Půjdete na očkování?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1227
10.5.21 06:26
@Kipa22 píše:
Nechám kvůli dětem, abychom mohli k moři.

To snad neeee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
10.5.21 06:28
@pajinacentim píše:
Ano, už mám první dávku pfizer. Manžel taky.

Nikdo z vedení Pfizeru se nenechal očkovat jejich vlastní vakcínou, proč jste dobrovolně účastníci klinické studie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
10.5.21 06:29
@quanavera píše:
Nenecham se nikdy naockovat nejakym pochybnym svinstvem ktery neni poradne vyzkouseny a byt jejich pokusnym kralikem, kde oni neodpovidaji za pripadnou ujmu na zdravi.Ja jsem zdravy clovek, moje imunita si s nemoci poradi sama a toto je pro me naprosta zbytecnost.Za dalsi motivace k ockovani ma byt pouze zdravi, ne ze me pusti za hranice.To je hnusny vydirani a tim spis tomu neverim.

Správně, přesně, skvěle!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1227
10.5.21 06:32
@yse píše:
Ano, bojim se tezkeho prubehu popr. nasledku a nechci ohrozovat rodice vc. pribuznych. Chci se vidat s kamaradkami a nemit u toho neprijemny pocit “Co kdyz je pozitivni?” U deti nejsem s ockovanim ztotoznena.

Prosím Tě a jak jako očkovaná zařídíš, abys ostatní neohrožovala? Nakazit se můžeš pořád, těžký průběh taky můžeš mít a přenašeč bez příznaků být taky můžeš. Plus očkovaní budou mít mnohem horší průběh při chycení nějaké mutace. Zjišťuje si tady někdo info odjinud než z našich zpráv???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
10.5.21 06:43

Očkovat se nechám, v tomto týdnu plánuji dotazovat svou plicní lékařku, zda by mne nemohla doporučit k vakcinaci ihned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35115
10.5.21 06:44

Už jsme, konečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6003
10.5.21 06:46
@renap píše:
@Kipa22 k moři budou pouštět jenom očkované??

Ne, ale dle aktuálních podmínek hodně peněz ušetří. Řecko - PCR test před odletem, při návratu domů test (antigenní nebo PCR) ještě v Řecku před návratem a do pěti dnů po návratu další PCR test. Pro čtyřčlennou rodinu docela ranec nad rámec rozpočtu dovolené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
10.5.21 06:46

No nez se bude moct ockovat moje vekova kategorie, tak to bude chvili trvat, ale zatim se
ockovat nechci, nevim desi me ty trombozy. Navic stejne jako ockovana to muzu chytit a dal to roznaset, coz mi prijde usmevny, ale budiz. Pocitam s tim, ze ten kdo bude chtit normalne zit, tak se bude muset naockovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9139
10.5.21 07:00

Ano, zítra se s manželem zaregistrujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35115
10.5.21 07:03

@Týnuška95 Ad trombózy - čteš příbalové letáky léků? A HA? Zajímavé počtení. Doporučuji. A jinak, ať si každý dělá jak chce. Se všemi důsledky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35115
10.5.21 07:05

@Hořec Si představ navíc, že budeš mít v Řecku ten test pozitivní a celá rodina napluje do karantény. To by byla teprve raketa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11552
10.5.21 07:12
@LennyL1 píše:
Nikdo z vedení Pfizeru se nenechal očkovat jejich vlastní vakcínou, proč jste dobrovolně účastníci klinické studie?

Zdroj?
Očkovat se budu hned jak to pujde. Pocitam s registraci pristi tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98316
10.5.21 07:15
@LennyL1 píše:

ale prosím tě, jedna paní povídala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2746
10.5.21 07:21

Už jsem rozočkovaná jako přednostní kategorie. Z rodiny jdeme všichni hned jak můžeme. Kvůli zdraví ale i kvůli praktickým důvodům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
10.5.21 07:23

@LennyL1 napíšu ti k tomu jediné, lidé tvého ražení předpokládali, že se občané vzbouří, na základě debat na internetu jste usoudili, že skupina odpůrců bude silná. Jenže ouha, jedna věc jsou řeči na sociálních sítích a druhá pak chování v reálném světě. To jsou dvě naprosto odlišné skutečnosti. Když je všechno zavřené, snadno se říká, já nepotřebuji kina, restaurace, vlastně nemusím nikam jezdit. Jenže ono se otevírá a lidem dochází, že se jim přece jen na to pivo chce a že chtějí vidět nové filmy v kině. Navíc jste podcenili ty, kteří do toho jdou naprosto reálně proto, že doufají a věří v účinnost vakcíny, jsou tu ti, kteří Covid prodělali a rozhodně to nebyla chřipečka - patřím mezi ně. A já osobně, coby rodič poměrně často hospitalizovaného dítěte, chci mít alespoň relativní klid při příjmu, apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat