 dny. Jsem ve 13 tt tehotenstvi.

Reakce:

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 20.02.17 15:45

Takle to vypada

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.17 15:54

:think: me se takovy puchýře delaji kdyz mi startuje atopak na prstech a dlanich…ale radeji si s tim zajdi at to vcas zaleci.

Maty80
Echt Kelišová 7918 příspěvků 20.02.17 17:23

Radši si zajdi k mudr. jsi těhotná, imunitní systém oslabený, pokud to je opar nebo ekzém to mi tady nurčíme.

Girls96
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 20.02.17 17:55

@Maty80
Asi zitra radeji pojedu, jen uvazuji, jestli na kozni nebo jestli staci k obvodni dr…?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >