Půjčka od Poštovní spořitelny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ditta77
Závislačka 4200 příspěvků 08.12.18 19:48
Půjčka od Poštovní spořitelny

Brej večír ;)
Holky máte někdo zkušenost s půjčkou od Poštovní spořitelny? Podmínky ani úroky nepotřebuju, ale spíš ten proces vyřízení-jestli on-line, na pobočce, jak rychle atd.. Díky za případné info ;)

Reakce:
Taciras
Extra třída :D 11132 příspěvků 08.12.18 20:14

Na Vánoce?… nedělej to, měj se trochu ráda…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 20:18

Půjčku jsem si brala cca před 5 lety. Dneska už ji mám dávno splacenou. Vyřídila jsem si ji na pobočce a 5 minut po odchodu z banky jsem měla peníze na účtě. Ale jsem jejich klient už dlouho.

Ditta77
Závislačka 4200 příspěvků 08.12.18 20:27
@Taciras píše:
Na Vánoce?… nedělej to, měj se trochu ráda…

Nene není to na Vánoce :lol: Dárky už dávno mám ;) A ráda se mám též, žádné obavy :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 20:36

Záleží na částce a na tom jestli si jejich klient ,jinak v létě jsme si braly větší sumu a nejsme klienti PS takže vzřízení na pobočce poté co jsme meli potvrzeny a a doloženy všechny doklady cca 20 min. Poté jsme ovšem vzhlem k částce čekali asi 14 dní ( založíly nám doklady) na ruční schválení

finduska
Extra třída :D 13998 příspěvků 08.12.18 20:44

Je to tak.Pokud si klientem postovni sporitelny jsou takzvané predschvalene limity,ktere ti na kazde poste ci pobocce vytisknou na vyzadani.Tam je kolik je moznost mit rychle,tam bxva 99procentni sance,ze budes mit do dvaceti minutu hotovo a prachy na ucte- odpadava takove to shaneni kolik mas penez, a nemusíš dokladat zadna potvrzeni.
Pokud klientem nejsi zalezi na okolnostech,prave ty doklady atd.ty podas zadost a dostanes papir co ti zamestnavatel potvrdi ,pak to doneses a zpravidla byva smlouva do 5pracovnich dni oficialne na podepsani a do tech 10dni penize na ucte.pri schvaleni tedy.

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 08.12.18 20:49

Poštovní spořitelna je druhá nejhorší banka v ČR, takže si to užijte.

finduska
Extra třída :D 13998 příspěvků 08.12.18 21:01

@TMana nejake podlozene dukazy? :think: Vim rozhodne o vice horších bankach :P :roll:

pajisek90
Závislačka 2539 příspěvků 08.12.18 21:55

@TMana Jedna z nejhorších? I u konkurence mi řekli, že je to jedna z těch lepších bank!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >