Reklama

Puchýřky na zádech

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ala86
Povídálka 19 příspěvků 26.02.18 19:05
Puchýřky na zádech

Dobry vecer holky.Syn (12 let) ma na zadech male pupinky, spis puchyrky. Vsimla jsem si toho az ted a vypada to, ze se mu to rozliza Nevite nekdo, co by to zhruha mohlo byt? Jeden ma vetsi a vypada, jakoby byl zahnisany. Prikladam foto. :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6223 příspěvků 26.02.18 19:07

Molusky?

Ala86
Povídálka 19 příspěvků 26.02.18 19:10
@ivašot. píše:
Molusky?

Dobry vecer Dekuji za radu. Podivam se, co by to mohlo byt. Tvrdi, ze ho to nesvedi. Prave molusky jsem nikdy nevidela a nemeli jsme je.Tak treba je to ono :(

Boženka23
Nováček 9 příspěvků 26.02.18 19:14

Určitě zajděte na kožní. Není radno podceňovat i sebemenší puchýřek. Já mám lupenku a sem tam se mi delavaji i puchyrky v souvislosti s ní. Za návštěvu lékaře nic nedáte. Akorát vás lidi zbytečně vystrasi a může to být i banalita.

Ala86
Povídálka 19 příspěvků 26.02.18 19:18
@Boženka23 píše:
Určitě zajděte na kožní. Není radno podceňovat i sebemenší puchýřek. Já mám lupenku a sem tam se mi delavaji i puchyrky v souvislosti s ní. Za návštěvu lékaře nic nedáte. Akorát vás lidi zbytečně vystrasi a může to být i banalita.

Dobr večer. Dekuji. Lupenka me mrzi, je to s ni asi taky obtizne ze :( asi zajdu. Budeme muset.Ten jeden puchyr ma jakoby zahnisany. A okolo vysuseny. Uprostred hnisava hlavicka, tak nevim, co by to mohlo přesně byt 8o. Ve skole maji plavani.Tak je mozne, ze to chytl tam..

Petruna21
Echt Kelišová 9844 příspěvků 26.02.18 19:21

Neštovice? :think:

Ala86
Povídálka 19 příspěvků 26.02.18 19:25
@Petruna21 píše:
Neštovice? :think:

Ty už měl právě. Ted ma asi 7 mini puchyrku na zádech ale jinde ne. Tvrdi, ze uz to ma tak mesic.Ja ho prave neprohlizim, kdyz se jde koupat, nebo sprchovat (kdo ma doma pubertalni dite, tak asi vi, co by to bylo za sceny :P ) a kdyz se prevlika, tak me nenapadlo se mu divat na telo, kde co ma :oops:

Boženka23
Nováček 9 příspěvků 26.02.18 19:29

Může to být i bradavice, pokud chodí na plavání. Kupte mu v lékárně balneum herbal, přidává se to do koupele a díky tomu zabráníte aby dostal bradavice a podobne přenosné potvorstvo. Je to jako prevence. Chodím často ke kožní, tak mi to doporučila. Používají to i pro novorozence, aby nic nechytli na plavání. Jinak opravdu ta kožní je na místě.

Petruna21
Echt Kelišová 9844 příspěvků 26.02.18 19:32
@Ala86 píše:
Ty už měl právě. Ted ma asi 7 mini puchyrku na zádech ale jinde ne. Tvrdi, ze uz to ma tak mesic.Ja ho prave neprohlizim, kdyz se jde koupat, nebo sprchovat (kdo ma doma pubertalni dite, tak asi vi, co by to bylo za sceny :P ) a kdyz se prevlika, tak me nenapadlo se mu divat na telo, kde co ma :oops:

Aha tak to netuším :nevim: já měla neštovice 2× :zed:

NikysekR
Extra třída :D 10272 příspěvků 3 inzeráty 26.02.18 19:39

Taky bych to tipla na molusky, jako dítě jsem je mívala.

Niky2
Kecalka 491 příspěvků 53 inzerátů 26.02.18 19:40

@Ala86
Taky myslim, ze to budou urcite molusky. Navic se siri prave z bazenu.

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 26.02.18 19:42

@Ala86 molusky. začalo to přesně takhle, zrovna dneska jsem byla se symnem na kožním je vyškrabat :zed:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 26.02.18 19:43

Taky jsem pro molusky

Ala86
Povídálka 19 příspěvků 26.02.18 20:03

Moc Vam holky dekuju.Jste hodne, ze jste mi napsaly info.Diky moc :*

Ala86
Povídálka 19 příspěvků 26.02.18 21:55
@atominnka píše:
@Ala86 molusky. začalo to přesně takhle, zrovna dneska jsem byla se symnem na kožním je vyškrabat :zed:

Jezis :,( a jak to zvladl? Plakal moc? Stejně mi to prijde divne..V dnesni dobe, aby se to vyskrabavalo.­.?Divna metoda.Uz ten nazev zni totiz bolestivě :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama