Půjčka Ferratum zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.06.13 20:59
Půjčka Ferratum zkušenost?

Ahoj potřebuju radu.
Byla jsem s dcerou ve špitále, měla jsem půjčené 2 tisíce, ve schránce jsem našla v pátek dopis už i s pokutou a ještě v pátek to vše uhradila. Ještě jsem tam i zavolala aby to věděli.
Jenže ted až jsem si všimla že mě má zítra navštívit nějaký jejich pracovník 8o

Proto potřebuji vědět zda u někoho z vás byl? A jsem zděšená teda

Reklama

Reklama

Reakce:

Stay-C
Kecalka 221 příspěvků 15.06.13 21:03

To se divím. Můj ex si bral od nich půjčku dvakrát. Poprvé to bylo bez problémů. Podruhé zaplatil pozdě, i když oni se o své peníze ani nehlásili. Po nějaké době (cca 2 měsíce) mu přišel dopis, že musí uhradit pokutu za pozdní platbu. Přišlo to i se složenkou. Tu zaplatil a bylo to OK. Je ale fakt, že je to již několik let, co si od nich půjčoval.

pavla.velova
Kecalka 426 příspěvků 15.06.13 22:03

Já jen vím to že jsem od nich také měla není to tak dlouho a když sem věděla že nesihnu zaplatit v termínu napsala jsem jim meil že se omlouvám a důvod proč nemohu zaplatit včas a zaplatím až o 2-3 dny dele tak mě nato odpověděly že je to v pořádku že mám tedy nejdéle do těch 3 dnů od splatnosti zaplatit jak jsem jim řekla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Jak dítě odtrhnout od počítače? Klíčem je jiná zábava

Také byste radši viděli své děti trávit čas jinak než koukáním na videa na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Z uprchlického tábora na mola. Modelka v hidžábu okouzlila módní svět

Modelka Halima Adenová (19) si může připsat několik prvenství. Zhruba před... číst dále >

Boj těžkého autisty Tomáše. Matce došly síly a skončil v ústavu

Tomáš Sklenář trpí jednou z nejtěžších forem autismu. V záchvatech agrese... číst dále >

Reklama