Půjčka v hotovosti až domů - jaké jsou?

Anonymní
25.5.16 17:47

Půjčka v hotovosti až domů-jaké jsou?

Prosím klidně anonymně. jaké jsou společnosti - v Praze, které poskytují tzv půjčku do domu. Tedy kdy k Vám přijde obchodní zástupce domů, sepíše smlouvu a vyplatí peníze na ruku a pak je splácíte jemu? Hledám akutně přivýdělek a dle práce nemám možnost chodit na brigády přes den - mohu jen v podvečer.

Znám akorát: Provident, Fair Credit, Help Financial, Door financial, Express Cash a Smart Jet money.

Zkoušela jsem provident a tam na mojí oblast neberou, na fair creditu mi nabídli jen místo tipaře, v helpfinanacial mi řekli, že také nemají místo a z door se neozvali ani na email ani na sms a do smart jet money nechci.

Znáte ještě nějaké? Klidně anonymně pokud máte někde půjčku :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.5.16 18:00

.

Příspěvek upraven 25.05.16 v 18:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.16 18:05
@magdickakocicka píše:
Nebankovní půjčka = cesta do pekel :cert:

čteš co píšu? asi né že…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.5.16 17:12

To nikdo nic nezná?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.5.16 18:50

Ahoj znám Express Cash. A z těch všech jmenovaných se mi zdá nejsolidnější a nejférovější. Jsem jejich klient a půjčku již mám několikrát refinancovanou a nikdy nebyl sebemenší problém. Zkoušel jsem taky i jako přivýdělek. Vyplnil jsem jejich formulář na stránkách, ale zprvu se mi nikdo neozval a pak už jsem to neřešil. Mohu poskytnout případně nějaké kontakty na jejich OZ co mám.

• Nahlásit
  • Citovat
31938
26.5.16 19:07
@Anonymní píše:
Ahoj znám Express Cash. A z těch všech jmenovaných se mi zdá nejsolidnější a nejférovější. Jsem jejich klient a půjčku již mám několikrát refinancovanou a nikdy nebyl sebemenší problém. Zkoušel jsem taky i jako přivýdělek. Vyplnil jsem jejich formulář na stránkách, ale zprvu se mi nikdo neozval a pak už jsem to neřešil. Mohu poskytnout případně nějaké kontakty na jejich OZ co mám.

ne, to VÁŽNĚ nevypadá jako nenápadná reklama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 19:21

To VÁŽNĚ není…zakladatelka se ptala, tak jsem poskytl svoji zkušenost… :zed: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama