Půjčka bez ručitele, registru a doložení příjmu

Anonymní
23.7.13 14:20

Půjčka-bez ručitele,registru a doložení příjmu

Ahoj, všichni potřebuji poradit…jsem v registru dluřníků Soľus, mám dvě půjčky které finančně nezvládám jsem na to sama, chtěla jsem si udělat konsodilaci, ale tím že jsem na rodičáku, tak mi to nevyšlo…proto jdu pro radu jsem potřebovala bych sehnat 120 000,– bude to třeba na 72měsíců…máte někdo zkušenost a můžete poradit…kde žádat? Pžedem děkuju…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58723
23.7.13 14:23

Nikde, pokud nechceš zaplatit třeba půl mega. Obrať se na bezplatné právní poradny - u nás třeba fungují při diecézní charitě a pod, oni Ti poradí, jak z toho ven. Protože cokoliv jakžtakž solidního chce projet solus a to, co nechce, tak jsou podvody a nebo šílené úroky. Budeš na tom mnohem hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
23.7.13 14:24

Mo takle si půjčíš leda u lichvaru a zaplatis třikrát tolik. Není to moc dobře řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27209
23.7.13 14:26

Ty máš dvě půjčky, které neplatíš, a chceš třetí na 120 000? 8o
Proč? 8o

Udělej, co ti tu radí. Jdi do poradny pro dlužníky a UŽ SI NEPŮJČUJ!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
23.7.13 14:28

Slyšela jsi někdy sousloví vytloukání klínu klínem? Věřitelé o tvé situaci ví? Jednala jsi s nimi o tom? Navrhla jsi jim nějaký jiný splátkový kalendář?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
23.7.13 14:32

Nevěřím, že s nějakým dobře orientovaným poradcem bys na tu konsolidaci nedosáhla. Ty dvě půjčky máš u bank? Domlouvala ses s nimi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
23.7.13 14:39

Už si nepujčuj, nebo se z toho nikdy nedostaneš a budou na tom byti ještě tvoje děti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
23.7.13 14:46

Ahojky asi chceš těmi 120 000 zaplatit ty dva dluhy a splácet jeden dluh s nižší splátkou asi vid? Zkus Home credit nebo Provident ale jsou tam šílené palby úroky nebo mrkni na net…Ale jak říkají ostatní holky je to past půjčky. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58723
23.7.13 14:48
@Andrejka22 píše:
Ahojky asi chceš těmi 120 000 zaplatit ty dva dluhy a splácet jeden dluh s nižší splátkou asi vid? Zkus Home credit nebo Provident ale jsou tam šílené palby úroky nebo mrkni na net…Ale jak říkají ostatní holky je to past půjčky. Držím palce :kytka:

home credit kouká do solusu. A provident půjčuje max na rok a půl a max částka je tuším 50 tis..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
23.7.13 14:59

@martina.se aha to jsem nevěděla… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58723
23.7.13 15:01

@Andrejka22 ;) :kytka: s tím záznamem půjčí fakt snad jen lichva a to je daleko větší průšvih.. no snad zakladatelka zkusí tu poradnu, nebo se obrátit na banky, pořádat o splátky, odložení a pod.. když se jedná včas, tak to jde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2149
23.7.13 15:31

Proficredit nekouka do registru, ale maji opravdu celkem vysoke uroky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.13 22:38

No osvětlím Vám to mám dluh u providentu…ten jsem si brala před rokem 50tis. mému tátovi se narodilo miminko a přišel mu dluh a hrozolo mu že mu vezmou byt a s malým by neměli kam jít, tak mě ukecal s tím, že to bude platit a teď mi paní oznámila, která jezdila k němu, že neplatí a vyhýbá se jí…takže první věc, které se chci zbavit a tím že teď platím toto, tak mi nezbývá na to abych pravidelně platila u GE, tam jsem se s nimi dohodla, ale stejně splácím jen co mi zbyde…ale pak ochuzuji moje děti…a kvůli providentu konsodilaci neudělám…tak chci půjčku abych to vyplatila i s tou u GE a platit jen jednu a mít pro prcky…takže to není o tom že nesplácím, ale tím že nejsem včasný plátce protožr počítám kde můžu…

• Nahlásit
  • Citovat
bara87
7.10.13 11:11

Ahoj prosím o radu mam dvě půjčky a nezvladam je splácet co s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
356
7.10.13 19:35
@bara87 píše:
Ahoj prosím o radu mam dvě půjčky a nezvladam je splácet co s tím?

Prvně komunikovat s tím, komu dlužíš - zavolat a vysvětlit, že nemáš, nabídnout splátky. Hlavně komunikovat, nenechat to vyhnít!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama