Půjčí Smart (Jet money) s exekucí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.04.18 11:20
Pujčí Smart (Jet money) s exekuci ?

Prosím nevíte někdo zda Smart tedy Jet money pujčí i s exekucí?

Mám jí na 32 000kčř a ám je na učtu, budou si to strhávat po nabytí právní moci, ale už je to tam 2 měsíce a já nemám na zaplacení hypotéky a jídlo.

Potřebovala bych cca 8000kč alespon abych přežila další měsíc než mě odblokují učet.

Reklama

Reakce:

Fikcia
Kecalka 223 příspěvků 24.04.18 16:30

A z čeho prosím pěkně zaplatíš tych 8000 tis, když má exekuce? Předpokládám, že jsi samoživitelka na rodičáku, nebo ne? Nepíšeš o svých přijmech. Pokud to takhle chceš řešit, tak se zamotáš do dluhové spirály, kde je jediným východiskem osobní bankrot. A nepotěším tě, je tam hodně samoživitelek, které skončili konkurzem, protože si to špatně spočítali… :nevim:

Anonymní  25.04.18 04:10

I z odstaveného účtu si můžebe vybrat peníze. Tuším že dvojnásobek životního minima.

Určitě je pro člověka s exekucí zdravé si pořídit další půjčku :)
Něvěřil sem, že finanční gramotnost v ČR je tak nízká a jak zde vůbec můžou existovat takové lichvářské firmy, ale čím víc pročítám diskuzi na tomto webu už se tomu nedivím.

Anonymní  26.04.18 08:20
@Fikcia píše:
A z čeho prosím pěkně zaplatíš tych 8000 tis, když má exekuce? Předpokládám, že jsi samoživitelka na rodičáku, nebo ne? Nepíšeš o svých přijmech. Pokud to takhle chceš řešit, tak se zamotáš do dluhové spirály, kde je jediným východiskem osobní bankrot. A nepotěším tě, je tam hodně samoživitelek, které skončili konkurzem, protože si to špatně spočítali… :nevim:

pání já se na to ptala…co mse člověk nedozví že

Anonymní  26.04.18 08:21
@Anonymní píše:
I z odstaveného účtu si můžebe vybrat peníze. Tuším že dvojnásobek životního minima.Určitě je pro člověka s exekucí zdravé si pořídit další půjčku :)
Něvěřil sem, že finanční gramotnost v ČR je tak nízká a jak zde vůbec můžou existovat takové lichvářské firmy, ale čím víc pročítám diskuzi na tomto webu už se tomu nedivím.

a já se ptám na to jestli si mužu vybrat minimum? kde prosím?

cocomoon
Povídálka 13 příspěvků 04.05.18 04:06

Máte na to nárok. Kde nevím, exekuci sem nikdy neměl. Zavolal bych do banky, nebo exekutoru.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama