Půjčka u Providentu bez ověřování příjmů - zkušenosti

40
27.6.15 22:42

Půjčka u providentu bez ověřování příjmů-zkušenosti

Ahoj, prosím o zkušenosti, ne řeči typu lichva atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4778
27.6.15 22:52

Provident si sice neprověřuje příjmy, ale solventnost ano. Nevím co chceš v tomto případě vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20864
27.6.15 22:58

Další bez příjmů, co nutně potřebuje půjčku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
27.6.15 23:09
@Anabellka píše:
Provident si sice neprověřuje příjmy, ale solventnost ano. Nevím co chceš v tomto případě vědět.

Nastupuji do prace až v srpnu, nemam si kde jinak pujcit, abych prezila a brigada mi konci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.15 23:16

Pokud já vím, tak Provident chce znát zaměstnavatele, vyplnuje se do to žádosti o půjčku, nejsem si ted jistá, zda tam volají, ale myslím, že smlouva se musí předložit,

• Nahlásit
  • Citovat
5145
27.6.15 23:20

Ahojky já osobní zkušenost nemám ale moje kamarádka si brala půjčku od provident před několika lety. Díky němu se hrozně zadlužila. Myslím že v tý době snad ani nepracovala jen její přítel a to ještě za min.mzdu ale nějak po tom nepátrali. Vzala si tenkrát asi 20 000kč a mám za to že každý týden chodili k ní zvonili na ní a musela jim to splácet. Když nebyla doma nebo nebrala telefon tak jí snad sledovali a několikrát jí oslovili i ve městě a dělali problémy nesměla se prostě ani o jeden den zpozdit. Splácí to po tolika letech doted. Nevím jak je to ted je to už asi 3 roky zpátky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
27.6.15 23:27

Jsi blázen. Připrav se na to, že každý týden ti přijde do bytu cizí člověk a bude požadovat splátku. A že budeš muset platit jak mourovatá. To nexistuje jiné řešení? Nemůžeš si prostě najít brigádu na léto? Vždyt ted v sezoně je tolik možností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
27.6.15 23:34
@dendule4 píše:
Jsi blázen. Připrav se na to, že každý týden ti přijde do bytu cizí člověk a bude požadovat splátku. A že budeš muset platit jak mourovatá. To nexistuje jiné řešení? Nemůžeš si prostě najít brigádu na léto? Vždyt ted v sezoně je tolik možností.

Nemam témer peníze ja jídlo, natož dojíždění na tu brigadu, rodina nepomuze, tak co mam delat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2856
27.6.15 23:40

Lepší třeba vytírat záchody, než si brát půjčku zrovna u Providentu. To je jistá cesta do pekel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
27.6.15 23:43
@Deane píše:
Nemam témer peníze ja jídlo, natož dojíždění na tu brigadu, rodina nepomuze, tak co mam delat?

a budeš mít na to abys to každý týden splácela? já tě nechci strašit ale prej jsou docela ostrý když se jen o jeden den opozdíš…nezávidím ti tu situaci ale třeba kamarádka si to vzala taky kvůli podobnýmu problému a docela toho litovala kort když každý týden musela schánět peníze :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.15 23:50

@Deane Ahoj, já když jsem pro Provident pracovala, tak jsem celkem důsledně kontrolovala příjmy. Ale znala jsem i obchoďáky, co to nijak neřešili. :nevim:
Jinak ANO, splátky jsou týdenní. A ANO, když tě nenajdou obchoďáci doma a budou mít problém z tebe peníze dostat, tak tě budou klidně nahánět ve městě i v zaměstnání (které němáš, tak tam je ti to jedno).

@kacenka8 Kamarádka asi nebyla dobrý klient, když nebyla v době „výběru“ doma, nebrala telefon a splácí půjčku několik let, která běžně trvá myslím 53 týdnů. :think: Může být ráda za takové nepříjemnosti jako je pouhá ostuda. U banky by už měla exekuci s navýšením za náklady za řízení a další výdaje.

Prosím o anonym, protože mnoho lidí tuto společnost a lidi pracující v ní odsuzují. Nerada jsem odsouzená a zaškatulkovaná, aniž by lidi znali mě nebo cokoliv co se týká mé osoby. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
1091
27.6.15 23:57
@kacenka8 píše:
Ahojky já osobní zkušenost nemám ale moje kamarádka si brala půjčku od provident před několik
a lety. Díky němu se hrozně zadlužila. Myslím že v tý době snad ani nepracovala jen její přítel a to ještě za min.mzdu ale nějak po tom nepátrali. Vzala si tenkrát asi 20 000kč a mám za to že každý týden chodili k ní zvonili na ní a musela jim to splácet. Když nebyla doma nebo nebrala telefon tak jí snad sledovali a několikrát jí oslovili i ve městě a dělali problémy nesměla se prostě ani o jeden den zpozdit. Splácí to po tolika letech doted. Nevím jak je to ted je to už asi 3 roky zpátky :think:

Nesmysl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
27.6.15 23:59
@Grey Sky píše:
Nesmysl

Proč nesmysl? nemyslím že by si vymýšlela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
28.6.15 00:00
@Deane píše:
Ahoj, prosím o zkušenosti, ne řeči typu lichva atd…

Budou chtit videt origos vyplatni pasky eventuelne vypis nebo prac smlouvu atd. I presto ze jsem mela prijem ca 17000 cistyho plus na cerno brigadu cca 2000 tak mi odmitly dat asi 13 000 a dali mi jen 7000 myslim a i presto ze jsem mela vsechny dokumenty i nejake navic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
28.6.15 00:01
@hanka.br. píše:
Další bez příjmů, co nutně potřebuje půjčku…

Na to se zakladatelka nepta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama