Půjde zjistit pohlaví v 13. týdnu těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 09:56
Půjde zjistit pohlaví v 13tt?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat tich, kteří mají zkušenosti. Dostala jsem žádanku na genetiku v Českých Budějovicích. Už jsem tam byla, takže vím co se bude odehrávat. Jen by mě zajímalo jestli je možné poznat pohlaví v 13tt. Jdu tam za 9 dní a docela se těším. Ikdyby mi řekli co to je, samozřejmě na to nebudu spoléhat, ale fakt by mě to zajímalo. Děkuji předem za odpovědi.

Přečtěte si článek: Určení pohlaví dítěte - od kterého týdne?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Schifera
Kecalka 118 příspěvků 13.12.16 09:59

Jo rict ti to můžou kdyz to pujde poznat, me to řekli a vyšlo to :)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10467 příspěvků 13.12.16 10:01

U prvního to vidět nebylo, u druhého mi to řekli ;)

aggla
Kecalka 396 příspěvků 13.12.16 10:04

Řekli nám to a na dalším utz je to neco jiného :-D takže ikdyz je to vidět nemusí to byt dobre, miminko ma jen pohlavní hrbolek a nemá jeste pohlavní orgány tak se to spatne pozná

Maddi-Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 10:08

Mně to řekli a trefili se :)

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 13.12.16 10:14

Dr.mi to rekl na 70%, ale pak behem vysetreni nekolikrat opakoval, ze to tak nejspis opravdu bude, tak jsem zvedava na dalsi ultrazvuk.

niki V
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 13.12.16 10:18

Mě řekli pohlaví už ve 13tém a trefili se, na kazdém dalsím uz mi to vzdy jen potvrdily :palec: záleží jak se mimčo ukáže a taky jak je doktor dobrý podle mě, ale také je to ješte brzy a nemusí to být 100%.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 13.12.16 10:18

Ano, mě to řekli a vyšlo to

Namby
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 13.12.16 10:25

Mě to taky řekl. Říkal, že to není 100 %, ale řekl. Za pár týdnů půjdu na druhý screening tak uvidíme :)

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 13.12.16 10:38

Mě na prvním screeningu dr. řekl na 99% holku a stále to zatím holka je, rodím v lednu. Pohlaví potvrdil i na druhém screeningu a genetickém utz, a i moje gynekoložka.

Mína47
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 13.12.16 10:38

Mě to řekli až koloem 20 týdne, tam už je to jistější tak bych to dřív ani vědět nechtěla.

Londenite
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 13.12.16 10:42

JJ, jde to videt :) hlavne, kdyz mi to rek dr. tak automaticky sebejiste, a aby se pojistil, tak rikal ze na 70%, ale vyslo to. Pokud dr vaha, tak to moc nejde videt.

eriika89
Kecalka 111 příspěvků 13.12.16 10:59

Také mi to řekli a pak v 16tt potvrdili :)

Šmoulice
Kelišová 6749 příspěvků 13.12.16 11:01

Mě to řekli a byli si jistí skoro na 100% ;) Pak to ještě asi 4× potvrdili na dalších ult. A trefili se.
Ale u kamarádky to třeba nevěděli až do nějakého 32tt. A to si ještě nebyli úplně jistí :nevim:

Hodně záleží na zkušenostech doktora a dobré technice. :nevim:

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 13.12.16 11:06

Někteří lékaři to říkají, jiní nechtějí a říkají to v pozdějším stádiu těhotenství, kdy je to lépe poznat

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >