Půjčka - smlouva na dobu neurčitou

Anonymní
2.11.19 19:29

Půjčka - smlouva na dobu neurčitou

Dobrý den chci se zeptám v jaké bance mi dají půjčku jestlize mám pracovní smlouvu na dobu neurčitou děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6787
2.11.19 19:33

Záleží na spoustě dalších věcí, ale asi v každé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 19:36

@Cenarius právě jsem byla v bance airbank už jsme všechno sepisováli a poslední věc chtěla ta paní vidět smlouvu a když si všimla že mám na dobu neurčitou tak mi tu půjčku nedala

• Citovat
  • Nahlásit
100
2.11.19 19:37

V dnešní době asi v každé bance. Ale pak záleží jak vás vyhodnotí, jestli jako rizikový nebo ne. A podle toho stanovují jaké bude procento úroků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6787
2.11.19 19:38

To muselo být něco jinýho. Jelikož smlouva na dobu NEURCITOU je bráno jako plus ne-li podmínka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20449
2.11.19 19:39
@Anonymní píše:
@Cenarius právě jsem byla v bance airbank už jsme všechno sepisováli a poslední věc chtěla ta paní vidět smlouvu a když si všimla že mám na dobu neurčitou tak mi tu půjčku nedala

není to na dobu určitou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
2.11.19 20:41

A nemas ji spis na dobu urcitou? Doba neurcita je totiz vyhoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 21:03

@Mika.ella1 nene právě že ji mám na dobu neurčitou taky jsem nepochopila proč mi nedali půjčku z tohoto důvodu no každopádně zítra jdu znovu zeptat se

• Citovat
  • Nahlásit
1371
2.11.19 21:05
@Anonymní píše:
@Mika.ella1 nene právě že ji mám na dobu neurčitou taky jsem nepochopila proč mi nedali půjčku z tohoto důvodu no každopádně zítra jdu znovu zeptat se

To je fakt kravina, tam musel být jiný zádrhel. Smlouva na dobu neurčitou je pro banky nejlepší verze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
2.11.19 21:29

Tak to je nesmysl :roll: to zamítnutí muselo být z jiného důvodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
2.11.19 21:37

A nejste ještě ve zkušební době? Protože jak říkají ostatní, na dobu neurčitou je plus ne mínus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat