Půjčka u Help Financial - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 00:37
Půjčka u Help Financial z poslední doby

Prosím bral si někdo v poslední době nebo má nějaký info o Help Financial?

Měla jsem u nich půjčku cca 3 roky zpět, už si uplně nepamatuju, ale myslím, že asi hodinu po registraci mě snad přišla sms že mě někdo bude volat atd…tedka jsem vyplnila žádost 3 dny zpět a nikdo se neozval…bohužel jsem kvůli práci nemohla volat v době kdy mají prac dobu tak nevím zda vůbec fungují?

Má někdo zkušenost či ví?

Reakce:
elan
Kecalka 213 příspěvků 29.12.18 01:43

lepší je si nebrat vůbec žádné půjčky, ale není to tím, že mají dovolenou přes svátky až do silvestra, takže by žádosti měli řešit až 2 ledna

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13121 příspěvků 29.12.18 02:39
@Anonymní píše:
Prosím bral si někdo v poslední době nebo má nějaký info o Help Financial?

Měla jsem u nich půjčku cca 3 roky zpět, už si uplně nepamatuju, ale myslím, že asi hodinu po registraci mě snad přišla sms že mě někdo bude volat atd…tedka jsem vyplnila žádost 3 dny zpět a nikdo se neozval…bohužel jsem kvůli práci nemohla volat v době kdy mají prac dobu tak nevím zda vůbec fungují?

Má někdo zkušenost či ví?
Že by Vánočky? I šmelináři s penězi si musi někdy odfrknout.
V anda
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 29.12.18 03:21

@elan @Russet

na to se nikdo neptá ***

edit admin - urážka

Halamka
Závislačka 3777 příspěvků 29.12.18 05:02

Víš co? Najdi si na netu i jiné podobné společnosti a zkus to u nich. On ti někdo rád půjčí. Moc, opravdu moc ti to přeju. Zasloužíš si to.

Lara Farseer
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 29.12.18 06:23

@admin Vulgarismy

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13121 příspěvků 29.12.18 16:44
@V anda píše:
@elan @Russet

na to se nikdo neptá ***

edit admin - urážka
:mrgreen: :mrgreen: Všimla sis jejich RPSN? :P :P Jim se upsat může jen blázen. Good luck.
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >