Půjčka při mateřské dovolené

Anonymní
12.5.20 09:19

půjčka při mateřské dovolené

Dobrý den,
potřebujeme s přítelem akutně sehnat 100 000, přítel je v exekuci, takže jemu nikdo nepůjčí takovou částku. Já jsem na mateřské a veškeré internetové stránky, které jsme zkoušely takovou částku při mateřské zamítly, stejně tak i moje banka odpověděla, že při rodičovským příspěvku nepůjčí… Splácet bychom v klidu zvládli, ale nemáme čím ručit atd..
Mám na Vás tedy dotaz, zda někdo víte o nějaké možnosti kde či od koho si peníze půjčit. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64555
12.5.20 09:22
@Anonymní píše:
Dobrý den,
potřebujeme s přítelem akutně sehnat 100 000, přítel je v exekuci, takže jemu nikdo nepůjčí takovou částku. Já jsem na mateřské a veškeré internetové stránky, které jsme zkoušely takovou částku při mateřské zamítly, stejně tak i moje banka odpověděla, že při rodičovským příspěvku nepůjčí… Splácet bychom v klidu zvládli, ale nemáme čím ručit atd..
Mám na Vás tedy dotaz, zda někdo víte o nějaké možnosti kde či od koho si peníze půjčit. Děkuji.

Od nikoho.. Nikdo normální vám nepůjčí.. Twl.. Exekuce, rodicak a ještě chtějí 100 tis.. To je mazec toto. Z čeho to chceš platit? Pokud máš prachy, doplaťte tu exekuci a je klid, ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
962
12.5.20 09:22

A na co částku potřebujete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3895
12.5.20 09:24

Buď ráda, že ti nikdo nepůjčí, protože kombinace „přítel je v exekuci“ a "já si na sebe vezmu půjčku 100.000, když jsem na MD je cesta do pekla :roll:
Kdy už konečně začnou ve škole místo ptákovim vyučovat základy finanční gramotnosti? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3230
12.5.20 09:25

Z bankovních institucí vám opravdu nepůjčí nikdo, leda nějaká nebankovka. Ale úroky budou mazec :roll:
Zvažte jestli je půjčka opravdu nutná.
Já bych do toho nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
12.5.20 09:26

Máte to z čeho splácet? No tak splaťte tu exekuci a je to ne? Proboha hlavně nenalítněte nějakým lichvářům. Je jen dobře, že vám takovou částku nikdo nepůjčí, ve vaší situaci bych vám nepůjčila ani 10tis, natož 100.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
12.5.20 09:28

Exekuce, mateřská/rodičák, 100 000,– a že prý v pohodě byste to spláceli a teď o Karkulce.

Muž pracuje na černo, co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9727
12.5.20 09:36
@Anonymní píše:
Dobrý den,

Tady si nějak protiřečíte ne? Spíš úmyslně lžete :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19565
12.5.20 09:40
@Obeli píše:
Exekuce, mateřská/rodičák, 100 000,– a že prý v pohodě byste to spláceli a teď o Karkulce.Muž pracuje na černo, co.

Jako 99% lidí v exekuci, aby nemuseli splácet :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 09:46

@GirlsNick na vlastní bydlení, mám našetřeno ale 100 mi chybí. Teď bydlíme u mých rodičů. Přítel má práci normálně na smlouvu, chybí mu doplatit na exekuci asi 90 000, má exekuci kvůli bývalé přítelkyni, dělal ručitele. Mám příjmy 10 800 a příteli zbývá 12 000, výdaje téměř žádné, akorát jídlo a cesta do práce, na bydlení dáváme naším jen 2 000.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 10:13
@Anonymní píše:
@GirlsNick na vlastní bydlení, mám našetřeno ale 100 mi chybí. Teď bydlíme u mých rodičů. Přítel má práci normálně na smlouvu, chybí mu doplatit na exekuci asi 90 000, má exekuci kvůli bývalé přítelkyni, dělal ručitele. Mám příjmy 10 800 a příteli zbývá 12 000, výdaje téměř žádné, akorát jídlo a cesta do práce, na bydlení dáváme naším jen 2 000.

Tak at jde třeba i dělat na černo brigádu, nebo přesčasy v práci. A splácejte na exekuci více, třeba bych dávala i 10tis. To by vám zbývalo 10800 na jídlo, drogerku, benzín. A exekuci nebudete do roka mít. Není to lepší než si vzít další úvěr v této situaci… MD, exekuce… Ono je lehké pak spadnout do dluhu… vím co říkám. My to právě řešíme s mužem. Dluhy máme něco z vlastního rozmaru, pak i nějaká smůla se přidala. A nyní dlužíme skoro milion, dva úvěry… naštěstí máme bydlení vlastní (tam bylo použito z úvěru asi 300tis), auto snad vydrží ještě 5-6let. A máme teď sen ty dluhy doplatit do 6ti let… a je to k.urva těžké…

• Citovat
  • Nahlásit
2415
12.5.20 10:16
@Anonymní píše:

Kdyz to ma byt na vlastni bydleni, tak to byste potom platili z ceho? To uz asi nebudou jen 2000 jak u rodicu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
12.5.20 10:18
@Anonymní píše:

A ty si opravdu myslíš, že když budete ve vlastním, že náklady na jídlo budou jen 2000 a nic jiného nebudete platit? Opravdu si tak naivní? Uvědomuješ, že budeš muset platit vodu, teplo, které ti teď platí rodiče?

Radši zůstaňte 10 měsíců u rodičů a dáváte 10000,– bokem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
12.5.20 10:21
@unuděná píše:
Jako 99% lidí v exekuci, aby nemuseli splácet :cert:

Bohužel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 10:22
@Anonymní píše:
Tak at jde třeba i dělat na černo brigádu, nebo přesčasy v práci. A splácejte na exekuci více, třeba bych dávala i 10tis. To by vám zbývalo 10800 na jídlo, drogerku, benzín. A exekuci nebudete do roka mít. Není to lepší než si vzít další úvěr v této situaci… MD, exekuce… Ono je lehké pak spadnout do dluhu… vím co říkám. My to právě řešíme s mužem. Dluhy máme něco z vlastního rozmaru, pak i nějaká smůla se přidala. A nyní dlužíme skoro milion, dva úvěry… naštěstí máme bydlení vlastní (tam bylo použito z úvěru asi 300tis), auto snad vydrží ještě 5-6let. A máme teď sen ty dluhy doplatit do 6ti let… a je to k.urva těžké…

Abyste za chvilku nepřišli o to bydlení.. až exekutor nařídí dražbu..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat