Půjčka na auto - tipy?

Anonymní
20.6.21 07:51

Půjčka na auto - tipy?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, s jakou půjčku máte v této době nejlepší zkušenosti? Chtěla jsem Monetu, ale nečetla jsem na ni dobré recenze. Půjčit si chci na nové auto. Předem děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9178
20.6.21 07:56

Nechte si udělat nabídku od prodejce. Skofin apod. jelikož je to účelový úvěr, navíc kryty tím autem. Tak jsou podmínky slušný a můžete dostat i nějaký bonus k tomu. Posledně mě to vyšlo mnohem výhodnější než u banky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5755
20.6.21 08:04
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, s jakou půjčku máte v této době nejlepší zkušenosti? Chtěla jsem Monetu, ale nečetla jsem na ni dobré recenze. Půjčit si chci na nové auto. Předem děkuji :)

Funglovku jsem si brala od Škofinu. Úvěr jsem bez problémů mohla splatit předčasně, auto prodala a koupila nové. Zbytek peněz jsem si půjčila od rodičů, to bylo to nejvýhodnější. Žádná půjčka není výhodná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5755
20.6.21 08:09

Motorku bych byla brala na Essox, ale nakonec si partner vzal úvěr u Air Bank. Jakožto dlouholetý klient dostal vynikající podmínky, rozhodně lepší než já, která mám sama na sebe hypotéku, ač jinak bonitní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 11:12

My jsme si na auto brali od Monety neúčelovou půjčku s úrokem 3,6 na 8 let. Měli tenkrát akci (koukni jakou nabízí teď), leasing jsme nechtěli. Jinak Moneta je i naše hlavní banka hodně let a nikdy jsme si neměli na co stěžovat. ;)
Prosím anonym z důvodu financí..

• Citovat
  • Nahlásit
108
23.6.21 20:10
@Kockazvysocan píše:
Motorku bych byla brala na Essox, ale nakonec si partner vzal úvěr u Air Bank. Jakožto dlouholetý klient dostal vynikající podmínky, rozhodně lepší než já, která mám sama na sebe hypotéku, ač jinak bonitní.

Prečo si požičať na motocykel? To nedáva zmysel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
23.6.21 20:13
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, s jakou půjčku máte v této době nejlepší zkušenosti? Chtěla jsem Monetu, ale nečetla jsem na ni dobré recenze. Půjčit si chci na nové auto. Předem děkuji :)

Preco si chces požičať na auto? Auto potrebujes teraz?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.21 20:17

Nejlrpší je žádná! Nechápu, buď peníze mám a auto si koupím, nebo je nemám a nekupuju..taková blbost půjčka na auto.. :think: dneska je snad každý druhý zadlužený..nechápu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7535
23.6.21 20:27
@montgomery.burns píše:
Nejlrpší je žádná! Nechápu, buď peníze mám a auto si koupím, nebo je nemám a nekupuju..taková blbost půjčka na auto.. :think: dneska je snad každý druhý zadlužený..nechápu. :nevim:

Ježíš, a co jako? Dneska si lidi půjčujou na větší blbosti než na auto. On každej nenašetří třeba během několika měsíců několik set tisíc. :roll: A do práce se jaksi musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
24.6.21 08:53
@montgomery.burns píše:
Nejlrpší je žádná! Nechápu, buď peníze mám a auto si koupím, nebo je nemám a nekupuju..taková blbost půjčka na auto.. :think: dneska je snad každý druhý zadlužený..nechápu. :nevim:

Tiež tomu nemôžem uveriť. Požičiavať si na auto je totalny nezmysel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
24.6.21 08:58
@PetraJ píše:
Ježíš, a co jako? Dneska si lidi půjčujou na větší blbosti než na auto. On každej nenašetří třeba během několika měsíců několik set tisíc. :roll: A do práce se jaksi musí.

Do prace tí nejazdi mhd, vlak, bus? Na čo potrebujes auto? Tipujem, ze delas za málo peňazí a ešte dojizdis. Taka praca sa vyplati. Ked srovnas výdavky a príjmy, tak zistíš, že tam jazdíš pre 400e. To mozes byt doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9178
24.6.21 10:16
@LightMoron píše:
Do prace tí nejazdi mhd, vlak, bus? Na čo potrebujes auto? Tipujem, ze delas za málo peňazí a ešte dojizdis. Taka praca sa vyplati. Ked srovnas výdavky a príjmy, tak zistíš, že tam jazdíš pre 400e. To mozes byt doma.

A představ si, že odněkud někam se v konkrétní čas fakt nedostaneš. Všude není MHD s 10 minutovým intervalem. :roll: tohle je fakt přemýšlení klasického zabedneneho hloupého měšťáka, který nikdy nebyl busem v nějaké menší vesnici :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.6.21 10:33

@Cenarius ja jsem třeba z vesnice a dojizdim 35 km denně, bohužel blíž práce není. MHD nejezdi, vlak jednou za 2 hodiny a ve 4 ráno mi vlak bohužel nejede, takže se proste musím dostávat autem a jinak to nejde :P

• Citovat
  • Nahlásit
7535
24.6.21 10:39
@Anonymní píše:
@Cenarius ja jsem třeba z vesnice a dojizdim 35 km denně, bohužel blíž práce není. MHD nejezdi, vlak jednou za 2 hodiny a ve 4 ráno mi vlak bohužel nejede, takže se proste musím dostávat autem a jinak to nejde :P

Tak to se na nějaký auto vyprdni, dej výpověď a seď doma na dávkách, jak tady raděj. 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5755
24.6.21 11:49
@LightMoron píše:
Prečo si požičať na motocykel? To nedáva zmysel.

Protože můžu? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat