Reklama

Půjčovat kočárek každému, kdo si pískne?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyJahoda
Kecalka 262 příspěvků 18.12.16 15:25
.

.

Příspěvek upraven 14.07.17 v 23:51

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Jana525
Závislačka 4766 příspěvků 18.12.16 15:27

Ne nejsi a nenech se citove vydirat. Nikdy bych nesverila dite nekomu, kdo ma problemy s alkoholem. Navic takhle male. Jsi v sestinedeli a misto, aby te podporili, tak mysli jen sami na sebe. Hnusny chovani.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 66665 příspěvků 18.12.16 15:29

Ne, jen bych jim asi takticky neřekla, že jim nevěřím, proto jdu s nimi. Navlíkla bych to tak, že s nimi jdu ráda, nevpálila bych jim jako tu nedůvěru přímo do obličeje. Beru trochu ohledy. Jinak takhle malé miminko chtěla jen má mamka a té věřím, nikdo jiný nejevil zájem. Ani mě samotnou tedy nenapadá půjčovat si takhle malé miminko cizí.

Janasas
Kelišová 5139 příspěvků 18.12.16 15:30

Já si myslím, že si ještě nadprůměr :mrgreen: co tak čtu, tak některé maminky nepujčí ani partnerovi. To jsme se taky dočetla.. A babičkám vyjímečně…
Teď mylsím, tak malé miminko, jakože samotné někomu..
Pujčuj tomu, komu věříš. Já, když jsem, nechtěla tchánovi- taky je torhcu na alkohol a viděla jsem, že je v náladě, tak jsem mu řekla, že je malý nějaký nevrlý, asi na něho něco leze, že mu může začít někde řvát a byl hned klid :mrgreen:

Lendeš
Kelišová 5157 příspěvků 18.12.16 15:31

Nechala bych vozit (hlídat) jen toho, ke komu mám důvěru. Takže se nenech citově vydírat a stůj si za svým. Nevidím nic špatného na tom, když nabídneš babičce, že půjdeš s nima. Osobně jsem nikoho odmítat nemusela, protože se nenabízel nikdo ke komu bych důvěru neměla.

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 20971 příspěvků 18.12.16 15:32

@LadyJahoda Babičce alkoholičce bych kočárek nepůjčila, ale jak říká @terinka4444, byla bych trochu taktnější.

KimL
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 18.12.16 15:32
@LadyJahoda píše:
Ahoj holky, mám doma chlapečka, kterému jsou dnes tři týdny. Moje štěstí :srdce: Chtela bych vědět a dost mě zajímá, jak to mají ostatní maminky, když jde o vozeni, nebo hlídání vašeho miminka? Ja osobně kočárek na vozeni zatím dokážu svěřit jen moji mamině a z přítele rodiny má mou maximální důvěru samozřejmě můj tchán, priteluv brácha a můj brácha. Těm bych sverila maleho i na noc! Jinak zatím nikdo jiný. Když chce jit vozit někdo, komu nevěřím, tak jdu vozit s tím dotycnym taky. Včera chtěl jít vozit můj děda s mou babičkou. Moje babička má problémy s alkoholem, je trochu mimo, pořád mi do kočárku bez důvodů hrabe.. :think: Tak jsem se omluvila, že samotného jim ho nepujcim ale že můžeme jít společně. Bylo mi řečeno, že k babičce už nikdy v životě nemám chodit, že jsem je prý hodně zklamala 8o Přitom do porodnice za mnou nepřijeli, ani nezavolali. No, žádný veliký zájem. Nevěřím ani mé tchyni. Ale to mam opravdu spoustu duvodu. Tak holky, jsem krkavčí máma, přeháním to? :think: Jak to mate vy? :think:

„Hm, super, o jednu starost míň. Nashle.“ Nezájem, že jsou to příbuzní.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 15:32

Já jsem od začátku byla hodně razantní a je mi jasné že mě dost lidí kvůli tomu pomlouvalo… ale moje dítě není žádná cvičená opice a když jsem řekla, že chci klid celé šestinedělí, že ho nikomu nepůjčím dokud nebudu chtít atd tak to tak bylo… nenech si nic líbit, hlavně ať jsi v pohodě. Mně vadilo hlavně jak někdo přišel z venku, neumyl si ruce a hned mu je strkal k puse… :poblion:

Janasas
Kelišová 5139 příspěvků 18.12.16 15:33

No mě tak deptala jednu dobu švagrová a tchýně, že jsme nechtěla pujčit kočárek 10 leté neteři..
No tak trdlo ještě a já ji budu něco pujčovat.. Možná kdyby byla víc, taková zodpovědná, ale… a taky jsme si vyslechla, že je zodpovědná..Myslím, jezdění po vesnici

Uživatel je onlineLitta
Extra třída :D 13409 příspěvků 18.12.16 15:35

Nejsi krkavčí máma, jen máte v rodině špatné vztahy, což je mi líto. Půjčuj dítě jen tak, aby ses cítila v pohodě.

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 18.12.16 15:35

Ja nevim, ja tak úzkostná nebyla.Kdyz si čtu, ze nekdo zakáže návštěvy na 6 neděl, vozit nedá vlastní rodine a dite nedá z ruky dalsi dva roky, tak si klepu na čelo. Otazkou je i ten alkoholismus babicky, na netu se kdeco zvelici, ze?

LadyJahoda
Kecalka 262 příspěvků 18.12.16 15:38
.

.

Příspěvek upraven 14.07.17 v 23:46

Markéta80
Hvězda diskuse 39334 příspěvků 18.12.16 15:39

@LadyJahoda je to Tvé dítě takže tvoje zodpovědnost. o kdyby kočár převrátili? Pokud někomu nevěříš tak mu přece nedáš dítě v kočáru na vycházku. Tchánovo nová žena je alkoholička a té by jsme ani jedno z dětí nesvěřili nikdy. k nám u má zákaz protože co tu jedny vánoce předvedla. pokud by se dítěti venku cokoliv stalo nikdy si to neodpustíš a budeš si říkat že aby byl v rodině klid tak jsi nedala a svoje pocit :? To že se urazili je jejich problém :lol:

Rakosnicek1983
Závislačka 2883 příspěvků 18.12.16 15:40

@LadyJahoda chces neco vedet? Nikoho jsem v porodnici nehnala k umyvadlu ani nevyhlasovala návštěvove embargo, kdyz nekdo kychl, nedezinfikovala jsem hracky ani ruce a moje dite nebylo nikdy nemocne - ATB nikdy nemela, do skolky chodi skoro rok a jako jediná nidky nelehla. Imunita se nebuduje sterilitou.

Příspěvek upraven 18.12.16 v 15:43

Janasas
Kelišová 5139 příspěvků 18.12.16 15:41

@Rakosnicek1983 tak já jsem taky pujčovlaa - dokonce i tetě od manžela, ale prostě když chtěl tchán s tchýni- samotné tchýni ano, ale jak byly spolu, tak jsem se fakt vymlouvala..
Vím, že by procházka skončila takto. čli by se projít k hospodě, sedli si dali pivo a začali hulit..
Takže mylsím, že spíš zakladatelka někomu pujčit chce a někomu ne, což je asi to nejhorší- pak vybruslit, co říct, aby se ta druhá strana neurazila… většinou se urazí :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama