Půjčí Smart (Jet money) s exekucí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.04.18 11:20
Pujčí Smart (Jet money) s exekuci ?

Prosím nevíte někdo zda Smart tedy Jet money pujčí i s exekucí?

Mám jí na 32 000kčř a ám je na učtu, budou si to strhávat po nabytí právní moci, ale už je to tam 2 měsíce a já nemám na zaplacení hypotéky a jídlo.

Potřebovala bych cca 8000kč alespon abych přežila další měsíc než mě odblokují učet.

Reklama

Reakce:

Fikcia
Kecalka 223 příspěvků 24.04.18 16:30

A z čeho prosím pěkně zaplatíš tych 8000 tis, když má exekuce? Předpokládám, že jsi samoživitelka na rodičáku, nebo ne? Nepíšeš o svých přijmech. Pokud to takhle chceš řešit, tak se zamotáš do dluhové spirály, kde je jediným východiskem osobní bankrot. A nepotěším tě, je tam hodně samoživitelek, které skončili konkurzem, protože si to špatně spočítali… :nevim:

Anonymní  25.04.18 04:10

I z odstaveného účtu si můžebe vybrat peníze. Tuším že dvojnásobek životního minima.

Určitě je pro člověka s exekucí zdravé si pořídit další půjčku :)
Něvěřil sem, že finanční gramotnost v ČR je tak nízká a jak zde vůbec můžou existovat takové lichvářské firmy, ale čím víc pročítám diskuzi na tomto webu už se tomu nedivím.

Anonymní  26.04.18 08:20
@Fikcia píše:
A z čeho prosím pěkně zaplatíš tych 8000 tis, když má exekuce? Předpokládám, že jsi samoživitelka na rodičáku, nebo ne? Nepíšeš o svých přijmech. Pokud to takhle chceš řešit, tak se zamotáš do dluhové spirály, kde je jediným východiskem osobní bankrot. A nepotěším tě, je tam hodně samoživitelek, které skončili konkurzem, protože si to špatně spočítali… :nevim:

pání já se na to ptala…co mse člověk nedozví že

Anonymní  26.04.18 08:21
@Anonymní píše:
I z odstaveného účtu si můžebe vybrat peníze. Tuším že dvojnásobek životního minima.Určitě je pro člověka s exekucí zdravé si pořídit další půjčku :)
Něvěřil sem, že finanční gramotnost v ČR je tak nízká a jak zde vůbec můžou existovat takové lichvářské firmy, ale čím víc pročítám diskuzi na tomto webu už se tomu nedivím.

a já se ptám na to jestli si mužu vybrat minimum? kde prosím?

cocomoon
Povídálka 13 příspěvků 04.05.18 04:06

Máte na to nárok. Kde nevím, exekuci sem nikdy neměl. Zavolal bych do banky, nebo exekutoru.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama