Půjčí Smart (Jet money) s exekucí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 11:20
Pujčí Smart (Jet money) s exekuci ?

Prosím nevíte někdo zda Smart tedy Jet money pujčí i s exekucí?

Mám jí na 32 000kčř a ám je na učtu, budou si to strhávat po nabytí právní moci, ale už je to tam 2 měsíce a já nemám na zaplacení hypotéky a jídlo.

Potřebovala bych cca 8000kč alespon abych přežila další měsíc než mě odblokují učet.

Reakce:

Fikcia
Kecalka 241 příspěvků 24.04.18 16:30

A z čeho prosím pěkně zaplatíš tych 8000 tis, když má exekuce? Předpokládám, že jsi samoživitelka na rodičáku, nebo ne? Nepíšeš o svých přijmech. Pokud to takhle chceš řešit, tak se zamotáš do dluhové spirály, kde je jediným východiskem osobní bankrot. A nepotěším tě, je tam hodně samoživitelek, které skončili konkurzem, protože si to špatně spočítali… :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.18 04:10

I z odstaveného účtu si můžebe vybrat peníze. Tuším že dvojnásobek životního minima.

Určitě je pro člověka s exekucí zdravé si pořídit další půjčku :)
Něvěřil sem, že finanční gramotnost v ČR je tak nízká a jak zde vůbec můžou existovat takové lichvářské firmy, ale čím víc pročítám diskuzi na tomto webu už se tomu nedivím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 08:20
@Fikcia píše:
A z čeho prosím pěkně zaplatíš tych 8000 tis, když má exekuce? Předpokládám, že jsi samoživitelka na rodičáku, nebo ne? Nepíšeš o svých přijmech. Pokud to takhle chceš řešit, tak se zamotáš do dluhové spirály, kde je jediným východiskem osobní bankrot. A nepotěším tě, je tam hodně samoživitelek, které skončili konkurzem, protože si to špatně spočítali… :nevim:

pání já se na to ptala…co mse člověk nedozví že

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 08:21
@Anonymní píše:
I z odstaveného účtu si můžebe vybrat peníze. Tuším že dvojnásobek životního minima.Určitě je pro člověka s exekucí zdravé si pořídit další půjčku :)
Něvěřil sem, že finanční gramotnost v ČR je tak nízká a jak zde vůbec můžou existovat takové lichvářské firmy, ale čím víc pročítám diskuzi na tomto webu už se tomu nedivím.

a já se ptám na to jestli si mužu vybrat minimum? kde prosím?

Uživatel je onlinecocomoon
Kecalka 103 příspěvků 04.05.18 04:06

Máte na to nárok. Kde nevím, exekuci sem nikdy neměl. Zavolal bych do banky, nebo exekutoru.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >