Půjčka bez doložení bydliště? Na koho se obrátit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lavazza2
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 04.03.19 14:47
Půjčka bez doložení bydliště? Na koho se obrátit

Dobrý den, chci se zeptat, zda musím mít v případě žádosti o půjčku nájemní smlouvu. Bohužel nastala situace, kdy mě rozchod s partnerem donutil odejít z našeho bytu a momentálně nemám finance na nové bydlení takže jsem zatím u kamarádky. Právě díky půjčce bych mohla zaplatit kauci ale momentálně nemám bydlení, kde bych byla napsaná. Pracuji dlouhodobě, takže potvrzení příjmu by nebyl problém. Na Providentu mi sdělili, že bez nájemní smlouvy to nejde. Nevíte někdo kde by mi ji dali? Děkuji za případnou odpověď.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 4162 příspěvků 04.03.19 14:50

@lavazza2 po mně nikdy v bance nájemní smlouvu nechtěli, jen se ptali na typ bydlení a rozhodovala adresa v občance :nevim:

lavazza2
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 04.03.19 14:52
@Aduš8 píše:
@lavazza2 po mně nikdy v bance nájemní smlouvu nechtěli, jen se ptali na typ bydlení a rozhodovala adresa v občance :nevim:

Já bohužel bankovní půjčku nedostanu, jsem v Solusu kvůli T-Mobilu :(

Ou
Kelišová 6995 příspěvků 04.03.19 14:52

Pokud nejsi jinde zadlužená, tak nejlepší je zeptat se v bance, ve které máš účet a kde jasně vidí pravidelné příjmy.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18552 příspěvků 04.03.19 14:53

Dlouhodobě pracuješ a nemáš našetřeno ani na kauci? A proč Provident, kde si půjčíš desítku a chtějí vrátit dvacet? Co nějaký seriozní bankovní ústav, kde tě neožebračí :think:

Aduš8
Závislačka 4162 příspěvků 04.03.19 14:54

@lavazza2 tak pokud je člověk v Solusu, nedostane ani Provident, pokud vím :nevim: oni si tě stejně prověří, než to schválí. Dneska už to není tak jednoduché, jak to bylo dřív

lavazza2
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 04.03.19 14:55
@pe-terka píše:
Dlouhodobě pracuješ a nemáš našetřeno ani na kauci? A proč Provident, kde si půjčíš desítku a chtějí vrátit dvacet? Co nějaký seriozní bankovní ústav, kde tě neožebračí :think:

Už jsem ho kdysi měla, takže jsem doufala že by vyšli vstříc když jsem pravidelně platila. Jsem blbá já vím. Jenže my žili spíš od výplaty k výplatě a nebylo moc z čeho šetřit

cecetka
Echt Kelišová 8079 příspěvků 04.03.19 15:00
@lavazza2 píše:
Já bohužel bankovní půjčku nedostanu, jsem v Solusu kvůli T-Mobilu :(

Tak si radeji uz nepujcuj.

P4ja
Echt Kelišová 8682 příspěvků 04.03.19 15:02
@lavazza2 píše:
Už jsem ho kdysi měla, takže jsem doufala že by vyšli vstříc když jsem pravidelně platila. Jsem blbá já vím. Jenže my žili spíš od výplaty k výplatě a nebylo moc z čeho šetřit

Zeptala bych se v bance a nebo poprosila známé a rodinu a klidně na to sepsala smlouvu o půjčce, pokud to nebudou ti nejbližší.

Kdysi jsme to tak dělávali s bráchou a nebo s mamkou. Zjistili jsme, že je lepší si popůjčovat takhle, než to pak někomu vracet i s úroky.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 04.03.19 15:05
@P4ja píše:
Zeptala bych se v bance a nebo poprosila známé a rodinu a klidně na to sepsala smlouvu o půjčce, pokud to nebudou ti nejbližší.Kdysi jsme to tak dělávali s bráchou a nebo s mamkou. Zjistili jsme, že je lepší si popůjčovat takhle, než to pak někomu vracet i s úroky.

Bohužel ti finančně pomoct nemůžou :(

lavazza2
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 04.03.19 15:07
@cecetka píše:
Tak si radeji uz nepujcuj.

Bohužel mám po výplatě. U sebe pár stovek a většinu peněz má bývalý. Takže jsem teď docela v háji

Uživatel je onlinebrisco
Závislačka 3425 příspěvků 04.03.19 15:09

Pokud pracuješ, tak co kontokorent?

Lalelale
Závislačka 4147 příspěvků 04.03.19 15:10

Pokud nemáš nasetreno ani na kauci k bytu, tak je půjčka podle mě cesta do pekla. Pokud ti nepůjči už ani banka, půjčku tvrdě preplatis. Pokud žiješ od výplaty k výplatě, zvážila bych, jestli nejde najít lepší práce. A spala po kamarádech/rodině, dokud nenasetris na kauci. Nebo spolubydleni. Ale pujcit si na finančním dne není dobré

lavazza2
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 04.03.19 15:18
@Lalelale píše:
Pokud nemáš nasetreno ani na kauci k bytu, tak je půjčka podle mě cesta do pekla. Pokud ti nepůjči už ani banka, půjčku tvrdě preplatis. Pokud žiješ od výplaty k výplatě, zvážila bych, jestli nejde najít lepší práce. A spala po kamarádech/rodině, dokud nenasetris na kauci. Nebo spolubydleni. Ale pujcit si na finančním dne není dobré

O tom spolubydlení dost uvažuju. Finančně je to asi nejlevnější varianta bydlení. Akorát nechci tak dlouho otravovat kamarádku, než bude výplata abych byla schopna zaplatit aspoň ty 3000-4000 za pokoj.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 04.03.19 15:19
@brisco píše:
Pokud pracuješ, tak co kontokorent?

A to funguje tak, že člověk musí tu půjčenou částku do nějaké určité doby zase vložit ne?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama