Půjčka Ferratum zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.13 20:59
Půjčka Ferratum zkušenost?

Ahoj potřebuju radu.
Byla jsem s dcerou ve špitále, měla jsem půjčené 2 tisíce, ve schránce jsem našla v pátek dopis už i s pokutou a ještě v pátek to vše uhradila. Ještě jsem tam i zavolala aby to věděli.
Jenže ted až jsem si všimla že mě má zítra navštívit nějaký jejich pracovník 8o

Proto potřebuji vědět zda u někoho z vás byl? A jsem zděšená teda

Reakce:
Stay-C
Kecalka 221 příspěvků 15.06.13 21:03

To se divím. Můj ex si bral od nich půjčku dvakrát. Poprvé to bylo bez problémů. Podruhé zaplatil pozdě, i když oni se o své peníze ani nehlásili. Po nějaké době (cca 2 měsíce) mu přišel dopis, že musí uhradit pokutu za pozdní platbu. Přišlo to i se složenkou. Tu zaplatil a bylo to OK. Je ale fakt, že je to již několik let, co si od nich půjčoval.

pavla.velova
Závislačka 3381 příspěvků 15.06.13 22:03

Já jen vím to že jsem od nich také měla není to tak dlouho a když sem věděla že nesihnu zaplatit v termínu napsala jsem jim meil že se omlouvám a důvod proč nemohu zaplatit včas a zaplatím až o 2-3 dny dele tak mě nato odpověděly že je to v pořádku že mám tedy nejdéle do těch 3 dnů od splatnosti zaplatit jak jsem jim řekla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >