Půjčka pujckomat - půjčka bez dokladu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 11:03
Půjčka pujckomat

Zdravím, nevím si rady. Před 5 lety jsem si vzala půjčku (pujckomat) přes internet. Jelikož jsem po nějakém čase neměla na splácení, tak jsem přestala platit pujckomat na mě nemohl jelikož neměli podepsanou smlouvu mnou a ani můj občanky průkaz.
Na pár let dali pokoj, ale včera na dveře mi tukal s firmy kruk nějaký pan že odkoupili moji pohledávku a že se přišel domluvit na splátkách. Když jsem se zeptala zda by mi mohl dokázat že jsem si tuto půjčku brala ja nic neřekl a jen mi řekl ze tohle není jeho věc.
A tímto se obracím na vás, co bych měla dělat. Jestli se na to vypadnout a neřešit a nebo něco dělat. Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Luucy
Kecalka 147 příspěvků 22.01.19 11:06

Nechce se mi verit, ze by ti pujcili bez dokladu…

veria
Generální žvanilka 24382 příspěvků 22.01.19 11:07

Smlouva se da uzavřít i na dálku, ale musí to mít dobre ošetřené.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 22.01.19 11:08

oni nejsou hloupí, zvlášť když tu pohledávku odkoupil někdo další… určitě na tebe něco mají…
ty sis myslela, že si půjčíš a pak nevrátíš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 11:11
@Kaileee píše:
oni nejsou hloupí, zvlášť když tu pohledávku odkoupil někdo další… určitě na tebe něco mají…
ty sis myslela, že si půjčíš a pak nevrátíš?

Proč by to trvalo 5 let? Kdyby na mě mohli tak je už mam dávno za dveřmi.

veria
Generální žvanilka 24382 příspěvků 22.01.19 11:12

Kdy byla splatnost te půjčky? Muže to byt už taky promlcene.

rokris
Kelišová 7016 příspěvků 22.01.19 11:12

Co všechno je možné, to je děs.

Jana206
Nadpozemská drbna 26859 příspěvků 22.01.19 11:13
@Anonymní píše:

To tak trvá,mezitím vesele naskakuji uroky. Určitě to mají ošetřené,když to nekdo odkoupil. Nezbývá nic jiného,nez platit.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 22.01.19 11:14
@Anonymní píše:

myslíš?? víš, kolik teď zaplatíš za úroky? já myslím, že se jim vyplatilo pár let počkat :mrgreen: btw. teď ses tady přiznala, snad si nemyslíš, že policajti nezjistí že jsi tady psala… pokud teda dojde k soudu

rokris
Kelišová 7016 příspěvků 22.01.19 11:15
@Jana206 píše:
To tak trvá,mezitím vesele naskakuji uroky. Určitě to mají ošetřené,když to nekdo odkoupil. Nezbývá nic jiného,nez platit.

Ano, fakt si nemyslím, že by to bylo tak jednoduchý.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 22.01.19 11:16
@veria píše:
Kdy byla splatnost te půjčky? Muže to byt už taky promlcene.

u takových firem určitě to není jen 5 let, tam většinou si půjčují takové existence z kterých to budou dolovat za x let :mrgreen:

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 22.01.19 11:18

Museli mít alespoň číslo OP- Pak jsi to nějakou dobu splácela. Takže na tebe něco mají,

Radím zaplatit a zamyslet se nad sebou, jestli ti tvé chování přijde normální 8o

Tichošlápek
Extra třída :D 12245 příspěvků 22.01.19 11:19

To je běžný postup, včetně toho času, taky jsme pohledávky prodávali az jako poslední možnost. Pěkně se s nimi dohodni na splátkách. Jako já fakt nechápu, ze vůbec uvazujes o tom, nezaplatit dluh, který si vědomě udělala a nechala vyhnít.

rokris
Kelišová 7016 příspěvků 22.01.19 11:19
@Kaileee píše:
u takových firem určitě to není jen 5 let, tam většinou si půjčují takové existence z kterých to budou dolovat za x let :mrgreen:

Jo, a vyčkávat budou taky, ono se jim to vyplatí.

rokris
Kelišová 7016 příspěvků 22.01.19 11:20
@Tichošlápek píše:
To je běžný postup, včetně toho času, taky jsme pohledávky prodávali az jako poslední možnost. Pěkně se s nimi dohodni na splátkách. Jako já fakt nechápu, ze vůbec uvazujes o tom, nezaplatit dluh, který si vědomě udělala a nechala vyhnít.

Přesně.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >