Půjčí mi někdo na splacení exekuce?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 18:52
Půjčí mi někdo na splacení exekuce

Dobrý večer chtěla bych se zeptat jestli je možné si někde půjčit peníze na splácení exekuce.Ma někdo zkušenost, děkuji. anonym. prosim.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 8498 příspěvků 18.01.19 18:58
@Anonymní píše:
Dobrý večer chtěla bych se zeptat jestli je možné si někde půjčit peníze na splácení exekuce.Ma někdo zkušenost, děkuji. anonym. prosim.

Ahoj,

obávám se, že pokud už je vypsaná exekuce, tak půjčí jen nebankovní společnost, kde to zavání ještě větší exekucí a průserem :cert:

marketak5
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 2 inzeráty 18.01.19 19:01

zonky?

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 18.01.19 19:03

Tobě jedna exekuce nestačí, nebo co ? :roll:
Jistě, napůjčuj si u lichvářů. Nemáš jak splácet jedno , tak z čeho chceš splácet druhé?

Už kvůli tobě doufám, že ti v takové situaci nikdo nepůjčí.

bertoldina
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 18.01.19 19:03

@chs.jasmin Už ani ty ne. Takže buď rodina/známí (a těm se nelze divit, když to odmítnou) nebo nějaký subjekt, který funguje nelegálně a tudíž je to z různých důvodů dost nebezpečné.

Kaci89
Kecalka 393 příspěvků 18.01.19 19:21

Boze co blaznis..ty nemas na placeni exekuce a chces si pujcit dalsi penize??ja stale nedokazu pochopit,proc si vubec clovek napujcuje,kdyz vi ze neni schopny splacet.. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 19:31

Známí měl exekuci kolem 1mega… neměl jak splácet, nic neměl, neměli mu co vzít… Tak vyhlásil jakýsi osobní bankrot a odpustili mu nejakych 80%dluhu? Teď nevím, lhala bych ale bylo to šíleně hodně.

bertoldina
Ukecaná baba ;) 1297 příspěvků 18.01.19 19:36
@Anonymní píše:
Známí měl exekuci kolem 1mega… neměl jak splácet, nic neměl, neměli mu co vzít… Tak vyhlásil jakýsi osobní bankrot a odpustili mu nejakych 80%dluhu? Teď nevím, lhala bych ale bylo to šíleně hodně.

Pokud neměl z čeho splácet a nebylo co mu vzít, tak zcela jistě nemohl mít povolené oddlužení.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29692 příspěvků 18.01.19 19:37

leda blázen :(

Verun83
Echt Kelišová 9245 příspěvků 33 inzerátů 18.01.19 19:46

Jak velkou mas exekuci?

a12
Vesmírná mluvilka 34488 příspěvků 18.01.19 20:02
@marketak5 píše:
zonky?

To dost pochybuju

Prof. Farnsworth
Kelišová 6069 příspěvků 18.01.19 20:04

Zaměstnají mě jako nočního hlídače když jsem desetkrát seděl za krádeže?

Lekninka91
Extra třída :D 10519 příspěvků 18.01.19 20:05

to čekej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

welovefashion
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 92 inzerátů 18.01.19 20:08
@Prof. Farnsworth píše:
Zaměstnají mě jako nočního hlídače když jsem desetkrát seděl za krádeže?

můžeš to zkusit :lol: možná při dnešním nedostatku pracovních sil by tě i vzali :-)
Ale chápu jak to myslíš :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Kelišová 6069 příspěvků 18.01.19 20:11

Možná by byl dobrej fór podat žádost na zonky - jsem těžce drogově závislý a potřebuji půjčit na fet :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >